Arkadaşlar spor salonuna gitmek istiyorum eğer spor salonuna giden arkadaşlar varsa sorularım var?

1. Spor salonuna kaçta gitmek ideal 13:00 - 13:30 da gitsem olur mu
2. spor salonuna gitme amacım popom yok dümdüz üst bacak yok alt bacak yok bilekler ince kollarım ince onları şekillendirmek istiyorum özellikle popoyu kaldırıp hafif bacak kası istiyorum kollarımıda azıcık kaslandırmak istiyorum hangi spor aletlerini kullanmam lazım yani? Ağırlık kullanacağımı biliyorum tabiki onun için ama başka bir şey var mı
3. spor salonunda squat vs egzersizler yapılır mı illaki spor aletleriylemi yapacağım hep, hocalar göstermezmi egzersiz hareketlerini
4. spor salonunda kaç saat durmalıyım
5. takviye yapılıyor mu protein tozu hemen vermezler bence bana onu senelerce spor yapanlar kullanıyor diye biliyorum enerji veren içecekler içmem ben

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Yeterki niyetin olsun Saat farketmez. Saat kaçta gidersen git, gitmemezlikten daha iyi olduğu kesin :)
    2-Üst bölgeyi hafif ağırlıklarla çalışacaksın bacak ve kalça kısnımı ise daha ağır çünkü şişirmek gerekiyor.
    3-Spor aletleri derken kastettiğin makineler ise evet makinelerle yapacaksın ama eline dambıl alarak serbest olarakta çalışabilirsin. Hocalar kesinlikle göstermeli yoksa sakatlık durumu olabilir.
    4- 1.5 saat civarı yetecektir sana.
    5-Takviyeye gerek yok. doğal besinlerden alabilirsin ihtiyaç duyduğun şeyleri. İnternette araştır Protein içerikli şeylerle beslen ağırlıklı olarak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sporu genelde kilo vermek için falan sabah yapsan iyi ama sen akşam üstü git ve salondaki hocayla konuş senin vücut ölçülerine göre önerilerde bulunur. Spor salonunda yapabileceğin ve önerilen bütün hareketleri yapa bilirsın. Protein tozu da kullanılabilir buna hocan karar verecektir. Eğer gittiğin salonda ilgili iyi hocalar varsa zaten sana hareketleri bire bir gösterip yapmanda yardimci olacaktır. Ama sağına soluna bakmadan yani muhabbet sohbet etmeden kendinle odaklan ve en kısa sürede istediğin vücuda kavuşursun. Bol şans ✌

0|0
    0|0
    • Zayıfladım çok ve şu an pişmanım dümdüz popom var ve incecik ayak bileğim bacaklarım var bak ince demiyorum incecik 1.59 boy 53 kiloydum şimdi 42 oldum çok pişmanım kollarım çok ince bileklerim otururken kemiklerim batıyor ağlıyorum her gece altımda pantolon çok kotu gözüküyor üzülüyorum ben böyle olsun istemedim kaslarım kalsın istedim yağlarımda gitti kaslarımda

• Onları soruyorum işte kaç saat spor yapmalıyım ben popoyu biraz popo çıkık olsun istiyorum keşke 10 kilo vermeseydim 4 kilosunu kendiliğinden gitti hafif popom çıksın bacaklarım azıcık kalınlaşsın istiyorum kollarımda birazcık kalın olsun istiyorum squat yapamıyorum faydası varmış ama öğreten biri yok

• Sana gittiğin yerde hoca söyler ve bir program düzenler ona göre yaparsın. Senin 20 dk falan kondisyon çalışıp yani ısınma hareketleri yapıp ondan sonra ağırlık ve squat yapman lazım ve en falza 40 dk senin için yeterli olacaktır. Sana squatin nasıl yapıldığını linkini yollarım şimdi

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim toto yuvarlak top gibi verim azcını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...