Herşey onu hatırlatıyor herşeyy :'( Gücümün bitmesinden çok korkuyorum nasıl dayanıcam :'(

attığım adım... yediğim yemek... gezdiğim yerler... içtiğim su bile :'(

herşey onu hatrlatıyor bana.. kafamı nereye cevirsem uzun uzun dalıyorm... mutlaka yaşadınız biliyorum.. nasıl dayandınız peki :(

her ne kadr unutmaya calışsamda mutlaka bir izi var hatırlatıryor kendini... zor ama söz verdim başarıcam dayanıcam :( okdr doluyum ki... dertleşelim :'(

nereye baksam o... nereye baksam... :'(

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• ayrıldıgımm ılk zamanlar bende senın gbıydım sankı yeemek ıyorum onla yedıgım aklıma gelıodu gozlerım doluodu gecelerı aglıodm ama bellı bı zaman sonra unutuo ınsan alısıo ayrıca onla takıldıgn yerlere gıtmekten sakın onlanken yaptıgın hıcbıseyı yapma bıde duygusal sarkılar dınleme zamanla unutucan emın ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yanlış anlamayın çok güzelsiniz .keşke ayrılmasaydınız bu kadar üzülmeseydin .ama bir şekilde hayata devam etmek zorundasın . bu zamanlar bir daha geri gelmeyecek .bir kaç sene sonra tekrar aşık olduğunda zamanı boşa harcadığını boşuna yıprandığınızı anlayacaksınız .herşeyin boş olduğunu anlayacaksınız .eminim daha güzel bir hayatınız olacak ve mutlu olacaksınız .bu sitede siin gibi birçok kız var .sorunlarınız ortak .bazen üzülyorum bazende yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiğince . sizin hayatınıza devam etmeniz bundan sonra mutlu olmanız yine sizin eliniz de .bu sitedeki aynı sorınu olan kızların hepsinin yapması gerekende bu .boşa harcanacak zaman yok . hayat çok kısa .nezaman bu dünyadan gideceğimiz belli değil .belki bir saat sonra belki yarın .

0|0
    0|0
  • sanırım henüz çok yeni..

ben ilk kez aşık olduğumu hissettiğim kadından ayrıdlığım da boğazımda düğüm vardı yutkunamıyordum...sabah uyandığım da içim de korkunç bir sıkıntı..nefes alamadığımı hissediyordum..

1 hafta böyle geçti sonra 2. hafta nefes alışım değişir gibi oldu...boğazımda ki düğüm gevşedi sanki..

3. hafta daha iyiydim hayat devam ediyor ve ben nefes aldığım sürece her sabah güneş yeniden doğuyordu..

şimdi ancak sen sorunca hatırladım bişeyleri..

yaşadığım herşey çok güzeldi ama bitmesi gerekiyordu..ve bitti.

artık herkes kendi hayatını yaşıyor..güneş ayrılığın üstüne defalarca doğdu.

sana da doğacak.

2|0
    0|0
  • Sen payına düşen acıyı çekene kadar bu ızdırap bitmeyecektir. Unutman için bir yol biliyor olsaydım dünyanın sırrını elimde tutuyor olurdum. Ama biraz olsun rahatlamak ve rahat nefes almak istiyorsan seni oyalayacak bişeyler bul spor yap hem zihnen hem bedenen yorulacağın bişeyler...

0|0
    0|0
  • kisa bir tatile ciksan tedbili mekanda ferahlik var demisler.Belki ise yarar.

0|0
    0|0
  • Klozete bakıncadamı o aklına gelıyor?

0|0
    1|0
  • Ee niye ayrıldın be yavrucum.. Bak bende ayrıldım 2 yıllık ilişkim bitiverdi halbuki oda senin gibi ölüyordu bensiz nefes alamıyordu her konuda ilkiydim ama sonuç ; Ayrılık... gecen mesajında benmle irtibat kurma dedi ama hala eski eşyalarımı saklıyormuş hayali kızımıza benden selam falan yollluyor anlam veremedim. eğer oda senin gibiyse elbet bir gün gelir diye düşünüyorum.. Sende sabret mevlam taşıyamacağın derdi vermez sana ;)

0|0
    0|0
  • neden ayrıldıgını bilirsek belki daha net birşey söyleyebiliriz

0|0
    0|0
  • Sevmediğin yanlarını aklına getir,dünyada tek erkek o değil, hayırlısı değilmiş ki bitmiş belkide böyle teselli et kendini.Söylemesi kolay tabi:)

0|0
    0|0
  • aşkının götürdüğü yere git..

0|0
    0|0
  • bu ayrılık sana cok komuş...zaman en güzel ilac her cekdigin nefes derdine ilac olupsarar icini verirkende alır götürür yavaş yavaş gider anlamassın

0|0
    0|0
  • anlıyorum sizi bende yaşadım

inanın unutulmuyor ama yavaş yavaş

görmeyerek konuşmayarak ağır ağır kendime geldim

sende toplarsın kendini zamanla ama

asla unutulmuyor

0|0
    0|0
  • üzerine gittim herşeyin o duyguları yaşamaktan korkmadım bi süre sonrada kendiliginden sönmeye başladı

0|0
    0|0
  • yüzün çok güzel...

yazık olmuş derim...

ben bulamadım senin gibi birisini:(

0|0
    0|0
  • sana şimdi birşey anlatsam yazdıklarını silmek istersin :) bak demiyorum :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen sadece aşk istersin sonu yanlızlık olr... senin canın yanar o hayatına devam eder...oda ölümden beter..

0|0
    0|0
  • Zaman Zaman Zaman Arkadaşım başka bir ilacı yok bunun kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • Kendine zaman ayır ve dikkatini dağıtacak şeylerle uğraş canım bu sana güç verecektir

0|0
    0|0
  • meltem_ugur.

ılk once nıckını degıstırmelısın.

0|0
    0|0
  • Zamanla hafıfleyecek.

0|0
    0|0
  • bende özledim ama işde çare yok..demekki allah kısmet etmemiş diyorum sabrediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...