Vucut hatlarınızı hatta iç çamaşırınızı belli eden taytlar giymek hoşunuza mı gidiyor?

Vucud hatlarınızı hatta iç çamaşırınızı belli eden taytlar giymek hoşunuza mı gidiyor yoksa erkeklerin dönüp bakması mı hoşunuza gidiyor_?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben giyiyorum ama kalcalarimi ortecek sekilde . kendime yakistigini ve hos durdgu icin :) mlletin cinsel durtulerini harekete gecrmk icin degil. kendime giyiyorum ugg da oyle erkekler on yargili ama o da kendime :)

0|1
    0|0
    • ama baştan çıkartıcı oluyor,art niyet olmasa da

• Cikmazn demedim ki . ben onu dusunmuyorum dedim anliyacagin kendi sorunun

• zayıfsan yakısır benim sözünü ettiğim şişman kızlar balık etliyim diyoolar resmen balinalar

Kızlar Ne Diyor 12

• Bazıları çamaşır bile giymiyo :D Aslında tunik moda olduğunda altına pantolon kötü durduğu için masum bi şekilde çıktı ama bazı kızlar abarttı gerçekten.

2|2
    0|0
  • hatlarını kapatacak şekilde giyiniyorsann ve siz erkekler baştan çıkıyorsanız suçu bizde değil abaza gençlerde aramak lazım.

2|1
    0|0
    • Vucud hatları kapalıysa kimsenin sözü yok ama resmen kilotunun şekli bile belli olanlar var ben onlardan bahsediyorum, Ben ankaralıyım ve bugün dikkatimi çekti resmen ne giydiği ortada anlatamam herkes dönüp bakıyor

• onları bende anlamıyormm ama en azından söylediğin cümlede belirtseydn :D

• bizim bakış açımızla erkelerinki çok farklı.anlayamazlar

• ne alaka herşeye cinsellik objesiyle bakmayın kim nasıl kendini daha iyi hissediyosa onu giyiyo biz neden türbanın altına dar pantolon giyiyosun o suratına da neden bi kilo makyaj yapysn diye sormuyosak kimsede tayt giyenleri bu şekilde eleştiremez bi söz vardır hatta her açık yollu her kapalıda namuslu değildir açık ve net olmştur sanırım

3|2
    0|2
    • sen yanlış anladın sanırım :) kimseyi yadırgamak degildi amacım.Bugün dikkatimi çekti Ankara soguk memleket bende titriyorum bir baktım tayt giymiş üstünde mont var ama bel altı oldugu gibi ortada,arkadaş utan lan dedi :) bak kıza nerdeyse yarı çıplak senin gibi soguktan dert yanmıyor deyince şimdi aklıma geldi soruyum dedim :)

• şunu neden anlamıyorsunuz pantolon nasıl tutyorsa taytta aynı sıcaklığı veriyor siz inatla bu havada tayt giymiş diyorsunuz pantolondan bir farkı yok sıcaklık çaısından hatta bazıları pantolondanda sıcak tutuyor

• canım örgülü taytı dene boş konuşma ;)

• rahat olduğu için giyiyorum.sert kotlar üşütüyor içine külotlu çorapta giymeyince.tayt hem rahat hem sıcak tutuyor.

2|1
    0|0
  • Evde evet.

0|0
    0|2
  • Çoğu moda olduğu için giyiyor

0|1
    0|0
    • tayt giymek nedir ya ben çözemedim bu nasıl bi moda... mide bulandırcı bence

• Ben hiç sevmem ama bugun sokağa çıkmıştım hava buz gibi kar yağıyor hanım kızımız giymiş taytı karşıdan geliyor ben ona bakarken üşüdüm.Bilmiyorum zevk meselesi

• Kimsenin öyle bir düşüncesi yok

0|0
    0|0
  • rahatsız oalcağım şeyler giymem

0|0
    0|0
  • biryerde okumustum kilolu bayanlar tayt giyince dürüme sarılmış et döner gibi oluyorlarmiş ne :))

0|1
    0|0
  • bu ne taytmş arkadaş butun erkekler bunları soruyor

0|0
    0|0
  • Tayt ile ilgili 1000000000000000000000 cu soruya hosgeldiniz

0|0
    0|0
  • yoo giyiyoruz işte moda buymuş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tohum,başkası için çiçek açmaz, doğasında çiçek açmak olduğu için çiçek açar,

kadınların ne giydikleri, onlardan başka kimseyi ilgilendirmez bence,

''aman şuramı açayım da, herkes bana baksın!'' düşüncesinde olan kadın/kadınlar olduğunu sanmıyorum,böyle kadın/kadınlar olduğunu varsaydık, kabul ettik diyelim ki, bu düşünce şekli

özgüven eksiliğinden başka bişey değildir bence...

0|0
    0|0
  • benim izlemem hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • o soğuk hava o taytla ben dolaşsam üşürüm yaw :) bu bayanların vücut sıcaklığını hala anlamış değilim :) biri kışın göğüs ortada gezer biri kışın kalçası açık gezer :) ülen ben mont üstüne mont giysem yine üşüyom da bunşar nye üşümüyo :)

0|0
    0|0
    • benimde o yüzden bugün dikkatimi çekti Ankara soguk memleket bende titriyorum bir baktım tayt giymiş üstünde mont var ama bel altı oldugu gibi ortada,arkada utan lan dedi :) bak kıza nerdeyse yarı çıplak senin gibi soguktan dert yanmıyor deyince şimdi aklıma geldi soruyum dedim :)

• aynen ya ya millet deli yada biz :) bi de moda yada güzel yada rahat falan diyorlar. yok ya kendileri söyledi donuyoz ama yapcak bi şi yok diye. yaw biz ne kadar bol giyersek o kadar rahat ederiz bu byanları ne kadar sıksan o kadar rahat ediyorlar heralde :)

Yükleniyor...