Vücut geliştirmeye gittim, kaç gün arayla antreman yapmalıyım?

Haftada 3 gün gidiyorum. Pazartesi, çarşamba ve cuma. Yarın yine gideceğim spora ama vücudum ham olduğu için belli bölgelerim ağrıyor. Bu yüzden yarın gitmeyip, hafta sonuyla birlikte 3 gün ara vermelimiyim yoksa tam gaz devam mı edeyim? Bir kişinin söylediğine göre kasları fazla zorlarsak küçülüyormui?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kişinin söylediğine göre... yok öyle birşey kardeşim. Dediği için değil burada dediklerimizi de %100 doğruymuş gibi uygulama/inanma derim. Sen yine kendi araştırmanı yap, hocana sor o seni fazlasıyla bilgilendirir. Fazla zorlarsan sakatlanabilirsin, kalıcı bile olabilir bunlar ama düşük ihtimaller. Ayriyeten arka arkaya gitmek başlangıç için iyi olmaz. Günlerin oldukça iyi. Günleri gevşetip sıklaştırma, en önemlisi düzen. Kas konusunda öyle birşey duymamıştım o yüzden bilmiyorum. Ancak öyle birşey olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya ilk bir gün gitseydn git gide arttirirdn

0|0
    0|0
  • :) ddfdfdfdfdfdf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başlangıçta gün aşırı gitmelisin aynen şu anki olduğu gibi. İlk günlerde kas ağrıları olacaktır bu yüzden zaten gün aşırı devam ediyorsun.3-4 hafta sonra yeni bir programla haftada 4 güne çıkartabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kardeşim vücuda ilk 2 hafta süre ver ama günlere el atma böyle iyi sonra alıştığını hissediceksin ve yeni program yazdırırsın ve ağırlıklarıda kendin artırırsın hadi kg :)

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama bu soruları görmekten bir haller oldu ki bunların ardı arkası gelmez sana anlatmaya kalksam gece bitmez :D kardeşim oradaki hocayla görüş sana yardımcı olsun sonuçta antrenör ha eğer yardımcı olmuyor dersen iptal et üyeliğini ve adam gibi bir salona yazıl.. Başarılar! NO PAİN NO GAİN

0|0
    0|0
  • haftada 4 gün gitt

0|0
    0|0
  • Hayır, tam gaz devam edin. Mümkün ise haftada 4-5 gün gidin.

0|0
    0|0
  • Günaşırı yapmalısın.

0|0
    0|0
  • 2 gün git bir gün dinlen sporun ilk ayı yorulursun ama sonra geçer rahat ol

0|0
    0|0
  • kardeşim haftada 3 gün yeter çok bile hergün yumurta peynir ye yumurta akını çok ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...