MHK nin kaşarlanmıs hakem reformu hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Aziz yıldırımın kasarlais hakem aciklamalarindan (besiktas macindan) sonra mhk nin bu hafta sadece iki tecrubeli diger maclara genc hakemler ataniyor mhkyi yonetmeye basladilarmi sizce dusunceleriniz neler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kendi canı yandı mı nasıl köpek gibi ürüyorlar ama geçen sene Beşiktaş fenerbahçe maçlarına sahadaki futbolculardan çok hakemler damga vurdu unuttuk mu? hayır

Demba BA nın saha içinde resmen vücudundan tutup yere düşürmeleri emre çirkefinin küfür etmesi kadıköydeki maçta emenikenin hem formasını çıkarıp hem sahayı terk etmesi bunun üzerine fırat aydunusun çıkıp pişmiş pişmiş ben emenikeyi ne formasını çıkarırken gördün nede sahaya terk ettiğini demesi bunlar hep bir yere yazılıyor sanmasınlar unuttuk.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Aziz beyin aklı nerdeydi
    daha iki sene önce.. onun kazandıgı puanlar
    daha gecen sene kazandıgı puanlar..
    Beşiktaşın senelerdir yeniyr puanları keza cimbomunda öyle..
    aglamasın

0|2
    0|0
  • Yıllarca dert yandık kimse takmadi
    Demekki ses duyurmak için Aziz lazımmış

0|1
    0|0
  • Hakemlik kafadan zor iş bir kere ne dersen de itiraz gelecek, kurallar değişmeli amerikan futbolundaki gibi gerekirse tekrarını hakemler izleyip karar verebilmeli. Heyecanı azalır diyorlar da o maç yüzünden kavga çıkıyo insan ölüyo bazen önemliyse bu kadar hakeme de hata yapma imkanı vermesinler olsun bitsin.

0|1
    0|0
    • Ben ona karsiyim hakem gordugunu calsin yeter art niyet varsa orda sorun basliyor.

• Ya bende çok sinirleniyorum bazen nasıl kart vermedi çalmadı falan diye, ama kim vurduya gidince maç artık hakem mi art niyetliydi gerçekten görmedi mi tartışmasından da gına geldi bundan dolayı dedim bir çözüm olsun da polemik kalmasın maçtan sonra.

• O iste playstationa doner hakemlerin sayisi artti yine iyi oldu ama hata yine oluyo.

Yükleniyor...