Sizce bu doğru mu?

Karın kaslarım hafif belirgin ancak ben daha belirgin olmasını istiyorum. Eğer şekeri komple kesersen 2 aya o hale gelirsin dedi antrenörüm. Ben de dedimki kahvaltıda sadece 2 çay kaşığı nutella yiyorum onun dışında tatlı yemiyorum. Onu da yemeyeceksin, yapay şeker hiç olmayacak dedi. Cidden bu kadar abartmama gerek var mı, yani çay kaşığı olsun yenemez mi merak ediyorum bunu? Eğer doğruysa iki ay ağzıma koymayacağım çay kaşığı bile olsa. :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece seker degil ki? Hayvansal yaglardan uzak dur yagsiz peynir yogurt sut kullan. Kizartma yeme tatli ihtiyacini gunde iki adet kuru erik yiyerek gider. Pilavini gr olarak dusuk ye tavuk et haslayarak ye, 1 hfta bir gun nutella azicik ye odul ver kendine yesil cay ic sekersiz kahve ic yag yakimi hizlanir, kardiyonu yap karin kasi calisirken agirlikla calis cikmasi icin

1|0
    0|0
    • Hayvansal yağ neredeyse hiç tüketmiyorum. Sütü yarım yağlı içiyoru, peyniri süzme, light veya lor yiyorum. Teşekkür ederim tavsiyeler için. Bir sorum daha olacaktı, ben zayıfım 4 aydır fitness yapıyorum ve ilk defa bugün bacağa ciddi anlamda yüklenmeye başladım. Şu an bacaklarım zayıf durumda. Aşağı yukarı kaç aya böyle olurum?
      http://i.hizliresim.com/gylzQZ.jpg

• Iyi beslenip kas olarak kilo al antremanda agir kilo calismaya calis bacakta ve hareketi yavascaaa yap dogru yap iyi beslen et tavuk tuket karbonhidratini al esmer pirinc nohut ve mercimekten

Erkekler Ne Diyor 3

• Şeker gerekli ana meşin maddelerinden yağlı yemeyi kes ve egzersiz de ağırlık azaltıp tekrarı artırıyor

1|0
    0|0
  • Koyma :)

1|0
    0|0
  • Şekeri kes işte sende kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabii doğru abartı falan değil

0|0
    0|0