Sevgililer günü yaklaşıyor, olmayanlar ne yapmayı planlıyor? :)

sevgilisi olmayanlar aynı kaderi paylaşıyoruz panpalar:) ayyyy ne gereksizz bir gün o öyle sevgililer günüü de neymiş :p :) hangi hediyeyi alsam versem tantanası yaşamıyacaz en rahat biz yanıı hahaa sevgilisi olmayarak o gün rahatız ama içinizde buruk olanlarda vardır şimdi benim neden yok sevgilim hıhh diye söylenenler boşverin bekarlik sultanlik diyorum ve burda sözlerime son veriyorum :)

0|0
22|64

En İyi Erkek Görüşü

• ben keyfime bakıcam sinemaya gitmeyi düşünüyorum filmden önce yemek yerim ardından cafeye gidip en sevdiğim sıcak çikolatamı içerim. sonra sinemaya gider film izler ardından ps3 oynar vaktimi öyle geçiririm :))

1|0
    0|0
    • benim kaapalımı bilmiyordum :)

Erkekler Ne Diyor 63

• sözlerinin icinde derin bir acı var sultanım be :) önemli olan iki kişi olmak değil ikiyken bir olmak zaten..bunları dedigime bakma kendim cok nasiplenmedim bildiklerimden..cok kız arkadasım oldu yada olmak isteyen oldu bende cok kızdan hoslandım ama kendim gitmedim pek.. bunları söylüyorum cunku ben yalnız olmanın bana daha iyi geldigini bosuna anlamadım bil diye.. o yuzden sen 14 subat ın basladıgı geceden bittiği an'a kadar küfür et ama iyi olmayada devam et.. bazen kendinle sevişmek daha iyidir :) sev kendini :)

1|0
    0|1
    • seviyorum kendimii bee :) derin bir acı yok sözlerimde neden olsun ki ben gerçekçi yazdım bekarlık sultanlık diye... ok kabul ediyorum belki olsa güzel olurdu diye geçebilir aklımdan gönlümden ama olmadanda yaşayabiliyorum sonuçta yalnız ama mutluyum

• :) hadi benden bu kadar . kendine iyi davran o gün ..şimdiden basla hatta. bbb.

• :)) zor değil davranırım mersi düşüncelerin için byes:)

• kendini güzel motive ediyorsun tebrikler arkadaşım :) bende o günü sevgilimle geçiricem işte. sabah istanbul boğazında bir kahvaltı sonrasında romantik komedi 2 adlı sinema filmi seansına geçicez. sonrasında floryadaki istanbul akvaryumu ziyaret etmeyi planlıyoruz. bakalım bizde böyle geçirecez günümüzü :)

0|0
    0|1
  • bi çatıya çıkıp sniper ile çiftleri indiricem tek tek taksim meydanında. muhtemelende the marmara otelin çatısında olurum orası gayet uygun. sonrada bi hayat kadınıyla 1 saatlik bi seans geçirip en son kendi kafama sıkıcam. aiii çok mutluyum ^__^

1|0
    1|0
  • Yok be hiçte burukluk olmadı 5 senedir yalnız giriyorum.

her zaman diyorum insan hayatında sevgilinin olmaması büyük bir eksiklik değil.

aşkların sonu her zaman hüsranla bittiği için kimsenin kalbini kırıp üzmek istemiyorum

daha bir çok sebep var aslında .

14 şubatta sevgilisiyle mutluluklar iyi eğlenceler dilerim.

1|0
    0|0
  • Evde oturcam

o gun gezip ciftleri gorup uzulmeyi istemem

2|0
    0|1
  • sevgilimin olmadığı, olmayacağı anlamına gelmez. bu bakış açısıyla bir sevgililer günü'nü daha idrak edicem.Ayrıca sevdiğim -şu an için öyle biri yok gerçi- yanımdayken aklımdayken bana hergün sevgililer günü,14 şubat'a özel anlam yükleyerek, tüketim kültürüne uyup da

''bugün 14 şubat; hadi, sabah 7'den gece 12'ye kadar aralıksız öpüşüyoruz.'' mantığıyla sevgiyi tüketmek neden? sevene,sevilene hergün 14 şubat, 14 şubat hiçbirşeydir, bakış açısı herşey... :)

0|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlıktır evet ama sen hiç bok yıkayan sultan gördün mü ? ahahaa şaka bir yana hiç önemsemedim ve sevmedim 14 şubatı.bu 14 şubat yalnız geçecek ama çokta memnunum.her zamanki gibi işme gelicem çalışıcam aksam çıkıp evime gidicem :D

0|0
    1|0
  • bi ark var uzun saçlı falan onu koluma takıp biraz hevesimi alayım diyorum :D

1|1
    0|1
  • Hakli bir vatandassin

1|0
    0|0
    • yaniiiii

• yasini simdi gordum hanim efendi afedersiniz bu yasta rahatsiz ettim :) konusmak guzeldi hey girl )

hadi Gecen xeyre sirin ruyalar

• :)) önemli değil

• buyuk konuşma bakarsın 13 subatta sevgilin oluvermiş :)

0|0
    0|1
  • Göt...mü avuçlayacağım...

0|0
    1|0
  • sizi linke alalım

link

0|0
    0|1
  • Yok be niye sultanlık olsunki güzeldir paylaşmak karşılıksızca sevmek sarılmak senin sen olduğun için kabullenip mutluluk göz yaşlarıyla gülümseyerek bakmak bence çok güzel eğer şanslı bir bayan çıkarsa karşıma o bayanın hayatındaki en büyük şansı yakalayadığını gösteriririm o günü...

1|0
    0|1
    • sana ii şanslar

• Kötü ilişkiler yada alevli tartışmaları düşününce insan bekarlık sultanlıktır diyor ama ya güzel olan anları akla getirince tabi o anlar akla gelmemeli yoksa üzülürüz, özleriz .

• :D bekarlığa veda partisi havasında bir gece geçirmeyi düşünüyorum 4 senedir ilk defa sevgilim olmadan giricem gerçi daha 10 gün var ama ben kararımı verdim sabaha kadar ..

0|0
    0|0
  • birileri bir yerde yalnızlık partisi verir biz de gideriz...

dibine kadar eğlenirizzzzz... :)

1|0
    0|0
  • olmayanlar birleşsin.vesile olsun.

0|0
    1|0
  • Koca bir bitter çikolata alırım o gün. Sevgilisi olanlarla aynı duyguyu hissederim, kafam da rahat olur evimde müzik dinlerken.

0|0
    0|1
    • aman boşver hissetmesen bişey kaybetmezsin

• :P sinirler evet ama takmıyorum :)

• Valla ne güzelmiş ya, millet bi çikolatayla aradığı tenin sıcaklığına kavuşuyor. Biz aza tamah etmediğimizden, çoğu bulamıyoz herhalde :DD

• Umurumda değil sevgililer günü... :)) Prensesi bulunca bana her gün sevgililer günü olacak ... O günü yalnız geçirmemek için de biriyle olamam...

O gün ne yaparım onu da bilmiyorum, yine buradan sorulara cevap veririm :)

1|0
    0|1
  • valla ben en kısa zamanda bi kızla tanışıp sevgililer gününden bi iki gün sonra bu işi ciddiye bindiriyim istiyorum ama işte olmuyo öyle neden olmuyosa artık onuda çözebilmiş değilim

1|0
    0|1
    • istediğin için olmuyo okadar basit istemesen olurdu kesin :)

• istemeyincede olmuyo ya yani ben bunu dönem dönem istiyorum mesela toplasan yılda 2 ay felan ama iyi kötü 2 yıldır ne gelen var ne giden yani var gelen giden ama bi bakıp çıkma şeklinde daha çok

• aladım olur birgün boşver

• Kendime sevgililer günü hediyesi almayı düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • bizde hep beraber toplanalım sevgilisi olmayanlar biyerlere gideriz tanışırız belki arada yeni aşklar doğar olmazmıki ?

0|0
    0|1
  • olsa da olmasa da pek bir anlam ifadeye etmeyen gündür benim için :) bir ömür sadık ve sevgi dolu olmadıktan sonra yemişim 1 yıldaki 1 günü :) ben günlük hayatıma devam etmeyi planlıyorum haftasonuysa gezerim hafta içiyse dinlenirim müzik dizi film :) herkese sormuşsun sen ne yapmayı planlıyosun ?

0|0
    0|0
    • :) hiç birşey evimde oturacağım film izlicem yanında cipsle oh en güzeli :)

• neyse topuklarımı vurarak kaçarım ciao :D

• yani bunu sormasanız olmuyor değil mi,kanayan yaraya tuz basın

0|0
    0|0
  • kendime gırmızı don alacağım..

uğur getirsin..

hep yalnız hep yalnız nereye kadar...

en azından bir sonrakine umudumuz olur:D

1|0
    0|1
    • o yılbaşında oluyo sen karıştırdın

• :D

bunda da oluyormuşş:D

en azından denemiş olurum:D

hem de cıngıllı olanında alacağım:D

salladıkça ötecek:D

• 14 şubatta yoğun grip olmayı düşünüyorm :)

1|0
    0|1
  • sadece o günü geçirmek için sevgili rolü yapıcak biri olsa onada razıyım. hediyesini alırım yemeğidir akşam bar dır. falan yeterki o gün boş geçmesin yavvv

0|0
    0|1
  • Bekarlık sultanlık heee., hep bi şekilde kendimizi avuturuz dimi panpa :)) bende bu dünya bu kadar sultana ufak tır aradan vezirde lazım sevgili olsa güzel olurdu ooo yeaahh diyerek sözlerimi bitiriyorum :D

0|0
    0|0
  • tamam hediye tantanası yok ama yılın 365 gününden 1 gününü bu tantanaya ayırıp geri kalan 364 günü dahada güzel yaşamak var birde böyle düşünelim... 1 güne karşılık bir koca yıl... :) Sevgililer gününe özel sevgili aranmakta... :P

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok o yüzden bir paket parlaıment gidip bir mekana oturacağım tek başıma canlı müzik dinleyeceğim :))

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş seninde aynı misal.

ama yinede sana katılıyorum. o da ne öyle ya olan var olmayan var dimi. :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 22

• Ne zaman oldu ki zaten, bu sene olsun :S

0|2
    1|1
    • iyi fikir bende denicem anlık mutlu olurum belki :)

• _$$$$$$$$______$$$$$$$$$_________

______$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$_______

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$______

______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______

________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________

___________$$$$$$$$$$$$$$$$$____________

_____________$$$$$$$$$$$$$______________

________________$$$$$$$___________

• benimkide olmadı ama şimdi olucak :)

-----------_$$$$$$$$______$$$$$$$$$_________

______$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$_______

______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______

________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________

___________$$$$$$$$$$$$$$$$$____________

_____________$$$$$$$$$$$$$______________

________________$$$$$$$___________

• birbirimize sarılıp ağlayacağız sanırım.

0|0
    0|0
  • var ama uzakta görüşemiycez o yüzden normal bir gün benim için

0|0
    0|1
  • değişen birsey olmayacak rutin hayata devam...

0|1
    0|1
  • tek taşını kendi alacak olan garibanlardan mı bahsediyodun gelirler şimdi :)

0|1
    0|1
  • Kendime hediye almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • sevgili yapmayı planlıyorum :)

0|1
    0|0
  • link :'(((((((((((((((((((((((((((8

0|0
    0|0
  • link benimle bu yapacak çılgın arkadaşlar arıyorum hahaha :D

0|0
    0|0
  • 14 Şubatta hediyeme bir sevgili almam lazım!

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarla toplanır nargile yapariz :) bekarlil sultanlıktır :)

0|0
    0|1
  • hiç bişi yapmıyacam

0|0
    0|0
  • sevgililer günü çok sacma gercekten ha olmadıgından değil var :D

0|0
    0|1
  • Sevgilimle ayrıyız ama ben genede hediye aldım verip vermeme konusundada kararsızım

0|0
    0|1
  • sevgili olmayanlar hemen bulmaları gerekk :DDDDD

0|0
    0|0
  • Hiçbirsey yapmayacagım

0|0
    0|0
  • sinerji yaratalım, tüm sevgililer ayrılsın , bu ticari gün finittoo

0|0
    0|0
  • sevgilimiz yok ama sevdiklerim çok ailem benim herşeyim :)

0|0
    0|0
  • benim için hiçbir zaman bir anlam ifade etmediği için her zamanki gibi bir gün.

0|0
    0|0
  • Çıkıp tek başıma kendime hediye alacağım.

0|0
    0|1
  • Sefgılım yhok bhenım yha uff nyse .s..s.s.ss..s..ss.s.s

0|0
    0|3
  • gram umrumda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...