Flörtünüze,sevgilinize ,nişanlınıza, eşinize aşkınızı sevginizi nasıl anlatırdınız

soruda da yazdığı gibi ... hangi cümlelerle içtenliğinizi dile getirirdiniz

Güncellemeler:
şöle söyleyeyim nasıl dile getirirdiniz...?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bak, Gözlerime !.

Var ya ben seninle bööle gözgöze bir ömür tüketirim Alimalllah!...

3|0
    0|0
    • :)

teşekkür!..

birde bu sözü söyletecek bakışı bakan birini bulsak!..

• sahi kızlar en adi karaktersiz kimseleri bile hayatının merkezi yapabiliyor. bunu nasıl başarıyorlar.. nasıl oluyor.. ben anlamıyorum. madem sende yaptın bilirsin belki. beni bi aydınlatır mısın?

• farkında olmuyorsun bır de karsındakı copk ıyı yalan soluyorsa bızde herkesı kendımız gıbı zannettıgımız ıcın yalan soleyebılecegını düşünmüyoruz bıze gore sevgının askın yalanı olmaz bır ınsan sevmedıgı aşık olmadıgı bırının yanında duramaz dıye düşündüğümüzden kaynaklanıyor

Erkekler Ne Diyor 16

• her gun seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum diye söyleyince bir gun geliyor sevgimi nasıl anlatsam diye kara kara düşünüyoruz. Oysa madem sevgimiz değerli kıymetli onu neden sıradanlaştırıp ilerleyen zamanlarda sıkışalım ki ? dile getirme meselesine gelince, cok ağdalı sözler, cok agır derin anlamı olan sözler cümleler her daim her an aynı enerjiyi vermeyebilir. cogu zaman mecbur olduğun için değil içinden geldiği gibi konuştuğunda beklenen etki olabilir. önce kendimizi mutlu edebilme düşüncesini yapabilsek dünya biraz daha çekilebilir olacak.

1|0
    0|0
  • ALLAH birgün nasip ederde evlenirsem eşime söyleyeceğim sözlerim

kafamın içinde bekliyor ama buraya yazamam bir tek benim bilmem ilk defa ona söylemem lazım..

Sevgi sözlere dökülecek kadar küçük değil sevgini ve aşkını atlatmanın en güzel yolu beden hareketleridir.

1|0
    0|0
  • hayatım, hayatımın anlamı. my all, vs...

1|0
    0|0
  • Ben susarım Gözlerim konuşur...

1|0
    0|0
    • vayy arkadaş , demek gözlerini hergün gören bi sevgilin var ,çokoş hergün dile getiriyosun demek ...

• Kim bilir, belkide arada bir gördüğ sevgilisi vardır ve onu gördüğnde gözlerindeki pırıltı ve bakış fark edilmiyordur... Düşncelerdeki niyetlere bağlı gibi...!

• anlatmam yaşarım yaşatırım.

1|0
    0|0
  • bir karikaturde naber lan y****aam diyodu esine birisi superdi o D:

0|0
    1|0
  • anlatmam gösteririm

1|0
    0|0
  • bakışlarımla

1|0
    0|0
  • sana...aşıgım..

1|0
    0|0
  • Önünde diz çöküp anlatırdım. Sevgiimi.

1|0
    0|0
  • ponçiğim derdim

1|0
    0|0
  • Sevgi , Aşk anlatılmaz yaşanır.

1|0
    0|0
  • Bakışlarla tavırlarla

1|0
    0|0
  • Peste zayıf takımı alarak.