Burak Yılmaz Galatasaray´dan ayrılıyormu?

Gündemde hiç Forvet transferi yokken birden Drogba´nın alınması ve Burak´ın derbide yedek kalıp oyuna sonradan bile girmemesi sizce bununla alakalı olabilirimi?Ayrıca Lig Tvde bu duyumdan bahsetti

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• sanmıyorum gönderileceğini ,sonucta artık avrupa kulübüyüz, yani sadece ligten ibaret değiliz

o yüzden belki 2 farklı kadro kurmaya çalışıyordur hoca

buarada akşamki macta oynasaydı kesin 2 gole imza atardı ama olmadı :((

0|0
    0|0
    • Sorunda orda zaten oynaması gerekirdi bence maç içi bir sistem dolayısıylada Hoca oynatmamış olabilir ama birde bizim hemen Drogbaya yönelmemiz bana ilginç geldi

• drogbada gelince ligde fırtına gibi esmemiz lazımm :)) tüm dengeler değişmelii

maçları hep ezici üstünlükle almalıyız

Kızlar Ne Diyor 7

• vallA aglıcam sımdı canım cok sıkıldı:((((((((((((((((((((((((((((((( yazıklar olsn

0|0
    0|0
  • neden oynamadı bu macta ınan anlamadım cok byuk hataydu oynatmamak

0|0
    0|0
  • eğer böyle bir şey olsadı duyumdan fazlası olurdu bence ama eğer kulup için faydalıysa gidebilir forwet fazlası var çünkü takımda ve burak bencil bir futbolcu ve çok ofsayt yapan br futbolcu buyuk takımsak eğer ve bu yuzden burak gderse çok uzulmem sahsen:D

0|0
    0|0
  • hayır ya burak gibi bi golcünün gsden gitmesi galatasaray için büyük kayıp olur bugünki maçta bile eksikliği çok fazla hissedildi fatih terim böyle bir hata yapacak biri değildir

0|0
    0|0
  • yerli futbolcu satılmaz

0|0
    0|0
  • burakla terim arası açıkmış

0|0
    0|0
  • hasan şaş basın toplantısında bu maçta böyle tercih ettik başka bi maçtada burak elmander oynar dedi ayrılması söz konusu olsa bi açıklama yapılırdı sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İyi para veren olursa gönderilir.Sinan Engin söylemiş;Liverpool ve bi ingiliz ekibi daha demişti peşindelermiş Burak'ın.CSK daha yüksek teklif vermiş. Doğru mudur bilemem ama bana doğru gibi geldi.Ara transferde gitmese bile sezon sonu gitme ihtimali var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...