Hangi huylarınızı seviyor ve ya sevmiyorsunuz?

Sevdiğimiz ve ya sevmediğimiz huylarımızı birbirimize açıklayıp rahatlayalım dedim. Mesela ;

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan,buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan,kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen,ellerini bi türlü ısıtamayan,çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan,girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan, masaya oturduğu zaman ilk olarak ayaklarını koyacak yer arayan,otobüsü kaçırınca gurur yapıp arkasından koşmayan,bir türlü insanlara güvenmemesi gerekirken her defesında aynı hataya düşen,kazanmışlıkları ve kaybettikleriyle güçlenen hayatı sil baştan yaşamayı seçen koca dünyanın bir nedeni de ben olayım diyen bir insan mısınız?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• çok anlayışlı sakin ve herşeyi olumlu düşünmeye çalışan

allah kahretdin ben niye böyleyim defiğim çok zaman olmuştur keşke birazdaha sert bi insan ola bilseydim

böyle olamadığım için kendime çok kızıyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• sinirlenince tepkimi olabildiğince gösteremiyorum ağzıma geleni sayıyorum ama eksik bişey var daha az bi tepki gösteriyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok cay iciyorum bu huyumu sevmiyorum keşke vazgecebilsem

0|0
    0|0
  • aga kendıme dejavu oldum ya benım hareketlerımı nıye calısıyosun :D

0|0
    0|1
  • ''Ufuk Özkurt'' sen niye her soruya cevap veriyosun ki ha bide cevapların çok tuhaf ama her soruya cevap veriyorsun. Çok ilginç !

0|0
    0|0
    • kürt senın babandır lan sen fazzla kafa yorma bu kafayla fazla yasamassın soylıyım

Yükleniyor...