Derbinin gölgesinde kalan istifalar

Türkiye'nin en başarılı antrenörlerinden Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam ın istifasını nasıl değerlendiriyorsunuz.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Trabzon Şenol Güneş gibi adamı zor bulur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden istifa ettiler :@ ikisi de değerli ve başarılı adamlar.

Bir Fener Bahçeli olarak fazlasıyla sasırdım.

0|0
    0|0
  • cok sasırdım senol gunesın ıstıfasına

0|0
    0|0
  • Sadri sener AIHMye ikisini de sikayet eder :) saka bir yana derbinin gölgesinde kalmis olmasi üzücü çünkü ikisi de iyi teknik direktörlerdir. TS Senol Günesi çok arar

0|0
    1|0
    • sadri yapar öyle şeyler :) anadolu takımlarının kaderi o ist dışında kalmak. Bulumaz onun gibisini

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok şaşırdım ve neden bir anlam veremedim. Rahat çalışamadılar her halde. Ertuğrul Sağlam o takımı şampiyon yapmıştı. Adamları dağıtıp sattılar ondan sonra başarı bekliyorlar.

0|0
    0|0
    • bende Ertuğrul hocaya şaşırdım doğrusu. şampiyon takımın oyuncularını tutamazsan sonuç böyle oluyor. iki takımın hocalarıda buna örnek

• hak yerini buluyor yavaş yavaş sıra sadri de

0|0
    0|0
    • hak yerini buluyor derken ? sadri bırakmaz kolay kolay yoksa ekmek yiyemez

• ikiside çok kötü yönetiyordu takımları ellerindeki kadroları doğru kullanamadılar ama hala neden ordalar bilmiyorum tolunay geldi şimdi trabzonu izle nasıl top oynayacak

• ona katılıyorum top oynamıyodu iki takımda. tolunay la eski hava yakalanır diye düşünüyorum bende.

• Ertuğrul Sağlam ile Şenol Güneş, Drogba ve Sneijder transferlerine tepki olarak istifa etti. :)

0|1
    0|0
  • Şenol hoca bursaya yada bjk ya gidebilir..Ertuğrulda trabzona gidebilir..Şenol hoca gs nin başında olsaydı terimden daha başarılı olurdu..

0|0
    0|0
    • şenol hocanın takım çalıştıracağını zannetmiyorum trabzondan başka. trabzonlada tolunay kafkas anlaşıldı diyorlar. şenol hoca terimden daha iyi bence

• ikiside iyi teknik adam bence ellerindeki kadrolar iyi değil oyuncuları beceriksiz iyi olanlar hemen büyük takıma transfer oluyorlar.

0|1
    0|0
    • bencede kadrolar yeterli değil ama o takımdakilerde formanın hakkını vermesi gerekiyolar

• Nerede sorun var anlamak gerçekten zor Şenol Güneş'e yazık oldu. Ertuğrul Sağlam ise yerinde bir karar verdi bence.

0|0
    0|0
  • Bir aykut kocamal bırakmadı

0|1
    0|0
    • aykuta bişey diyemiyorum. ona her maç sonu istifa zaten (:

• İkiside çok iyi teknik direktör ama sahaya çıkıp oynayanlar onlar değiller.

0|0
    0|0
  • Şenol güneş gitmeliydir,Ertuğrul Sağlam'a yanlış yapıldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...