Ünal Aysal çilek dedi,manav açtı..

Sneijder'den sonra Drogba ve Toure bitmiş diyorlar,umarım Eto bitmişe dönmez.Size göre Galatasaray'ın daha transfere ihtiyacı var mı? :P

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha muhteşem bir konu bastım 5 yıldıza vallahi gece gece ne güldüm yaa :D ya ben galatasaylıyım açıkçası drogba iş yapar galatasaray da bence iyi hoşta ünal başgan çok para veriyor yahu one öyle 35 yaşında ki adama , gerçi takdir etmek gerekiyo kimi aldıysa hep kendi cebinden veriyor galatasaraydan bir kere para çıkmadı. Ali ağaoğlu bu adamın yanında fos kalır çok zengin adam. :D bence galatasarayın acilen sağ bek ve sol beke ihtiyacı var yani bir takım ancak bu kadar kötü oynayabilirdi ya bence derbide öyle birşey oluyo ki sanki takım maçı sattı tüm herkes sabriye pas atıyor delirdim hakan balta desen tam balta hakikaten , kesinlik sağ bek ve sol beke adam lazım , toure iyi futbolcu oynar ama o kadar para ona vereceğine 23-24 yaşında genç güzel bir futbolcu al kıy 15-20 milyona bak o zaman senelerce oynasın muhteşem olur , galatasaray da şuana kadar gördüğüm en mantıklı transfer musleraydı keşke onun gibide alabilseler.

1|1
    0|1
    • Bir sol bek yakışır ya :P

• Son olarakta Burak satılacakmış. Teklifler varmış. Şimdi satılmazsa sezon sonuna gidici. Drogba`yı birazda o yüzden istiyor yönetim. Parada var bastırıyor alıyor açıkçası ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence belhandayı alıp fenere verelim. Bunların alacağı yok :)

0|4
    0|0
  • :) Bizde ki lükse bak golü kaçırınca Drogba ' ya saydırcaz .. Alıntı .. :)

1|1
    0|0
    • ahaha :D Ama şöylede bir durum var. Drogba gelirse öyle goller atıcak ki, kaçırdığında kimse ağzını açamayacak. Hatta gözümde canlandırdımda, birisi tam saydırmaya başlayacakken başka bir taraftar şap diye kafasına indiriyor hemen haddini bil gibisinden :D Drogba mezardan çıksa gol kralı olur .. ;)

• İnsallah temennimiz o :D..

• her meyveden var şükür

0|1
    0|0
  • çilek dedi portakal aldık

0|1
    0|0
  • Drogba bitti zatende Toure de bitmek üzere deniyor.Ben birşey duydum ama internetten falan değil,yurt dışındaki bir arkadaştan.Ünal Aysalın belçikadaki şirketindeki üst düzey bir yetkile Cristiano Ronaldonun menejeriyle görüşmüş.Real madridde mutsuz oldugunu açıklamıştı zaten.Şaşırdım bende,acaba? diyorum... Gelecek yaz transfer sezonunda böyle birşey olursa şaşırmam doğrusu

1|5
    0|1
    • ben şaşırmadım valla,adam euro milyarderi.Adamın şirketinin sırf Gebzedeki yatırımı 1 milyar dolar.Artık hesap et Belçikadaki o şirketin kaç milyar dolarlık değeri oldugunu link

• Ha ha ha ha, ah bu sizin hayal dünyanız yok mu :)

• Hakikaden baya uçtunuz.. Birileri yem atıyor ve izliyor ... Sneijder ve Drogba nın durumları farklı. Drogba gelirse çinden geliyor farkında mısınız? Sneijder zaten 6 aydır oynamaması ayrı bi durum ve maliyeti o yüzden diğer kulüpler pek sıcak bakmadı.. Bunlar olabilecek şeyler fakat Ronaldo diyoruz, egosu en yüksek olan futbolcu. Kaldı ki bize kadar daha nice kulüp var dimi? Madridde doğru düzgün oynamayan Kaka gelmedi Ronaldo mu gelir? Messi zaten Barca`dan ayrılmaz. Rüyanızla karıştırmayın :)

• Psikolojik üstünlük :D

0|2
    0|1
  • Yakışır aslanıma :)

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir Trabzonsporlu olarak Galatasarayın Avrupadaki ve transferdeki başarılı çizgisi beni sevindiriyor. Herşeyden önce ülkemizi temsil ediyor, marka puan değerimizi yükseltiyor, Burak Yılmaz ile Trabzonspor tesislerinde konuşma fırsatım olmuştu bir kaç kere, ona gittiği için kızmadım çünkü Galatasaray gibi bir klüpte oynamayı hak ediyordu, şehir olarak ben de İstanbulda yaşadığım için ben de olsam İstanbul klubünde oynamayı seçerdim. Dolayısıyla daha fazla para veren klüpte.. Çünkü profesyonel bir meslek

Galatasaraya ligde ve avrupaya başarılar dilerim.

0|2
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum. En azından transfer dolayısıyla gurur duymanız lazım takımınızla. Bizim Aziz Başkan konuşmakla yetinirken Ünal Aysal uyguladı, helal olsun. Size bir sol bek lazım. Ziegler veya Andre Santos sol bek ihtiyacınızı giderecektir.

0|2
    0|0
  • Sneijder geldi, Drogba da geliyor, beyler bakın bu işin Messi'ye kadar yolu var. Fark daha da açılmadan bitirelim ligi, tadında bırakalım. :))

0|2
    0|0
  • toure sozun sonuna kadar m.cityde kalmak istiyorum demiş ama drogba konusunda galatasaray kap'a bilgilendirme yapmış link bitecek bu iş :)

0|1
    0|0
  • Ünal başgan ne yaptın ya :D Birde Barça dan Adriano ile ilgileniyor haberi var.Adriano da BİTERSE harbiden biz bu lige fazlayız :D

0|1
    0|0
  • drogba tamam da o paraya neler alınır ya 10 milyon nedemek ya

0|1
    0|0
  • galatasaraylı olarak ben çok mutluyum. aysal beyi tebrik ediyorum. çok isabetli şampiyonlar ligini düşünen transferler. galatasaray böylece dünya da da lider takımlar arasında yerini sağlamlaştıracaktır.

0|1
    0|0
  • drogba gelir inşallah akarız artık :D

0|1
    0|0
  • gs nin sağlam bir forvete ihtiyacı var mario jardel gibi (:

0|1
    0|0
  • harbi eto bitmiş e dönmesinde :)

0|1
    0|0
  • saçmalık ligin tadı kalmıycak.

0|1
    0|0
    • yoo bence 10 numara olacak çok büyük bir psikolojik üstünlük.

• açtı harbiden bize fark attılar transferde

0|1
    0|0
  • Yeter artık bu kadar, manavı da geçip meyve sebze halinde yer açmasın.

0|1
    0|0
  • hıyardan manav yaptı adam :D

0|1
    0|0
  • Beni de aldılar da Ünal başkan bana gizlen sen daha sonra açıklarız seni dedi.

1|2
    0|1
Yükleniyor...