Geçmiş ilişkilerinizden aldığınız dersler neler?

Bir süre için "eski sevgilimi geri istiyorum" adlı zaman kaybını bir rafa kaldırsak.. Eski sevgili bitmiştir. Yapmamız gereken ders çıkarıp önümüze bakmaktır,özellikle kızlar bunu takıntı yapmaktan vazgeçin lütfen.

Sorum daha olgun hisseden, geçmişten ders çıkarabilen arkadaşlarımıza..

Geçmiş ilişkilerinizden çıkardığınız ders ya da dersler neler?

Kendimden örnek vermek gerekirse, benden her istenene tamam dememin beni iyi değil, harcanabilir bir insan yapacağını öğrendim..

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ayrılıktan sonra ağlasada, yalvarsada tekrar dönmeyeceksin.ilerde satış yapınca adama koydugunu ögrendim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 si uzun süreli toplam 3 tane

0|0
    0|0
    • pardon yanlış konu :D aldığım derönce karaktere önem vermem gerektiği

• Geçmişte yaşadığım ilişkimden bana kalan tek şey erkeklere güvenemeyeceğim. Erkeklere olan tüm güvenimi o ilişkiyle gömmüştüm.

1|0
    0|0
  • hemen güven duymamayı öğrendim ,senin de dediğin gibi herşeye tamam olur dememeyi öğrendim ,çabuk kapılmamayı ,olayların üstüne gitmemeyi daha çok oturup olgun bi şekilde konuşmayı sonucu olumsuz olabilicekse bile dayanıklı olmayı vs..

0|0
    0|0
  • fazla güvenilmemesi gerektiği oldu

0|0
    0|0
  • hiç bir ders alamadım..yine seversem çılgınca sever ve onun için herşeyi yaparım pişman değilim...sevmek hataysa yine o hatayı yaparım.

0|0
    0|0
  • fazla değer vermemem gerektiği hiç bitmeyecek gibi sevmemem gerektiği önceliğimin kendim olması gerektiği

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkeklerin %99unun amsalak olduğunu öğrendim.

0|0
    0|1
  • her ilişki bi digerinin provasıdır :) fazla deger verilmememesi gerektigini anladım

0|0
    0|0
  • ders almadım ki hiç... yine sevdim yine sevdim..

0|0
    0|0
    • seni tanıyorum artık :) umarım herşey iyi olur senin için. konuyu tekrar okumanı öneririm özellikle ilk bölümlerini.

• hepmi bir insan aşkta acemi olur işte o benim uslanmaz insan hata üzerine hata yapan acı ceken ama yine seven

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar şunu bilsinler ki beni eleştirdikleri herşeyi yenisinde arayacaklar nah bulacaklardır..:P

0|0
    0|0
  • ne kadar seviyorum güveniyorum derse inanmayın .

0|0
    0|0
  • Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.

0|0
    0|0
  • Kimseye hakettiğinden fazla değer vermeyeceksin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...