Futbolla neden en çok erkekler ilgileniyor ?

Futbol da bir spor hatta en çok sevilen sporlardan biri ama neden büyük bir bölümü erkek sizce ? İzlemesi oynaması vs.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü erkekler yaratılış bakımından ve toplumsal baskılardan dolayı avcıdırlar. Güç onlara verilmiştir. Bir şeylerin arkasından koşup yakalamayı bu yüzden seviyorsunuz. Eskilerde ava giden savaşan çok büyük bir çoğunlukla erkekler olmuştur. İşte bu yüzden modern zamanlarda erkekler spor, oyunlar ve elektronik aletlerle daha da bir ilgilidirler. Çünkü beyinleri bu yönde gelişmiştir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ne bilim banada saçma gelir. ben ilgiliydim baya baya sonra biraz soğudum yinede maçları kaçırmam. hele la liga maçlarını bizim ligden daha çok severim :)

0|0
    0|0
  • bence yanlis bir gorus acisi benim tanidigim oyle kizlar varki erkeklerden fanatik. ve vbende futbolu cok severim

0|0
    0|0
  • yuvarlak şeyler ilgimi çekmyo

0|1
    0|0
  • Her b.ka da kadınlar atlamasın omg.Konu o değil, çok fanatik hatunlar da var. Yakında iddia ya başlayacağım cidden :]

0|1
    0|0
  • cevap yazanlara bak kım ılgılenıo anlarsn:D

0|0
    0|0
  • Çünkü futbol erkek egemen toplumun bir simgesi olmuştur

0|0
    0|0
  • Çünkü çok gereksiz ve salakça

0|1
    0|3
  • bütün islam ülkeleri öyle hic dikkatini cekmedimi. avrupada kadinlar bile mac oynuyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çünkü erkekler spora daha yatkın vucut bakımından da sporla ilgilenen kadınlarda futbolu sever genelde

1|0
    0|0
  • alışverişi sevmediğimiz için :)

0|1
    0|0
  • Çünkü oynamak için fiziksel güç gerekiyor..

1|0
    0|0
  • Çünkü içinde ENTRİKA yok :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...