Drogba gelirse Burak gidecek mi?

Arkadaşlar sızce Drogba geldı vakıt Burak satılacak mı? Konuşanlara göre Burak Yılmaz 17 mılyon Euro'ya Cska Moskova'ya gıdıyor doğru olabılır mı? Bunun ıçın mı oynamadı bugünkü derbıde?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir ts li olarak gs li arkadaşların neden buraktan nefret ettiklerini anlayabilmiş değilim, adam koşu yapıyor gol vuruşu yapıyor tam hatırlamıyorum ama 10 tane mi ne golü var bu sezon. bu adam trabzonda da dünyanın golunu attı ama dünya kadar eleştri almaya devam etti. bu adamda bu kadar sevilmeyen nedir?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burak gıtmemelı kendıne cekı duzen versın hareketlerıne yeter aslanım ya cok sevıoruz onu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• keşke gitse de para kazandırsa. yoksa elimizde patlar bu herif biraz daha kalırsa. selçuk sniejder drogba üçlüsü süper oldu...

0|1
    0|0
  • Burak 17 milyon euro ediyorsa paket yapıp göndersinler kargo masrafı almasın galatasaray hemen göndersinler

0|2
    1|0
  • Dün neden oynamadı bende bilmiyorum ama ters giden bir şeylerin olduğu belli

0|1
    0|0
  • elmander, burak , melo derhal s1ktır olup gitsinde takım rahat nefes alsın.Elmaderi yollama sebebim farklı.

0|1
    0|1
  • gitmesin burak umut gidebilir ama.ligde burak drogba oyynatırız sonra elmader girer avrupada burak sonradan girer müthiş olur.

0|0
    0|0
  • Burak önümüzdeki 2-3 yıl satılmaz.

0|0
    0|0
  • Burak gitsin zaten anca kendini atmayı biliyor

0|0
    0|0
  • Eğer ki böyle bir şey varsa ve o kadar para veriliyorsa bir dakika tutmam Burağı yollarım;)

0|0
    0|0
    • evet bencede buyuk para 17 milyon euro haydi hayrilisi bir daha satmak zor bu fiyata yaşıda 30a yaklaşıyor zaten bır kaç seneye

• 17 ıyıdır ya tarıhın en buyuk kazıklarından bırı olur :) inanilmaz bir rakam

• 17'yi o futbolcuya hiç kimse vermez bence. Hatta 12 dedim biraz önce 10 bile verseler yolla gitsin o derece yani.

• drogba gelirse ikisi de gidecek geri.

0|0
    0|0
  • burak genç daha göndermezler

drogbada jubilesini gs de yapar zaten gelmiş 35 yaşına.. tecrübeli adam öğrensin burak ondan bişiler

0|0
    0|0
  • vay mk dünyanın sonu.O kadar mesele var bizim aklımız sadece futbola çalışsın.Sabri der geçerim.Sneijderi almaları hataydı mk

0|0
    1|1
Yükleniyor...