Uzun yıllar saklayacağınızı düşündüğünüz şeyler var mı?

Mesela nişan yaptınız ve yüzüğünüzü kaybettiniz ve nişanlınıza haber vermeden üzülmesin diye aynısını satın aldınız ve söylemediniz. bunu hiç söylemeyi düşünmüyorsunuz ona. var mı böyle sakladığınız beyaz yalanlar :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar çoğunuz başlığı okuyarak cevap verdiniz sanırım. verdiğim örneğe yakın sırlardan bahsediyorum.

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 14

• ben nişan yüzümüğümü biir kere kaybetmiştim çalışan olarak yüzüğüm düşmüş ertesi gün yüzümün aynısı almaya gittim sanş modeli yokmuş sonra nişanlım iş yerime gelmiş bende dalgınlık yüzük yok olmadığını görünce bana tokat attı saydı saydı peşinden koştum dinlemedi sonra mesaj attım cevap vermedi sonra yüzüğüm bulundu arabamda düşmüş anlayacağınız elimde çiçekler hep red ettti sonra açıkladım ve gözlerine bakarak konustum ben yalan söyleyince çabuk ele veririm onun gözlerine bakmazsam kocaman öptüm barıştık işte hikayem bu

0|1
    0|0
  • Evet

askerlikten kalma bicok sey var

haricinde deger verdigim insanların bana verdikleri evimi susluyor

0|1
    0|0
  • Bazı anları hatırlatcak olan küçük ayrıntılıları saklarım,mesela bu bir şişe kapağıda olur yada yerde duran bir iskambil kağıdada..

Yerden Joker bulduğumda kesinlikle bunu saklarım bunun bana güç verdiğine inanıyorum şuan 2 tane var birini 2007de bulmuştum diğerinide geçen yıl..

0|1
    0|0
  • var baba olmaz mı sevgilimin kredi kartını kaybettim aksiliğe bak hadi gel al yenisini nerden alacaksan :))) ama bi kılıf uydurduk işde

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımın sırları

0|1
    0|0
  • sırrıma ihanet etmemek için buraya yazmıyorum ama bilin istedim

0|1
    0|0
  • Kişiliğimi kaybetmeden ömür boyu saklamayı istiyorum!

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Formasııııııııı Çizgisi birde kırmızı formaaamm

0|1
    0|0
  • var bazı sırlarım gizlilerim, burdada söylemicem :)

0|1
    0|0
  • sevdiğimin bana ilk dokunduğu gün

0|1
    0|0
  • Bir tane oyuncağım var 20 yıldır saklıyorum:)

0|1
    0|0
  • kızlar yapamazda biz iyi yaparız sanırım

0|1
    0|0
  • vardı öyle bir kaç şey ama unutmusum valla

0|1
    0|0
  • Eşime yada nişanlıma yalan söylemem kesinlikle

durumu güzel bir dille anlatırım nihayetinde oda bir insan güzel birşekilde anlatınca bana hak verip anlayacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...