GS ve BJK'nın yeni transferleri Sneijder ve Dentinho nasıl oynadı?

GS ve BJK' nın yeni transferleri ilk oyunlarını bir derbi maçında sergilediler. Bana kalırsa Sneijder biraz varlık göstermesine rağmen bekleneni veremedi. Ancak Dentinho hiç varlık gösteremedi gibi. Sizce nasıl?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sneijder bekleneni veremedi diyebilmek için aldığı 34 dk lık süreye bakılmaz.Hem aylardır maç eksiği var, hem ilk maçı bir derbi.10 kişi kalmamızda performansı yönünden olumsuz etki yaptı.Beklentileri karşılayacaktır Allah'ın izniyle.

Dentinho ya ise, yeni bir takıma gelmişsin,ilk maçına çıkmışsın,daha oynadığın süre 10 dk olmuş rakip takımın futbolcusuna tekme sallıyorsun.Ya o tekme gelseydi kırmızı kart yeseydin.Biraz bulunduğun yerin,profesyönelliğin gereğini yap önce adam ol.Sadece oyununa odaklan ve yeteneklerini sergile diyorum :d

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• sneijder geç girdi zaten forvet arkası olark girdi fkt ortada forvet yoktu :S:S 1 maçda onları değerlendrmk dğru değill bence. dentinho çookk çirkeff biri. wesley de verilen paraya değecek şekilde oyanamasa bile maçlarda yine de iyi bi transfer oldğnu düşünüyorm

0|1
    0|0
  • Sneijder'den beklediğim performansı göremedim açıkçası o kadar övgü o kadar sesten sonra böyle bir oyun tam bir hayal kırıklığı yaşattı Dentinho için yorum yapamıycam..

0|1
    0|0
  • Dün akşamki maçta gördük ki ikisi de henüz adapte olamadı.

0|2
    0|0
  • dentinhonun golleri güzeldi,rövaşata olanı çok güzeldi.:)

0|1
    0|0
  • tam karar vermek güç

0|0
    0|0
  • wes güzel oynadı dentinyo vasat

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dentinho nedir ya.artistin teki.sneijderle adının aynı cümlede geçmesi bile onun için bi şeref.sneijder kısa sürede bence kalitesini gösterecek paslar verdi.tabiki 11 e 11 olsa daha farklı olurdu herşey.dentinho ya yorum yazma ihtiyacı bile hissetmiyorum ya..

1|1
    0|0
  • sneijder oyuna girince forvet oynamak zorunda kaldı tabi kendini göstermeyz sen bide onun önünde burak drogba varken gör :):)

0|1
    0|0
  • Sneijder görevini yaptı sadece, top dağıtıp G.Sarayı ilerde tutması için oyuna alındı, başarılı oldu.Dentinho'yu bu maçta beğenmedim.Ayrıca, bir pozisyonda sinirlenip rakibe arkadan bir feyk gösterdi, bunları yapmaması gerekiyor.

0|1
    0|0
  • sneijder boşta gördüğüne pas verdi ama ilk maçları olduğu için tabii ki de uyum sorunu vardı

0|1
    0|0
  • sonuçta ilk maçlarına çıktılar kimse yüksek bi performans beklememistir eminim

0|1
    0|0
  • Sneijder 10 kişilik bir derbi maçında. hemde takımla tanışalı 2-3 gün olmuş maça çıkıyor. hata yapmaması bile çok iyi. bu arada dentinyo denyosu 5 para etmez 8taşın parası yine çöpe gitti. görürsünüz 4-5 maç sonra kırmızıları melodan fazla yicek bu adam. çok artis çok kırarlar bacagını

0|0
    0|0
  • ilk maçlarında eleştri yanlış olur ama...snaijder e bilerek pas atmadıklarını gördüm

0|1
    0|0
  • durun yahu adamlar daha düzgün antremana bile çıkmadı ilk maçta patlama bekliyorsunuz

0|0
    0|0
  • sneijderden ilk maçta ne bekliyordunki beklediğini alamadın?

0|0
    0|0
    • Ya ne bileyim günlerce konuşuldu büyük transfer filan gibisinden. Bu da beklentileri çok üst düzeye çıkardı galiba. Sanki çıkar çıkmaz sahalarda fırtınalar estirecek hissine kapıldım sanki :)

• bence oynamaları dahi sacmaydı hazır degıllerdı dogal olarakta hıc bır varlık gosteremedıler

0|0
    0|0
  • daha bı bok oynamadı adamlar amk ilk 40 dk ne beklıyorsunuz adamlardan mal mal konusmayın

0|0
    0|0
  • süperdi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...