Melo Beşiktaşlı futbolcuya tükürdü mü?

meloyu tahrik mi ettitler bjkliler eger öyleyse bu ucuzluk neyin nesi kimin fesi? bjkli futbolcu bilerek mi attırdı meloyu bu bir taktik miydi?

Güncellemeler:
burada melo hakkında konuşanlara lafım melo arkasını döndü gidyor bir bjkli den başka bjkli adamın üstüne geliyor bu basbayag tahrik ve taktik hem bjkli fufbolcu ne diye melonun ağzının içine giriyor heralde öpmek istedi meloda tükürdü alla alla ne diye adamla dudak dudağa geliyon bjkli

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• karışık bi durum bilemedik. çözemedik. o kadar kamera var . hakem var. seyirci var. hala bin tane yorum çıkıyor bin kafadan.

0|0
    0|0
  • tükürdü , yan hakem de gördü ve attırdı...

melo bunu hep yapıyor ,""Sporcu karakteri"" olmayan bir futbolcu...

pozisyon bu videonun sonuna doğru çok açık bir şekilde belli oluyor...

link

0|1
    0|1
  • iyi olan kazanır yenildik galatasay büyük takımdır boyle ucuz sorular sorma bir galatasaraylıya yakısmaz ısteyerek veya kasıtlı tükürtseler bişe profesyonel futbolcu tukurmez... herne olursa olsun atıldıgı iyi olmus yenilmemize üzüldüm ama tükürüp atılması ıcın aynı seyı soylıyemem

1|0
    0|0
    • ne yenilmesi yendik

• 2-1 yendik yahu

• baktım gordum kuzen dalga gecmıs 2-1 yenıldınız dedi o yuzden haberlere bile bakmadım

• Kesinlikle melonun çabuk sinirlenen biri olduğunu bildikleri için üzerine gittiler ve attırdılar. Ben maçtaydım. Pozisyona uzaktım biraz ama bence tükürme di sadece bir kelime etti. Dudakları tükürür gibi şekilde aldı o kadar. Ama melonun sakin olması gerekirdi

0|0
    0|1
  • pitbul diye aldılar adam lama çıktı :D

0|1
    0|0
  • Melo gibi vir futbolcudan herşey beklenir. Pisliğin teki zaten o yüzden tükürmüştür ki görüntülerde de öyle görünüyor.

0|2
    2|1
    • ne sacmaliyosun?

• Yaaa bak sen galatasaraylıs

• cümlemi de bitiremeden enter-ledim. Sanırım galatasarylısın ama inan melo nun ne biçim bir futbolcu ve insan olduğunu anlamak için herhangi bir takımın taraftarı olmaya gerek yok.

• İşimiz gücümüz yokda Melo yu nasıl oyundan attırabiliriz onu mu planlıyacağız öpücük atmadığına göre ne yaptı orada yakın çekimde o ağız ne yani ne yapmışa benziyor...Geç bunları tamam yendiniz işte daha neyi uzatıyosun...İlk devre 3-3 biten maçta Burak kendini yere attı penaltıdan beraberlik oldu asıl ucuzluk buydu

0|1
    0|1
  • burdadamı maç ya.. boşverin arkadaşlar ..

0|0
    0|0
  • O değil de şu soruyu kültür de niye sordun ben onu merak ettim :P

0|0
    0|0
  • Melonun iki kolunu ileri geri yapmasına hayranım acayip gülüyorum o hareketine öyle ki herif gol atarken değil golü kurtarırken bile yapıyor bunu o derece kaptırmış kendini maça bursa maçıydı heralde:D

0|0
    0|0
  • tükürme falan yok.oğuzhan ın karakteri beşiktaş a çok uygun.çirkeflik,yalancı olmak vb.. şeyler beşiktaşlı duruşunun en önemli ögeleridir.

0|1
    0|1
  • Tükürdü...

0|2
    1|2
    • Her zaman eksileniyorum zaten umrumda da değil.. ama Adam Tükürdü işte...!

• melo tükürmese bile s... g...arkadaş fatih terime yaptığı haraketten şutlanmayı haketti takımdan

1|1
    1|0
  • harekt var ama tükürük göremedim

0|1
    0|0
  • tükürdüğü belliydi. sonrasında suçluluk psikolojisi durumuna girdi 3 saniye zaten

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Tükürdü tabi it !

Ki diyelim ki tükürmedi Oğuzhan yalan söylüyor. Fernandes Necip hepsi aynı anda aynı tepkiyi veriyor . Beşiktaş takım olarak Melo'yu aynı sekilde suçlamayı planlamış olamaz!

0|4
    1|1
    • planlamışta olablir

• Yuh! Herifin ne kadar saygısız olduğunu kendi teknik direktörüne yaptığı hareketten bile anlıyoruz sen kalkmış planlamış olabilir diyorsun! Anladık cinconlusun da kör müsün ?!

• günaydınn:D

• Bir galatasaraylı olarak,

Tükürdüğünü görmedim ama, bir hakaret söz konusu tabi.

Daha sonrasındaki hareketleri falan da melo için malesef bunu hakettiğini gösteriyor.

Çok hırçın bir oyuncu..

0|2
    0|0
  • Tükirmiş diyolar,eğer öyleyse ceza alır zaten. Orada bir gerginlik oldu zaten o sırada ekran dondu göremedim. Bjkyi seviyorum, zevkli oynuyorlar bu yüzden kötüleyemem o takımı diğerleri gibi karşı takımın oyuncuları pislik bilmem ne hesabı.

Neyse sonuç olarak iki'de bir yenip duruyoruz felan diyip küstahlaşayım :P

0|0
    0|1
    • o iş öyle değil evcil: adnan öztürk zamanında meirelesin ceza aldığı zaman benim takımmıdan bir futbolcu bunu yapsa takım otobüsüne almam semti tekrederim taksiyle yollarım sonrada ülkesine postlarım demişti ama bildiğim kadarıyla melo dün akşam takım otobüsüne bindi vede bügün antremana çıkacak

• ilk maç daha takımı tanıyacak değerlendirmek yanlış olur ama adam kalite ya tecrübesini hemen koydu selçukla anlaşırsa xavi inieste gibi olurlar

• :))) gıcık

• Tahrik ettiler. Ama tükürmedi.

0|0
    0|0
  • Güncelleme: Melo'nun hırçınlığı tutuyor arada ama haketti diyolar. Yani dediğin gibi, Her futbolcu Bekir gibi dudaktan öpülmeyi istemez. Bjknin planlı olduğunu sanmıyorum. Yani bir anlık durumdu.

0|0
    0|1
    • hahahahahahah başka soruma denk gelirsen en iyi cevap borcum olsun dur arayım sorularımda var mısın

• Noproblem :]

• o hakemin ben varya ta gozlerinden opuyorum.

0|3
    0|0
Yükleniyor...