BJK olarak çok sevindim tebrikler GS....!!!

Galatasaray, Wesley Sneijder'in ardından 2. büyük bombayı da patlattı! Sarı kırmızılılar, Didier Drogba ile 1 yılı opsiyonlu 2.5 yıllık sözleşme imzalamışlar bu transferleri nasıl buluyorsunuz Şampiyonlar Ligi final oynar mı ?

Güncellemeler:
Didier Drogba yetek kulübesinde baklemesi bile GS çok ğüzel bir imajdır bence :)))
demedim arkadaşlar bu adamı siz birde avrupada görün :))

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

• Adamın Geçmişi başarılarla dolu Şampiyonlar Liginde Chelsea'nin kupayı almasında çok önemli bi etkendi.. Benim düşüncem daha cok genç yetenekli bi oyuncudan yanaydı ama Şampiyonlar liginde oynuyoruz o mantıkla yapılmış bi transfer.. Drogba'yı önümüzdeki günlerde görcez .. Sneijder Drogba trasferlerinden öncede söylüyodum ben Şampiyonlar Liginde iyi işler yapıcaz inançlıyız...

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Alışma süreçleri söz konusu. Bu arada bir GSli olarak bende BJK yi severim.Beşledim.

1|3
    0|0
  • teşekkürler karakartal..

aslandan kartala aslandan kartala deneme ses kontrol 123 deneme deme gibin oldu:)

0|1
    1|2
    • aslan kartal olarak değil GS ile avrupa olarak düşünelim

• tesekkurler ıns sampıyonlar lıgınde fırtına gıbı esıcez

0|2
    0|0
  • saolun oncellıkle cok tesekkur ederız.. oynamazmı hıc.. sampyonlar lıgınde fınalı oynarz ama bercolonayı gecerse..

0|0
    0|0
  • BJK TARAFTARI BU İŞTE ! <3 <3

0|1
    0|0
  • oynarr yorumcuların konuşmalarını da dnledm çoğunlukk benimle aynı fikirde :)) bi galatasasaylı olarkk ünal aysal böyle pasta yapmayı nereden öğrendi? diyorum :)

0|0
    0|0
  • :D Dedin valla.. Fenaydı dün..

0|0
    0|0
    • adam hayvan gibi cüssesi var hele bir şambiyonlar liğinde görelim burak yımazda yetiştirir adam gole doyduğu için bencillik yapmıyor liderlik ruhu var paylaşım var demi

• sizi ekleyim mi maçları konuşuruz çok fanatiksiniz ben o kadar değilim BJK ne olaçak hali ?

• Ronaldo var Beşiktaşlı bi arkadaş o yardımcı olur sana onu ekle.. :) İyi günler.

Erkekler Ne Diyor 21

• Sneijder geldi, Drogba da geliyor, beyler bakın bu işin Messi'ye kadar yolu var. Fark daha da açılmadan bitirelim ligi, tadında bırakalım. :))

2|3
    0|1
  • Drogba ve Sneijder tabiki dünya starları ancak final çok zor çünkü şampiyonlar liginde Barça,Bayern Münih,Real Madrid bu takımların kadrosu bizden çok daha üst seviyede mesela Manchaster Citynin kadrosu bizden çok daha iyi ama gruptan bile çıkamadılar

0|0
    0|0
  • Bende Fenerbahçeli olarak yazayım. Ligde kaliteli formalar görmek beni her zaman mutlu etmiştir. Galatasaray; Eboue ve Ujfalusi'yi alınca mutlu olmuştum zira bunlar yıldız isimdi. Şimdi Sneijder ve Drogba alındı ve yine mutlu oldum. Dünya Spor Toto Süper Lig'i tanımış oluyor böylece. Eğer Toure'de alınırsa 3'lü kombo yaparlar yemin ediyorum. Şampiyonlar ligi finali görmek için sanırım kadronun biraz daha üst seviye olması gerekiyor. Kadro dahilinde Sneijder kaliteli futbolunu sergilemeli, Drogba'da 29-30 yaş olsaydı belki finale taşırdı ama hala bana göre hayaldir Şampiyonlar Ligi finali.

0|2
    0|0
  • güzel düşüncelerin için Galatasaray taraftarı olarak teşekkür ederim kardeşim.drogba gerekli miydi tartışılır.yabancı fazlası ve bu kadar forvet varken.kalitesi ve kariyeri tartışılmaz ama formda bir elmander daha çok iş görür diye düşünüyorum.hem de yaşı açısından.şampiyonlar liginde final için erken.gelenler az buz adamlar değil maliyetleri açısından da.takıma uyum sağlama,alışma süreci,takımın onlara alışması,kişilik karakter ve arkadaş ortamının gelişmesi lazım.final oynamak kolay değil.kadro korunur bu ortamlar layıkıyla oluşursa neden olmasın.başarı için saha içi uyumdan önce takım içi uyumun çok iyi olması gerekir.zaten saha içi uyumada yansır.bunu daha önce yaşadık gördük.4 sene kadroyu koruyarak bu süre sonunda başarı geldi.ben nasip ve hayırlısı diyorum.zaman gerek.

0|0
    0|0
  • final oynar mı bilemem ama adam maçlarda son 15 dk oynasa bile bu transfer Galatasaray'ın marka değerini ve turtdışında bilinirliğini yükseltecek. adam takıma aldığı paradan çok daha fazlaasını kazandıracak maddi olarak. bunun yabısıra bilgisini ve tecrübesini altyapıdan gelen furbolcularımıza aktarırsa daha ne isteyeyim :) çok akıllıca bir iş yaptı Galatasaray..

0|0
    0|0
  • real ve barcelona yarı fınalde karsımıza cıkacak .ayrı torbalardalar cunku. yarı fınal dıyorum ben . oda yeterlı şimdilik.

1|1
    0|0
  • Yanlış yapıyorsunuz. Henüz resmi bir açıklama gelmedi. Sadece görüşüldüğü KAP`a bildirildi. Remiyet kazanmayan bir transferin bitmiş gözüyle bakılması bence büyük bür hata.

Bknz: link

Bknz: link

Resmi bir açıklama yok...

0|0
    0|0
  • İki futbolcumu kurtaracak takımı ? Messi gelse fayda etmez ki zaten Drogba işi tam bir fiyasko elinde bir sürü sağlam sf varken ne gerek var Drogbaya ? Zaten adam gelmiş 35 yaşına seneye sahada kalp krizi geçirmezse iyidir. Galatasarayın gol atma sorunu yok zaten golleri rahat bulabiliyor sadece gol yeme sorunu var tamamen yanlış transfer olarak bakıyorum ben.

0|1
    0|1
  • dün gece sevgilim aradı birden

ayrılalım dedi hayır yok senden

beşiktaşı daha çok sevdin benden

bitti gitti dersin soran olursa

üzgünüm sevgilim anlaşamadık

siyah beyaz aşkı paylaşamadık

işte böyle bir şey beşiktaşlılık

deplasmanda dersin soran olursa

0|0
    0|0
  • Takdir ediyorum seni

gs li olarak.

0|1
    0|0
  • selam canım naber ?

?

neyse canım by senin transferin var

- Ünal Aysalın eşi.

1|0
    0|0
  • oy kartal kedi karışımı. uçabiliyo musuğuz?

0|0
    0|0
  • iyi yaptılar harbiden

0|2
    0|0
  • final mi? abarttın be schalkeyi elesek yeter

0|1
    0|0
  • Takımın moreline bağlı eğer gitmek istiyorsak gideriz ama moralemiz yoksa gidemeyiz ama gideriz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Final oynar demek de çok iddialı olur. Umarız oynar da belki o adamlar lige alışamaz ve karyerlerindeki gibi verimli olmayabilirler. Her şeye hazırlıklı olmak lazım. Ama Sneijder manyak transfer oldu be. :)

0|0
    0|0
  • g.s dan bir cacık olmaz...

0|2
    2|2
  • seviyorsan şiir yaz ve en alta büyük harflerle sevi çok seviyorum aşkım yaz

0|0
    0|0
  • iyi oldu ama firvet ihtiyaci varmiydi onu dusunmedim değil

0|0
    0|0
    • ya droğbadan zarar gelir mi onu yedek olması yeterli