Drogba ve Sneijder geldikten sonra ; G.Saray’ın Schalke karşısında şansı yüzde kaç sizce ?

Drogba ve Sneijder geldikten sonra ; G.Saray’ın Schalke karşısında şansı yüzde kaç sizce ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• şalkenin şansı filan yok ortada haksız rekabet söz konusu hezimete ugratır galatasaray. şalke bu yıl dünyadaki en leş takım bence galatasaray en iyi kurayı cekdi böyle piyango bir daha vurmaz güç meselsi bu işler şalke muhtemelen ilk maçın ilk yarım saatinde yiyeceği 2 golle erken havlu atar ve gs farka gider... görünen bu tarafsız yaklaşım güç meselesi bu işler şalke yerlerde bu yıl mümkünatı yok direnemez gs karşısında bir yanda sneijder drogba bir yanda selçuk melo diğer taraftan ebouesi hamiti melosu muslerası... tarihi fark olur cok büyük ihtimal o maçlarda

0|0
    0|0
    • diger taraftan burak umut elmander amrabat riera... yok yok insan haklarına aykırı bu 5-6 tane rahat adar gs

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir çilek transfer edeceğiz deyip milleti kandırarak ortalığı tropikal meyve bahçesine çeviren Ünal AYSAL tbrkler :) (Drogba + Sneijder)

şansımız %90 bence

1|3
    1|0
  • sallarız ortalıgı:P

1|1
    1|0
  • %90 bence.

0|2
    0|0
  • Shalke' de Holtby'de Tottenham'a gitmiş.Yeni tranferleri Bastos oynayamıyo bize karşı ..Şansımız cok yüksek Shalke ' yi eleyebilecek güçteyiz..

0|2
    0|0
  • %98 diyorum

1|2
    1|0
  • yüzde seksen alırız

1|2
    1|0
  • Dünkü maçta gördük Sneijder'i, bi halta yaramıyomuş demek ki dimi?

0|0
    0|2
    • adam 20 dakika belki oynadı nasıl anladınız hemen.hem çok fazla antremanda yapmadı

• süpper olur görecez

0|2
    0|0
  • harika olucak

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• her zaman her şartta Galatasaray ! ! ! link

0|2
    0|0
  • Sadece o da değil, shalke t.direktör değşikliğine gitmesine rağmen toparlayabilmiş değil, iyi bir oyuncularını da kaybettiler. Galatasaray ilk kurada da şanslı olan taraftı, şimdi daha şanslı.

0|0
    1|0
    • yalnız shchalkeyi fazla küçümsüyoruz..şampiyonlar liginden lider çıktılar kendi liglerinde ki gibi değiller...ve tekrar ediim hunteleaar ciddi tehlike.hele biizm gibi defansı olan takımlara karşı..

aman diim.

• baksana pembelere..yüzde 90dan aşağı oran yok

gören çemişkezeksporla oynuyoruz sanacak

:)

• %75 bence. Eboue pasını Sneijder'e verdi, Sneijder'den Drogba'ya müthiş arapası ve goool !tehlikenin farkındamısınız? :D

2|2
    0|1
  • Offf yaaa :/ Sneijder nasil Asist yapar ? Drogba nasıl Golu atar? Toura nasil Defans yapar?

Yada en önemlisi: Ünal Aysal böyle Pasta yapmayi nerden Ögrendi?

:)

2|2
    0|0
  • 2 oyuncuyla olacak iş değil bizim defansımız da çok ciddi sorunlar var. Defanstaki sorunlar çözülmedikçe Ronaldo da gelse bize çözüm olamaz..Çok gol atarız belki ama Bjk gibi çok gol yedikten sonra hiç bir anlamı kalmaz önemli olan Barcelona gibi çok gol atıp az gol yiyebilmek..

0|0
    0|0
  • vala en son Shalke'nin ismini değiştireceğini duydum. Shalke 04 değil de Shalke 3.5 olacakmış yeni adı :))) :)))

1|1
    0|0
  • yüzde 70 bence gsliyim bu arada

0|1
    0|0
  • %100 bu takım çoşar coşturur

1|1
    0|0
  • bence problem defansta...

semih danny ikilisi şampiyonlar ligi için yeterli değil...

schalke de hunteleaar gibi bir golcü var ve biz buraya takviye yapmadık.

0|1
    0|0
  • Hacı bir de stoper lazım onuda alırsak %80 şansımız var almazsak %55 - 45 şartlar

0|0
    0|0
  • Exper puanın da güzel olmuş Ekinoks. Schalke'yi yakın zamanda izlemedim. O yüzden bir şey diyemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • 10 numara soru diyorum.Sonra şimdiki Drobga=Semih şentürk ve Şimdiki Sneijder=Alexde souza yani foksiyon sonucu şu Fenerbahçe=Galatasaray + Drobga + Sneijder ... Diyorum ben:)

0|0
    0|0
  • Faydalı olurlar galatasaray tam keyif veren bir takım oldu

0|1
    0|0
  • cevabı bu oyuncuların takıma adapte olup olamamalarıyla doğru orantılı

0|0
    0|0
  • Drogba 30cm. Eboue 25cm. Dany 20cm. şansımız %75

0|0
    0|0
  • Drogbayı bilmemde sneijder bi halta yaramaz gs taraftarı ne anlıor o adamdan anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...