Ablamın düğünü için elbise rengi ne olmalı sizce?

Ablamın düğünü için elbise rengi ne olmalı sizce? (Yazın olacak )

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hayırlı olsun acık canlı renkler

link beğen içinden

0|0
    0|0
  • Valla gerek yok çok güzel olsun diye uğraşmayın ne olur damadın kafasını karıştırmayın adam seçimini yapmış kardeşim kırmızı falan ne gereği var şimdi yaaaaa ...

0|0
    1|0
  • Parlement mavisi çok hoş duruyor aynı renkte birde topuklu ayakkabı bulursanız zerafetiniz tamamlanmış olur.

0|0
    0|0
  • pembe ... p

0|0
    0|0
  • yeşilimsi olmalı

0|0
    0|0
  • bu konuda yorum yapamıcam.bu durum beni aşar.

0|0
    0|0
  • zeynep...

ille de beyaz derim ben...

0|0
    0|0
  • bence rengarenk olsun boyun uzunsa

0|0
    1|0
  • lila olmalıı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pudra pembesi <3

0|0
    0|0
  • saks mavisi

0|0
    0|0
  • kırmızı veya beyaz

0|0
    0|0
  • siyah al bence yada kül rengi..bende kuzenimin düğünü için kendime kiralamayı düşünüyorum bu abiyemden sıkıldım giye giye...

0|0
    0|0
  • Kırmızıdan şaşmayacaksın ama diyorsan ki kırmızı beni tonton gösteriyor siyah ha diyorsan ki yas mı tutuyorum yeşil çook koyu bir yeşil.

0|0
    1|0
  • Nasıl tarzda bir elbise istiyorsun boyun kilon kaç ten rengin ne saçların ne renk?

0|0
    1|0
  • Fuşya .

0|0
    0|0
  • ten rengine bağlı birazda. ama genel olarak pembe kırmızı mercan tonları olabilir

0|0
    0|0
  • miranda kerr adlı mankenın orlando bloom la birlikte çekilmiş vişne çürüğü elbisesi mükemmle bu kadını takip et renk ve uyum onda.. beren saatin cem yılmazın düğününde giydiği elbisede gayat güzel benzer renkler olur vişne çürüğü bordo forever ... :D

0|0
    0|0
  • tamam yaz ama düğünün konseptiylede alakalı ama her şekilde yazın açık renkler tercih ederim ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...