Sevgiliniz size karşı soğuk davransa ne yaparsınız?

Diyelim ki sevgiliniz var-erkek kız olsun farketmez- tartışınız fılan sızden sevgiliniz soğudunu soyledi eskisi gibi size aşık değilmiş ama halen seviyormuş o yüzden ayrılmamış sizden.Aşık olmamasının sebebi ise cok tartısmanızmış.Siz sevgilinizden bi ton ozr dıledınız guzel sozler yazdnız ama o onceki gibi takmıo mesela askm bb optum yazıyorsunuz o sadece bb demekle yetinio.Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
Ya millet kız arkadaşıma mesaj attm cwp vermedi ordamısın yazdm cewap vermedi.Aradım çaldı çaldı durdu.Ne yapcam ya...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• bi süre sonra artık yorulur bitiririm.

0|1
    0|0
    • Hmm bu da ii

• bekle bıkac saat sonra at

• Ne diye atayım peki?Bir de sey derse mesaj atmak için geç kalmadın mı filan die?

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmuyorsa zorlamanın uzatmanın bir faydası yok , soğuduysa ısıtacak kucaklar arayabilir sektirerek gidebilir ...

0|1
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır.

0|0
    0|0
  • Ozur dilediysem..gonlunu almak icin herseyi yaptiysam ve halen boyle davranmaya devam ederse..bende sogur uzak dururdum ondan..cunku elimden gelcek baska bise yok..ve o sevseydi bole davranmazdi cunku insan sevdigini uzmek istermi..

0|0
    0|0
    • Guncellemene:

Aramaya ne hali varsa gorsun..dahada fazla simartma..

• Tm

• Tm tesekkurler bn gelısme olursa guncelleme yaparım.Ayrıca bu kıza karşı artk ck soguk davranıcam cunku kalbimi ck kırdı ck uzuluourm yeter artk ayrılırsa da umrumda bıle degıl.Ben ayrılmam cunku halen sevıourm ama boyle yaptıkca zamanla sevgısını azaltıo.

• böyle bi durumda zorlamanın alemi yok bence .. soğuduysa istemiosa keyfi bilir ..

0|0
    0|0
  • Çekemem yolu gösterir arkasından su bile dökmem

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlamayacaksın.

Zorla güzellik estetikle olur ama yapay olur bilmem anlatabildim mi.

0|0
    0|0
  • ayrılırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Üzülme! Eğer istediğin bişey olmuyorsa ya gerçekten olmaması gerektiği için olmuyodur. Yada daha iyisi olacağı için olmuyodur..

Hz. Mevlana

0|1
    0|0
  • Olmuyorsa Olmuyordur vardır ALLAH'ın Bir bildiği.. İsyan Etme Sakın , Sonra Anlarsın SENİN İÇİN YAPILAN İYİLİĞİ..!

Hz Muhammed (sav)

0|1
    0|0
    • Ovvv bu iyiydi işte .Baska cevap gelmezse en ii cevap

• ayrılırım.Artık düzelmez.Kimseye fazla değer verme

1|0
    0|0
  • anlaşılan yavaş yavaş uzaklaşıyo senden ve bunu anlaman için böyle davranıyo

0|0
    0|0
  • Tokatlardım ;)

0|0
    0|0
  • bb sende cc de

0|0
    0|0
Yükleniyor...