Yakın bayan arkadaşınız size, aşık olduğunu itiraf etti. Sorum bayanlara...

Nasıl tepki verirdiniz? Zamanla onun aşkının temizliğinin farkına varsaydınız, ne yapardınız? 1 gün bile olsa, onun bu aşkına karşılık verir miydiniz?

Güncellemeler:
Bayansın ve yakın bayan arkadaşın sana aşık olduğunu itiraf etti.Daha öncesinde, yakın olduğunuz için ondan hep farklı bir sevgi gördünüz. Ama onun sevgisini göstermesine hiç engel olmadınız. En sonunda itiraf etti ve siz erkeklerden hoşlandığınızi ve bir süre görüşmemeniz gerektiğinizi söylediniz. Sonra o size sürekli mesajlar attı. Karışık duygular içinde bi aşk itirafları bi özür dilemeler...

Ne yapardınız.. Tepkisiz kalmak , hiç cevap vermemek sizce neden olabilir.
Biseksüel aşk hisseden benim..İnançlı biriyim hem de çok.. Günahını düşünmeden de edemiyorum. Bayan arkadaşım ise ateist. Hiç cevap vermedi, mesajlara hiç. Bu tepkisizliği anlamlandıramıyorum.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Bu teklifi kadın arkadaşımda teklif etse erkek arkadaşımda teklif etse eğer bir ilişki yaşıyorsam ve bir beraberliğim varsa başka insanlardan teklifleri kabul edemem çünki sevmediğim insanla hiç bir şey yaşayamam ve karşımdakini umutlandırmakta yanlış olur ve en büyük faktörde kadınlara çekimim olmamasıdır :).Arkadaşıma sarılırım ve onun gözlerinin içine bakıp onu çok sevdiğimi ama o şekilde sevmediğimi söyler dostluğumuzu bozmak istemediğimi söylerim ve konuyu kapatırız ve bir daha açmayız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayansınız ve sevgiliniz var. Yakın bayan arkadaşınız size, aşık olduğunu itiraf etti. derken yanlıs yazmadın degilmi bayan bayana aşkık oldugunu itiraf ediyo ?

0|0
    0|0
  • hayatta her zevki tadıp bu tarz girişimlerde bulunmak isteyenler olabiliyor.. Duygusal durumuna göre değişir, mantıksal cevap almaya kalksan burada olmazdın :(

0|0
    0|0
  • soruyu anlasılabilir şekilde sorarsan anlayabileceğin şekilde cevap veririm. şimdiki halinden bi bok anlamadım walla

0|0
    0|0
    • Sorum bayanlara diyor zaten KRO

• Bayansın ve yakın bayan arkadaşın sana aşık olduğunu itiraf etti.Daha öncesinde, yakın olduğunuz için ondan hep farklı bir sevgi gördünüz. Ama onun sevgisini göstermesine hiç engel olmadınız. En sonunda itiraf etti ve siz erkeklerden hoşlandığınızi ve bir süre görüşmemeniz gerektiğinizi söylediniz. Sonra o size sürekli mesajlar attı. Karışık duygular içinde bi aşk itirafları bi özür dilemeler...

• şunu diyebilirim.

hem cinsine karşı ilgi duymak benim için anormaldir. bu saf ve temiz duygular dahi senin içinde anormal olmalı ve ilgiyi alakayı kesip yoluna bakmalısın. sağlıksız kararlar aldırabilir. o arkadaşını düşünüyorsan eğer terapist eşliğinde hormon tedavisi görmesini söyleyebilirsin. onunda hayatı kurtulsun sende vicdan meselesi yapmaktan kurtulursun

• 1 gün bile olsa aşkına karşılık verir misin? soran terabiye.. Şaka mı la bu..

Niyazi bak sensen..! Çık lan yeter güldük tamam.. !

1|0
    0|0
  • lez ilişki .s.s.s.ss.s bu tarz soruları abaza erkekler soruyor cok yakalanmıştı burada: D

0|0
    0|0
  • eşcinsel misin kızım sen ?

0|0
    0|0
  • lezbiyenmisin bana bir erkek arkadasım sana asık oldum deseydi döverdim

0|0
    0|0
  • degşık fantazıler arama . Cennette yerin olmaz bu dunyalık yaşayan beynszlerı anlamyorum hc ya

0|0
    0|0
  • olmaz ben bakireyim derim :(:)

0|0
    0|0
  • diyecek bi önerim yok ama saygı duymak lazım insanların elinde olmuyo bazı şeyler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O ne cesaret o der güler geçerim ..

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşım günce var ve oda bu tarz bişey yaparsa gülerim. karşılık falan da vermem. oda iyi bilir ki vermem.

1|0
    0|0
  • öyle bi fantazim olamaz

0|0
    1|0
  • Sevisirim.Gonlu olsun garibin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...