Kapat

Felipo Melo tükürdü mü?

Melo lamalara mı özeniyor ? Oğuzhanın yüzüne tükürdü mü sizce ?

Güncellemeler:
soru başlığımı değiştiren modcum Felipo değil Felipe yazsaydın iyiydi :D

0|0
1926

En İyi Erkek Görüşü

• önce necip uysal denilen çakal Melo'ya çalım atamadı, topu kolayca kaptırdı sonra hırsından gidip tekrar almaya çalıştı müdahale etti ama top taca gitti. atak heba oldu, olay zaten bitmiş gs tacı kullanacakken, gereksiz bi şekilde sinirlenerek gidip Melo'ya bi şeyler söyledi, ve iğrenç tahriki başlatan adamda Necip'tir. Melo'da zaten çok sorunlu bi insan olduğu için hemen sinirlendi. başladı söylenmeye bunu gören oğuzhan Melo'nun karakterini bildiği için ısrarla üstüne gitti, önce bi el temasıyla Melo'yu tahrik etti, fernandes'in uzaklığı normaldi ama oğuzhan nedense gidip Melo'nun götüne kadar girdi, o kadar dibine girmeye ne gerek var kardeşim suratını adama doğru uzatıyosun ? bence oğuzhan fırsattan istifade oyundan attırmak için yaptı, Melo'da bunu yedi. ben tükürdüğünü düşünüyorum ama tükürmedi diyen kişilerde var. cezasını çeksin. ama benim esas zoruma giden bizim çöplüğümüzde bize yapılan tahriktir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben burda Melo´yu savunmuyorum ancak Oğuzhandan çok iyi TİYATROCU olur Melo´yu indiren Necip Melo kalkıp gidiyor Necip arakadan birşeyler söylüyor sonra Melo dönüyor Oğuzhan Melonun yanına gidiyor adamla diyaloğa giriyor bir kere Faulü yapan takım Beşiktaş Meloya birşey söyleyen Necip sonra yetmiyormuş gibi birde Oğuzhan çıkıyor aradan

2|2
    0|0
  • Oğuzhanın surat ifadesindeki yapmacıklığı izleyen görür. Bu kadar da rol oynanmaz ya. Dikkat edin Melo gidiyor Oğuzhan yine bişey diyor en son Meloya giden yine Oğuzhan... Görüntülerde tükürmediği de sabit. El kol hareketi varmı hakeme vs karşı yok.. Yedek klübesine tükürük varmı yok.. TFF'yi göreceğiz bakalım...

5|2
    1|1
  • çocuklarının üstüne yemin etmiş tükürmedim diye. meireles hakeme tükürüp ceza almadığına göre, futbolcuya sı*san da bişey olmaması lazım zaten...

1|0
    2|0
  • bir fb li olarak tükürmedi olarak gözüküyo kameralarda ama haketti çirkefin serefiszn önde gideni.

1|2
    1|2
  • tükürmedi. ama üfledi ya da öpücük yaptı ama üfledi. ne yaparsa yapsın tahrik edici ahlaksız bir davranış bir gslı olarak meloyu takımda istemiyorum. dünya yıldızları var zaten artık galatasarayda kadroya sayın terim almaz bundan sonra diye düşünüyorum.

1|2
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak bu adam o akşamki kırmızı kartı haketmedi o adama bence ödül verilmesi lazım ÇÜnkü>>> link

1|4
    0|2
  • tükürmedi( Ben fb liyim)

1|4
    3|0
  • Videolarda tükürdü gibi görünüyor. O değil de Meireless için benim oyuncum tükürse takım otobüsüne almam diyen gs yönetimi lama ya şimdi ne yapacak merak ediyorum :))

0|1
    1|3
    • akşam alınmadı zaten takım otobüsüne kendi aracıyla gitti.ama tükürmedi.bunu bil.

• bence tükürmedi

1|3
    2|0
  • adamı pitbul diye aldılar lama çıktı :P

1|1
    2|2
  • Bence kesinlikle tükürmedi

1|3
    0|1
  • bir bjkli olarak söylyim tükürmedi.

2|3
    1|1
  • Videoyu tekrar tekrar izledim tükürmemiş bence

0|2
    0|1
  • tükürmedi sanki ama öyle bir hareket yapması da garip. birşey söylemediği kesin. öyle bir kelime söyleme şekli yok. tükürme efekti yarattı ve kendinde patladı. bakalım fatih hoca nasıl 'ödüllendiricek' meloyu..

0|0
    0|0
  • bence tükürmedi.oğuzhan orada hakemi kandırdı.

1|3
    0|1
  • bence tükürmedi.

0|3
    0|1
  • Emek Hırsızları A.Ş. Oğuzhan # Veli...Müraacat ;Tüpçü federasyonlar birliği ...

2|0
    0|0
  • inşallah tükürmüştür. tükürsün. tükürsüüüüüüüünnnnnnnnnn

0|0
    1|0
  • tuu yaptı yani tükürük çıkmadı... puuu yapsaydı tükürmüş olurdu :)

0|0
    0|0
  • bence tukurmedı ama hakamın ıpnelıgı ıste

0|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 19

• tukurmedı ama gıtse ıyı olucak bısey yapmıyor sadece adam besıktasa calısıo ınannın yanı gecende kendıne kalesıne gol attı bugunde takım onun sayesınde eksık kaldık ya kaybetseydık yeter bu kadar kaldıgı

1|4
    1|1
  • Kesinlikle tükürmedi.Bir çok eski hakemde tükürmedi dedi zaten.Oğuzhan futbolu öğrenmeden numara yapmayı öğrenmiş.Çok yazık :(

1|3
    2|1
  • tukurmedı :D

1|2
    3|0
  • Oğuzhanın karaktersizliği saçma sapan bi pozisyonu ne hale getirdiler tükürmedi...

1|5
    1|1
  • Tükürdü. Tükürdüğünü ne zaman yalayacak onu merak etmiyo değilim.

3|0
    1|2
  • Az önce aynı soruya cevap verdim yani niye bi daha aynı şeyi soruyosunuz ki.

Tükürmedi.

1|2
    3|0
  • melo lamalara özenmesin lütfen:)) tokatı yer sonra:)

2|1
    1|3
  • Apaçık belli tükürdü adam yüzünü siliyor orada hadi o yalan söylüyor takım arkadaşlarıda görüyor onlardamı yalan söyleyecek. Tükürme olayı olmasada tükürmeye teşebbüs olduğu kesin. Gs tvdede kar tanesini tükürük sanmış diyorlar bu kadar düşmesinler artık nolur ya.

0|0
    0|0
  • Tükürmedi tabi ki bu nasıl bi oyunculuk ya.

1|1
    2|0
  • görmedim ama sanmıyorum tükürdügünü ben :) bjk ler yenilgiyi kabul edemediler

1|2
    3|0
  • Konuşurken çaktırmadan tükürdü uyanık tilki kimse anlamaz tabi konuşarak tükürme yönteminde.Bu adamın böyle dengesızlıklerı hep var zaten melo değil lama mübarek.

1|0
    1|2
  • Tükrük yok ama, tükürük hareketi var.

Bi de o BJK lı oyuncu adamı kışkırtmasaymış.

0|0
    0|0
  • O anı yakalayamadım.İncelerler tükürmediyse ceza almaz.

0|1
    0|0
  • tükürdüü :D

2|0
    2|2
  • Çakal melo

1|1
    2|3
  • Güncelleme kldnryty.

Soru başlığını mode değil Ks değiştiriyor.

0|0
    0|0
  • oladabilir olmayadabilir farkedilmiyor ki

0|0
    0|0
  • tükürmemiş asla

1|2
    1|0
  • tükürmedi oguzhan yagmuru tükürük sandı

1|2
    3|0
Yükleniyor...