Philiph Lahm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Alman milli takımı ve Bayern Munchen'in kaptanı Philiph Lahm nasıl bir oyuncu sizce

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam tam bir alman ya benim en sevdiğim oyunculardan biridir dün sturtgat maçında izledim bir pozisyonda etrafında 4 kişi varken onların arasından çıkıp kontra atak başlattı sanırsın orta saha oyunkurucu:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seri adam fazlasıyla artistik golleri var.. :D

0|0
    0|0
  • Galatasarayda olmasını isterdim mesela.

1|1
    0|0
  • almanya'nın üçüncü golünü attı. ama mevkii dediğim gibi bek. yani defansın kanatları, görevi ne, defans yapıp rakip takımın gol atmasını engellemek. iki gol attık. goller ne taraftan geldi. philipp lahm'ın oynadığı sol kanattan. peki başarısı ne, lahm'ın muadili sabri'nin gerçekte sağ bek olmamasından kaynaklanan pozisyon hatasıyla gol attı. kötü oyuncu

0|0
    0|0
    • Lahm komple bir oyuncu bana göre hem defans yapmasını hem hücuma yapmasını biliyor.hangi maçtan bahsediyorsun bu arada 2 gol attık goller lahm'ın görev yaptığı kanattan derken anlamadım

• hiç sevmem babasınıda sevmezdim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Sağ ayaklı ama hem sağ hem sol tarafta eşit derecede oynayabilen Dünyadaki en iyi 5 bekten biridir bana göre... hücuma destek verir, çabuk bi oyuncudur çalım yediği zaman bile rakibi tekrar yakalayabiliyor, gerektiği zaman adam geçer, verkaç alışverişi yapar. asist verir, hatta gol atar. ayrıca ahlakı iyidir ve performansıda istikrarlıdır. senelerce oyununun belli bi çizginin altına düştüğünü görmedim. bu da alman disiplinine sahip olmasından kaynaklanıyor belkide. yalnızca geri 4'lüdeki bi bekten daha başka ne yapması beklenebilir ki ?

0|1
    0|0
  • Mevkisinde oldukça iyi

0|0
    0|0
  • Galatasaray onudamı alıyor yoksa?

1|1
    0|0
  • türkiyeye o son dakka golünü attıya gözümden düşdü şeref ağa :))

0|0
    0|0
  • Dünya futbolunun kanayan yarası olan sol bek sorununu en iyi şekilde çözüyor bence. Şuan bana göre dünyanın en iyi sol bekleri listesinde ilk üçe girer tabi şuan futbol yaşamını devam ettiren oyunculara göre söyledim bunu.

0|0
    0|0
  • ismi philipse çok benziyo

0|0
    0|0
  • okyanus ötesindeki cesur yürege selam olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...