Kapat

Gerçek aşkı tattınız mı?

ONu gördüğnüz de içinizin titirediği sesini duyduğunda gülümsediğiniz her gece rüyalarında gördüğünüz onu mutluluğu için kendinizden fedekarlık ettiğniniz her anını onun yanında geçirmek istediğiniz hayata gelme sebebinizi ona bağladığınız vs...kadar aşık oldunuzmu hiççç:)

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• Ve aşk.dokunmadanda sevmekmiş.bir defa bile elini tutmamak tutamak sarılmamak öpmemek.aradığın hiçbir kriterin onda olmasa bile sana zıt düşse bile aslında ortak bir nokta birbirimizde sahip olunan bişewler var..kalbimiz.birbirimiz için atan o 280 grlık parça.bunu bilmek bile insana huzur veriyor değil mi.birinin kalbinin senn için attığını bilmk bi yanda bu duygudan haz duyan sen diğer tarafta gözünü kapattığında gülüşü aklına gelip kabına sığamayıp acıyla taşan ben.gidişinin üzerinden ne kadar geçti hatırlamıyorum ama artık Büyüdüm ben çok yordun beni. Bilirsin çαbuk sinirlenirim, okuldα heryerde senin gibi, ciddi durαn o sinirli gözüken αmα en sevimli gülüşlerini bαnα sαklαyαn sen gibi.. ama Ben sevdim., Sen sevdiğin için değil, Sen sevilmeyi hakkettiğin için değil, Sen herkesten başka olduğun için değil, Allah (cc)sevdirdiği için sevdim .. İmtihanım olduğunu bile bile sevdim .. İşte bu yüzden, Ben hiç sevgini kirletmedim. tüm sınavlardan geçtim de bir SENden geçmedim, geçemedim. hala aşığım..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Oldu ama hayata gelme sebebimi ona bağlamadım tabii ki. Ama bitiyor işte, keşke bitmese. Her aşk kendini çözebildiği kadar eksik oluyor cidden..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bir soruya baktım, bir de şu profil resmine baktım.. hiçbir alaka bulamadım 1 puanı verdim gidiyorum.

0|0
    0|0
    • profile değil soruya bak canım:.

• Ben aşka laf etmedim. Aşkı basitleştiren insandır.

• yaa sen nesin böyle analist illa birileri çıkacak ortamın havasını bozacak yoruma cevap vereceksenn ver offff

• uzun zamandır olmadım. heç.

0|0
    0|0
  • Oldu, madde tamamen yok oldu. Ona hiçbir zaman dokunamazsın, ama hep yanında olacak; deselerdi, kabul ederdim.

Bu arada kızların avatarlarındaki kız resimleri gerçekten çok iyi, güzel zevkiniz var efenim

0|0
    0|0
  • hee valla anynı duyguları yaşadım ama çok kısa sürdü ama karşıma çıksa o eski duygularım yine kabarır...:(((

0|0
    0|0
  • Aşk diye bişey mi varmış ki gerçeği olsun? sevgi var çok sevgi acayip sevgi var ama aşk yok bu konuda çok katı fikirlerim var =)

0|0
    0|0
  • oldum söylediklerinin hepsini yaşadım ama nezamana kadar biliyormusun evlenip çocuk sahibi olup hayatım monotonlaşana kadar. şimdi aynı duyguları yaşamak için dövünüyorum ama nerde bunları yaşatacak kadın nerde herşey çıkar menfaat olmuş

0|0
    0|0
  • yaw sabah sabah ne yaramı desıyon unutmaya calısıyom arkadas 10 sene oldu mukemmel asık olmama sevılmeme ragmen unutamıyorum unutamıyorum unutamıyorum...

0|0
    0|0
  • yoook yok yoook yooooooook yokkkkk

0|0
    0|0
  • 1 kez oldum çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • aşık oluncak böyle ağlattırcak rüyalara kadar girebilcek bir peri bulursanız banada haber verin . BENDE İSTİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMM :)

0|0
    0|0
  • Oldum evet. Hemde çok özel yaşadım ve yaşattım

0|0
    0|0
  • tatmaya çalıştık boğazımda kaldı

0|0
    0|0
  • tattığıma ve tattırdıgıma inanıyorum

0|0
    0|0
  • oldumm tabiki de

0|0
    0|0
  • Tatım tamaz olaydım çok acıymış tada na allah sabırlar versin :(

0|0
    0|0
  • böyle bi menu yemedim hiç.

0|0
    0|0
  • yarısını tatmıştım evet..

0|0
    0|0
  • no. olmadı her halde olmayak bu gidişle .

0|0
    0|0
  • hayır olmadım o kadar

0|0
    0|0
  • aynen oldum ama

sonunu getiremedim

çok üzüldüm

0|0
    0|0
  • tattm ama karsılıksız olarak...

0|0
    0|0
    • arkadaşımın fotoğrafını çıkar fake bu şikayet edin arkadaşlar şu egeyiii

• 7,5 senedir tadıyorum...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Mutlu olmak için aşık olmaya gerenk yok , yok canım ben aşka inanmam ...

0|0
    0|0
  • hiç karşılığını alamadan. Hiç bilmedi hatta zaman zaman hatırlattığım oldu fakat tınlamadı bile aşık etti deli gibi ve gitti.. ondan sonra da hiç olmadı hiç aşık olamadım..

0|0
    0|0
  • Her aşk yaşandığı anda gerçektir ve asla unutulamaz diye düşünülür. Aşk biter, araya zaman girer ve dönüp baktığında ne salakmışım diye düşünür insan. Tüm aşklar gerçek olduğu kadar da sahtedir özünde.

0|0
    0|0
    • dönüp baktığında genelde "onu nasıl pişman ederim, nasıl üzerim ya da nasıl barışırım" diye bakılır genelde bu yüzden aşk kötülenir.

geçmişten ders alan geleceğe emin adım atan insanın aşkı bulamaması söz konusu olamaz. sorunu aşka meşke atmayın kendinizde arayın.

• evet yaşadım, yaşattım, halada yaşıyorm :)

0|0
    0|0
  • aklımda sürekli olan biri var düşünüyorumm çok sesini duyuca çok heycanlanıyorum ama imkansız sanırımm

0|0
    0|0
  • Aşkı tadamadan yarrağı tattırdılar, ondan sonra aşkı tatmaya gerek kalmadı zaten

0|0
    0|0
  • Tattım .

0|0
    0|0
  • Tattım.

Ama bitti.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0