Önce Sneijder sonra Drogba bizim başkan böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

Önce Sneijder sonra Drogba bizim başkan böyle pasta yapmayı nerden öğrendi ?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ŞOK ŞOK ŞOK! Beşiktaşı yenip Drogba ve Toure'yi de alınca aziz yıldırım tahkime gidip transferlerin iptali için müracatta bulunmuş

:D:D

2|5
    0|0
    • Başkandan çilek istedik,o gitti bize özel meyva tabağı yaptırdı sağolsun :) En büyük başkan bizim başkan

• Sayın Ünal Aysal, henüz içimizdeki Sneijder geldi sevinci bitmemişken Drogba'yı açıklarsanız, ölümümden sorumlusunuz...

1|4
    0|1
  • bu sene güçlü olcak bu takım korkmaya basladım:)

1|2
    0|0
  • meslek sirri söylenmez :) adam uçtu çilek sözü verdi çilek bahçesini aldi

0|1
    0|0
  • Drogba bitti zatende Toure de bitmek üzere deniyor.Ben birşey duydum ama internetten falan değil,yurt dışındaki bir arkadaştan.Ünal Aysalın belçikadaki şirketindeki üst düzey bir yetkile Cristiano Ronaldonun menejeriyle görüşmüş.Real madridde mutsuz oldugunu açıklamıştı zaten.Şaşırdım bende,acaba? diyorum... Gelecek yaz transfer sezonunda böyle birşey olursa şaşırmam doğrusu

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sevinin fenerliler Sneijder, Drogba gibi yildizlari bedavaya izliyebileceksiniz bundan sonra .Hadi yine iyisiniz :) (Şimdi biz gol atamayınca DROGBA yamı küfür edicez şu lükse bak :D )

2|3
    0|0
  • hayırlı olsun ne dıyeyım.Bu haberı heryerde bulamazsınız bır borsacı olarak neler yayınlıyorum...Bu arada Burak YILMAZ heralde gıdıyor..

link

0|1
    0|0
  • Eboue pasını Sneijder'e verdi, Sneijder'den Drogba'ya müthiş arapası ve goool #tehlikeninfarkındamısınız

2|2
    0|0
  • ilkkez kıskandım transferleri ünal bu işi biliyor azizi sendeletti

0|2
    0|0
  • aşçılık kursuna gitmiş

0|0
    0|0
  • drogba için resmi açıklama yapılmadı daha ...

ısrarla bekliyoruz:)

0|1
    0|1
  • Ufak bir tüyoda verim Robben sezon sonu Galatasarayda

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder'i tribüne çağırıyoruz,telefona bi bakıyoruz Didier Drogba gelmiş.Ne biçim takımız ya..Drogbadan fazla bahsetmeyelim alan var alamayan var,yazık insanlara ;)

2|2
    1|0
Yükleniyor...