Uzun ve kalın kaş modası geri döndü, sizce garip mi, güzel mi?

1980'lerin uzun kaş modası geri döndü. Sizce garip mi güzel mi? Jennifer Connelly de kaşlarını uzatanlardan. YSL'nin Arizona Muse kampanyasında da dünyanın en ünlü modellerinin kaşları uzun ve kalındı. Kalın kaşlar onlara çok yakışmıştı.

Esas soru şu: Bu halde güzeller mi? Kaşlarınızı bu şekilde uzatmak ister misiniz?

Güncellemeler:
Lütfen şu soru başlıklarını değiştirmöeyin artık yeter yönetim.. !

0|0
26|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Akımı yeniden başlatan/dirilten belli...

link

6|2
    0|0
  • bence büyük bir çoğunlukta "iğrenç" duruyor. incecik de iyi değil tabi ama bu çok çok daha itici bence. benden daha kalın kaşı olan kızı istemem açıkçası

2|1
    0|0
  • Kalın kaş favorim, pala olmadığı sürece tabii. Hele ki açık ten ve açık renkli gözlerde süper oluyor

1|0
    0|0
  • Hilal kaşlım, ceylan bakışlım demişler..hatta bazen yay kaşlım da denir..kalın kaş itici geliyor bana, ne o öyle Recep İvedik gibi sevgilim olsun istemem..

0|0
    0|0
  • hoslanmam kalın kastan

0|0
    0|0
    • zevkler.. :))

• hosbulduk...soru kalitesi düstükce benim de yazasım gelmiyor ne yapayim:)

• Ooo yüzünü gören cennetlik ;)

• beni bitiren kaş modeli.

0|0
    0|0
  • kalın kaş bana çok itici geliyor sevmiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Çok severım . Her yuze yakışmaz ama ince kaştan güzel..

2|1
    0|0
  • İnce kaşları sevmem ama öyle odun gibi kaşlardanda hiç hoşlanmam bazıları moda uğruna uzatıyor birde boyuyor öğğ harbi komik oluyorlar ne çok ince ne kalın en iyisi normal kalınlıkta kaşlar

2|0
    0|0
  • alınmış kaş uzatılınca hoş durmuyo

1|0
    0|0
  • Çok inceyi de çok kalını da sevmem.

1|1
    0|0
  • alınmamış gür kaşlar pala havasın da değilse güzel duruyor bence

1|0
    0|0
  • İncecik kaşı oldum olası sevmem zaten, ama kaşlarını modaya uydurup bir ince bir kalın yapanları daha itici buluyorum, hiç doğal değil.. Kaş ektirme varmış bir de.. önce yoluyoruz, sonra moda diye para verip ektiriyoruz ah biz kızlar! :D

1|0
    0|0
  • kalın kaşı ben sevmiyorum yaa .. kendime yakıştırmıyorum ama yakışan kişiler de oluyor tabi .modaya uyamayacağım :))

1|0
    0|0
  • Kaşımızı bile modaya uydurmamız garip doğrusu.

4|0
    0|0
  • Kalın kaş abartılmadığı sürece çok hoş bence. Ben kalın kaş tercih ediyorum zaten kaşlarımı aldığımdan beri.

1|0
    0|0
  • Bir şey sorabilirmiyim pardon... kaşlarınız uzuyormu sizin ?

0|2
    0|0
    • benim uzamıyor

• maşallah :) şekli düzgün se aldırma zaten

• Teşekkür ederim balımm :-)

• Beni moda ilgilendirmiyor yüzüme yakışanı yapmakla meşgulum. Ne kalın erkek kaşı gibi nede incecik ... kaşı gibi olsun

1|1
    0|0
  • açıkcası bana ıtıcı gelıyor cogu kısıde bıde dagınık kaşlar modamış bu yıl.. sanırım bunları kalın kaşlılar çıkartıyor ee haklılar yorulmuşlardır al al bitmıyor .

1|0
    0|0
  • Aaa cidden mi.İyi olmuş moda olması saldım çayıra zaten bayadır :D

1|2
    0|0
  • kaşı modaya değil yüz yapısına göre ayarlamak daha doğru bence kimisine kalın çok yakışıyor kimisne ince.bana ne ince gidiyor ne kalın orta karar gidiyorum :)

0|0
    0|0
    • bir ara beren saat kaşını almıyordu sanırım ve bence ona çok yakışıyordu çok doğal bir görünüm

• çok kalın olmamak koşuluyla yüzüne de gidiyorsa hoş duruyo.

2|0
    0|0
  • herkese yakışmaz

1|1
    0|0
  • brooke shields'in gençlik yıllarındaki kaşları harika.kalın kaşa en güzel örnek o kadındır herhalde.

1|0
    0|0
  • kaş dediğin orta kalınlıkta ne ince ne kalın olacak kıvamda azcık kavis yeterli :)

1|0
    0|0
  • İnce kaş sevmem. Surata sinirli bir ifade katıyor gibi. Fazla kalın olmayan ama kalın olan kaş iyidir.

Ya düz olmalı yada hafif kavisli.

1|0
    0|0
  • Sarı saça siyah kaş moda olmasın da ne olursa olsun.

Kalın çok abartılmadığı sürece, daha hoş gelir gözüme. İfadesi zenginleşir bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Hele bir de sarı saçlı ve siyah kalın kaşlıysa felaket oluyor...

0|1
    0|0
  • Vay bee bu soru çıkmadan önceden bırakmıştım benimkileri kendi haline.Demek 2 aydır falan böyleler.Güzel oldu ama.

0|0
    0|0
  • güzel değil:)

0|0
    0|0
  • uzun ve kalin sekil verecek kadar kasim yok.

0|0
    0|0
  • yakışanına çok yakışıyor ama bence ne ince ne kalın ortası iyi oluyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...