Fener celtic maci sonucu ne olur?

Fener o kadar transfer yapti yine ayni yine ayni aziz yıldırımin hayaleri yalan oluyor hep yazik adama

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlarda berabere kalırlar

0|0
    0|0
  • Ülke puanı kazandırsın. Boş durmanın alemi yok. Yensin dönsünler.

0|0
    0|0
    • Ama ulke puani iyide kendileri istemiyor baska takimin avrupa maclarinda iyi olmasini özelikle gs nin

• Beşiktaştan bahsettiğimize emin misin? Puan toplayanın Beşiktaş olduğu konusundan haberdar değilsen futbola ilgin sınırlı demektir.

• Yok ben fenerden bahsedeyorum ayrica yıldırım demirören inin sanki fedarayon başkanı deyilde fenerin ikinci gibi görüyorum ustelik bjk benim kardeş takimim

Erkekler Ne Diyor 5

• Fener 2-1 kaybeder

0|0
    0|0
  • Cimbomu patetese cevirdiler 80 dk astana kan cekti. Besiktasa 4-5 atacaklardi cok kacirdilar şansa kurtardi işi. Tek derdiniz Fener mi, Turk futbolunun kimyasi skilmiş hala Fener konusuluyor. Çok buyuksun Fenerbahce.

0|0
    0|0
    • Tabi cok büyük gs futbolcularının 1.5 kati transfer yapti yine boş bjk g*tunu zor kurtardı kurtaramadi bile al sana buyuk takim

• Avrupada Turk takimlarinin hali ortada, neden sadece fenere salliyorsunuz. Fener bugun koyunca da buralarda olun yalniz, kaybolmayin.

• Cunki egosunu yuksek tutan takim fener taraftarida bereber

• Beraber biter

0|0
    0|0
  • Kalede Fabiano var umudu kestim volkan olsa alırız diyecektim de güvenemiyorum pohda cıkabilir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin kadrosu iyi olmasına rağmen neden yeniliyor *

0|0
    0|0
Yükleniyor...