Kayboluyorum her geçen gün ne olcak böyle ?

Kendimi anlatmam gerek de mi cevap vermeniz için 28 yaşında ailesinin itmesiyle lise üniversite eğitimini tamamlamış hayatının çoğu döneminde mutlu olamamış ama dışarda insanlara pozitif gelen sevilen ama kızların yanımda çok mutlu olamadığı aslında eli yüzü gayet düzgün,toplumun genelininin benimsediği değerlere sahip zihni açık gözüken,yüksek dozda olmasa da iki kutuplu psikolojik rahatsızlığı olan yakın zamanda çalışma hayatına gircek birisi.

Bütün bunlara rağmen artık daha fazla bu sıkıcılığa katlanmak istemiyorum kendimi bildim bileli bu böyle. Bana herkesin öyledir ama standarttan daha fazla düşkün bir ailem olmasa saniyesinde intihar edicem ama bunu da yapamıyorum onlar için ve gittikçe kuruyorum kayboluyorum

Güncellemeler:
Vay be burası da kördüğüm bir cevap bile gelmedi burası bile ümidi kesmiş okuyunca

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• sen bakma burdakilere :) her zaman bi umut vardırr ))

buarada resmi hala bulamadım ama tahminin dogruu

bakk herkes hayatına bakıyorr

sende öyle yaapp:))

0|1
    0|0
    • Tamam :) Biraz daha iyiyim o güne göre

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalıyosun

kendini bu kadar basite indirgeme

yanlış pencereden baktıgını düşünüyorum hayata

bu kadar karamsar olma

hayatta neyin önemli oldugunu keşfetmek için bazen tek bir fotograf karesi bile yeter

buarad 16 dakikadir göstermek istediğim kareyi aradım , ama bulamadım :))

bulunca atıcam :))

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim değer verip yardımcı olduğun için. Büyük ihtimalle hayata dair iç burkan,kötü bir şey göstercektin ama bunları bilmeme rağmen ben böyleyim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...