Siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız?

Arkadaşlar kendinizi düşünün ki bir tabut içerisindesiniz ve yanınızda cep telefonunuz, kibrit ve de el feneri var... Bu tabut, yaklaşık yerin 1,5 metre altında.. Üzeriniz sadece toprakla örtülü, beton lahit yok ve o an ki düşünceleriniz vereceğiniz tepkiniz veya kurtulmak adına yapacağınız şey nedir? Bu arada bu uygulanmış bir şeydir! Bunu da belirtmek isterim. Ama ben uygulamadım.. :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu bir işkence stili.. Bunun yapıldığı adam ilk 45 dk boyunca bilincini yitiriyor sonrasında ise psikolojik olarak kafayı yitiriyor, 45 dk sonunda ise paniğe kapılıp damarları çatlıyor.. Yapılan kişi maalesef çıkamadı ve öldü.. Fakat bu durumdan kurtulmanın bir yolu var, içerideki havayı fazla kullanmadan nefesinizi düzgün şekilde ayarlayarak paniğede kapılmadan kullandığınız takdirde 1.5 saat içerideki hava yetiyor.
bu zaman zarfında ise cep telefonu ve el feneri ile bir kaç işlem sonucunda uyduya gönderilecek sinyaller sonucunda kurtulma şansınız % 90 civarı.. fakat yazarak anlatabileceğim bir durum olmadığı için buradan anlatamıyorum.. saygılar..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• korkudan ölmessem tabutu açmaya çalışırım ki bu mümkün değil direk ateşe veririm tabutu hafifçe yakarım ateş artınca hafif üflerim ki tamamen yanmasın yandıkça içeri topraklar girecek ateş sönecek bunu yine tekrarlıcam kibrit bitince o zamana kadar benim sığabileceği bi delik açılır heralde cep telefonunu kullanmam çünkü çekmez çekerse zaten birini arayıp uyuyarak beklemeye başlardım her neyse işte kazarım çıkarm

0|0
    0|0
    • 1.5 metreden bahsediyoruz mümkün mü kazman.. sen gömülü vaziyettesin ve kibritle yaktığın takdirde de içeriye yanık kokusu dolacak ve zehirlenip ölürsün.. unutuyorsun bazı şeyleri

• özür dilerim...

• sorun değil..

Kızlar Ne Diyor 1

• en korktugum sey .. deneyene ne olmus cikabilmis mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...