Sevgilim hasta ne yapmalıyım ?

Sevgilim sürekli hastalanıyor, bi gün tırnağında sorun çıkıyor öteki gün gözünde diğer gün ayak bileğinde öbürsü gün idrar yollarında, midesi zaten hep rahatsız. sürekli gaz çıkartıyor. ayrılmak istemiyorum ama bi ömür boyu bunu çekecek kadar da sabırlı değilim. lütfen bana kızmayın, yerimde olsanız anlardınız.

Ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
ayrıca sürekli pastırma yiyor.
sevmesem çoktan ayrılmıştım. bu arada alttan değil üstten gaz çıkışı söz konusu.

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kim olursa olsun yaş ilerleyince bunlardan çok daha ağırları ortaya çıkacak. İnsanların sağlık sorunları ile ilgilenmek istemiyorsan bence yalnızlığı seç.

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin, kafamı karıştırdın. ayrılmalı mıyım acaba ?

• osuruk mu tat tuz ? hmmm

• o de ayrılacak o de.

Erkekler Ne Diyor 12

• "kendine bakmayan adama kimse bakmaz. önce kendi bedenine bakmayı öğrenmsi lazım. yarın evlenseniz sana nasıl bakacak." bu düşünce ile bakarsan kendi yoluna bakman en güzeli.

0|0
    0|0
  • Hımm sürekli pastırma yiyiyor öyle miii...?

Kızım onun nazı sadece sana, Aklını başına devşir vur tekmeyi totosuna, gitsin anasına nazlansın..ala..ala..Tırnağıymış...Onun derdine çözüm :

- " Soğuk sandiviç hazırla ve içine bol miktarda Meksika ve Hindistan acı sosundan koyuver. Yedikten sonra bak içi öyle bir dezenfekte olur ki, bir daha ömrü boyu hastalanmaz ve sıkıntı çekmez.

Anlamadığım husus ise : Senin böylesi insan kılığında sığır birini seviyor olman..Bir daha yanında gaz çıkardığında, yani geğirdiğinde " Boğazını tıka lütfen, Gazı hep yanlış yerinden çıkartıyorsun " deyiver.

1|0
    0|0
  • Ben olayın sürekli pastırma yiyor kısmına takıldım :)) arkadasım o dediğin şeyleri her insan yaşıyor haa kimisi öküz gibi ulu orta yaşıyor belli ediyor kimisi insanlara ve kendisine saygısından özel ve kimsenin olmadığı zamanlarda yapıyor , sen gaz çıkartmıyormusun elbet ama gizli aynı şekeilde sen hasta olmuyormusun mutlaka oluyorsundur , midesindeki sorunda büyük ihtimalle yediğine dikkat etmemesinden kaynaklanıyordur. haaa neticede bu davranışları senii soğuttuysa ayrıl gitsin ve sevmiyorsan.

0|0
    0|0
    • severek ayrıl

• haa ozaman al karşıan konuş rahatsız olduğun konuları aynen burada nasıl paylaştıysan otur onunlada paylaş nelerin seni soğuttuğunu söyle ona ama hastalığı syleme çünkü hastalık allahtan yarın bir gün senin sağlam kalacağın ne malüm.

• iki seçeneğin var ya onu düzelteceksin yada ona o şekilde alışacaksın tabi bırakmam diyorsan. düzelmek için elinden geleni yapmasını sağla. ısrarcı ol hastaneye gitsin kendine baksın ve dikkat etsin. durumdan rahatsız olduğunu dile getir. sağlıklı bir yaşam şekli seçsin mesela sağlıklı beslensin spor yapsın hatta onunla sende spor yap onu teşvik et. baktın olmuyor o şekilde kabullen yada ayrıl...

0|0
    0|0
  • link asdfghjklş:D

0|0
    0|0
  • Acayip kotu bir hadtalik sozkonusu degil... bu durumlardan rahatsiz oldugunu belirt ona...

0|0
    0|0
    • peki o ne yapıcak ? hasta olmuycak artık ve mutlu mu olucaklar ?

• ben gegiriyorum sevgilimin yanında mesela nolcakki ehe

• Ergensindir... ileriki yaslarda boyle seyler icin fazla olgun oluyor insan... kimisi yine yapar ama hos bir durum degil bence...

• valla senı bılmemde ınsan olgu boyle ama terbıye dene bırsey var senın yanında gaz cıkarıyosa onla ılgılı bırsey hastalık bu senın yarının garantımı

0|0
    0|0
    • ben sağlamım ya bana bişey olmaz da sürekli bunun hastalıklarıyla mı uraşıcaz, bilemiyorum çok dertliyim ufukcuğum ya.

• :D ne kötüsünüz ya sevgı ask saygı nerde kaldı ölümüne sevmek peh ben eskı kafalıyım ya

• o zaman sen davranıslarıyla kafamda bı öküz olmaya basladı dersen anlarım

• seviyosan otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • pastırma dokunuyor olabilir.doktora görünmüyormu.

0|0
    0|0
  • bir daha düşün öyle karar ver.

0|0
    0|0
  • Madem katlanamayacaksın çocuğa belli et bu durumu! Nasıl insanlarsınız gerçekten anlayamıyorum sizi.

0|0
    0|0
  • seviyor olsan bunları dert etmezsin, ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• seviyor olabilirsin ama büyük konuşmak istemem ama evlilik herşeye rağmen birlikte olabilme sözüdür... iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta...

0|0
    0|0
  • hastalık kişinin elinde olan bi obje değildir. hastalık obje değildir zaten. neyse konumuz bu değil. gaz çıkarması ve pastırma yemesi arasında bi bağlantı olabilir. bunun düzenle bi ilgisi olduğunu ispatlıycam.

0|0
    0|0
    • bilemiyorum, kimseye güvenemicek miyim ben ? üff herkes kötü adam çıkıyo..

• herşeyden önce bi gazölçere ihtiyacımız olucak. pastırma yiyip gazölçerle havayı ölçücez bakalım gaz çıkışı ne derece. herşey o an belli olacak

• ayı mı bu bacım ya, ayrıl bence midem bulandı.

0|0
    0|0
  • sen onu daha saglamıyla degistir o ne la oyle defolu mal gibi :\

0|0
    0|0
Yükleniyor...