Psikolojim çok bozuldu yardım edecek birileri var mı?

ben 3.sınıfr matematik okuyan biriyim aslında okuyorum denemez derslerim kötü gidiyor yarın büt var ve yine kalacağım. psikolojim alt üst oldu bu bölümü okuduğuma öyle çok pişmanım ki ama 3.sınıf oldum ve geç kaldım değiştirmek içn. akademik kariyer yapamam ortalamam kötü, yazılıma ilgim kaydı ama 3.sınıf oldum C# bile bilmiyorum program dillerim bile yok.çok moralim bozuk hayatıma isyan ediyorum içinizden ne geliyorsa yazar mısınız lütfen

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence yeniden sınava girebilirsin, zaten fen-edebiyat bölümünün önünü çok kapattılar, mezun olsan bile çok az paraya dersanelerde köle gibi çalıştırırlar.Yeniden gir sınava bi mühendislik kazan yani yüksek de değil puanları hem iş de bulursun o şekilde motive olup çalışabilirsin.Yok bırakmam bölümümü diyosan notlarını bir an önce toparla ve bitir o şevkin içine gelmesini sağla.

0|0
    0|0
    • aslında önü var ama gerçekten çok zor çok zorlanıyorum bölümde şevk gelsin diye uğraşıyorum yine batırıyorum kendimi

• Sen baya stres yapmışsın azcık gez dolaş sakinleş :(

• evet yaptım vlla.

Kızlar Ne Diyor 3

• yatay geçiş dene olmadı dondur ve başka bölüm oku.

0|0
    0|0
  • bence bölümün çok iyi direnmelisin psikolojini kendin düzeltmelisin yaparsın merak etme yeterki iste şunuda unutma Allah hiç kimseye kaldıramayacağı bir yük vermez

0|0
    0|0
    • geçen seneden beri kaldıramıyorum yükü eziliyorum altında. :(((((

• Bence memnun değilsen daha fazla geç olmadan tekrar sınava gir ve istediğin yeri kazanmaya bak.Ben de öyle yapmayı düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • neyi istediğimi bile bilmiyorum artık bu bölüme isteyerek girdim birde.

Erkekler Ne Diyor 5

• Uzun uzun düşün ve ben bunu yapabilirmiyim mutlu olurmuyum de.

0|0
    0|0
  • Kafanı sıkma okul neredeyse bitmiş üni sınavına eşit ağırlık yada sözelden girme şansın da var artık hem.

0|0
    0|0
    • 1.5 sene kaldı tabi uzamazsa nasıl geçecek bilmiyorum.

• yeniden gir sınava,makine mühendisliği yaz.bunun içinde herşey var :)

0|0
    0|0
    • zamanında puanım tutuyordu keşke yazsaydım bu kadar zorlanmazdım

• hiç birsey için geç değil. 1 .ci sınıfı hoop diye gecersin matematik kuvvetliyse.auto cad,auto cam,solidworks,solidcam,3dmax yada spaceclaim,programlama olarak c,c++,visual basic,fortrandan biri ..analiz için ansy aslında çok fazla bilgisayar dersi var.

• Bende Fen-Edebiyat'ta Edebiyat okuyorum bizde sıkıntı yok bizi bu hale getirenlere utansın.Bilim adamı yetiştirmeye çalışıyorlar ama nasıl eziyet ettiklerinin fakında değiller

0|0
    0|0
    • psikolojim çok kötü gerçekten kendimi gerizekalı gibi hissediyorum artık bunaldım hayatımdan.

• Öyle hissetmene gerek yok.Fen-Edebiyat fakültesinin zorluğundan kaynaklanıyor bu durum.Yabancı ülkelerde bilim adamı yetiştirmek için Fen-Edebiyat Fakültelerinde öğrenci yetiştirilir.Bizim ülkemizde ki öğretim görevlileri de buna özeniyor

• gerçekten çok zor birader

• allah yar yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...