Erasmusa girebilir miyim sizce?

şuanda 3.sınıf öğrencisiyim ancak geçen sene çok düşük olduğu için 2.sınıfın 2.döneminden ders seçemedim.şuanda da alttan dersim yok gözüküyor alıp da kalmadığım için.ortalamam 2.46.acaba son sınıfın 2.dönemi için erasmusa girebilir miyim bilen varmı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• evet girebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne okudugunu söylememişsin hangi dilden gitmek istedigini de söylememişsin nereden bilelim :) bildigim kadarıyla ortalama ve erasmus puanına bakılıyor. en önemli sınav ise konuşma sınavı. yabancı dilin iyiyse şansın var.

0|0
    0|0
    • konuşma sınavı olmuyor bizde. gramerden gidiyorsun. ingilizce için.

• Erasmus universitesinemi? Turkiyede varmi Erasmus universitesi ya?

1|0
    0|0
  • 3 yapsaydın kesin girerdin.. Diğer öğrencilerin notlarına göre yüksekse girersin ;)

0|0
    0|0
    • 2.50 istiyor sadece okul ortalama olarak.

• biri erasmusla ilgili geniş bilgi verirse sevinirim bende

0|0
    0|0
  • erasmus son sınıfta oluyor mu ?

0|0
    0|0
    • 3.sınıfım şuanda 4.sınıfta gidicem gidersem.4.sınıfta giremiyorsun sınavlara.

• bende o yoldayım nasıl bir duygu?

• bizde dersler ön şartlı yani bu zamana kadar tek dersden kaldım ( 3sınıf ) oda okulu uzattı birde hazırlık oooo tabi bölümü severek gelmiştim tüm terçihlerim inş mühendişliğiydi

• Ortalaman 2.00+ ise sınava girmeye hak kazanıyorsun. Sınavdan yüksek puan alırsan da gidiyorsun. Altmış üstmüş okul uzamış bakmıyorlar.

1|0
    0|0
    • okula baktım.2.50 istiyor ama birşey daha sorayım mesela ben 4.sınıfın 2.dönemi istiyorum ortalama o kadar o zamana kadar olan ortalamamı alınacak yoksa sınava girdiğim zamana kadar olan mı ortalama alınacak?

• perugia ymış.

• Perugia. =)

Pek kötü anılarım var yahu. Perugia, Pavia, Milano... Kötü şehir. Aaah ah neyse susayım.

Hadi iyi geceler. Kaçayım ben. Lazım olursa mesaj butonum açık ordan ulaşırsın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sınavı geçersen gidersin de gidince ne yapmayı düşünüyorsun Türkiye'de başarısızsan Avrupa'da okulu bitirmen muammadır.

0|0
    0|0
    • türkiyeyi çok eziyorsun ankaradan taşınabilirsin güzelim isveçinde yaşa emi.

• Ne zaman döneceksin ya da dönecek misin?

• Ankaradayım zaten ne dönmesi? Stockholm'a diyorsan yazın geri gidicem, 2yıl sonra da ya Toronto'ya ya da Stockholm'a yerleşmeyi düşünüyorum

Yükleniyor...