Çok sevdiğin birisine kaçarmısın kaçırırmısın..?

Sevgilinle evlenmek istiyorsun ve ailesi buna izin vermiyor yada erkek tarafın ailesi buna razı değil sevgilini kaçırırmısın sevgiline kaçarmısın.?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• ailelerın sıddetle karşı çıktığı bir ewlilikten hayır gelmez dıe dusunuyorum.şansımı zorlarım aileme sebeını sorarım ıkna etmeye çalışır orta yolu bulmaya cabalarım ama hala ıstemıyolarsa gonul rahatlığıyla ewlenebılecegımı zannetmıyorum

1|3
    0|1
    • aynen bana en yakın yorumsun

• tesekkurler...en yakın yorumum çünkü mantıklı ınsanların yapması gereken sey budur...deli divane zamanlarımız coktan geçti artık daha sağlıklı dusunemız gerektiği kanaatındeyım:)

• aşk mantığı bitiriyor bunu bilerek daha dikkatli hareket etmek lazım zor ama yinede birilerinin ahını alarak yuva kurulmaz

Kızlar Ne Diyor 10

• :) ben yaptım o deliliği.. çok seviyorduk birbirimizi ailelerimiz istemiyordu evlenmemizi bana benimle varmısın dedi bir dakika bile düşünmeden evet seninle varım dedim.. herkezi karşımıza aldık ve evlendik.. kaçtım yani.. yanlız o an insanın gözü hiç birşey görmüyor.. ama aile görüyor istemiyorsa bir bildikleri vardır.. nitekim kaçtım ama ailem haklı çıktı ve 7 yıldan sonra ayrıldım.. önemli olan herkezi karşına almak değil hakkını vermek bence..

0|1
    0|0
    • yani aileler illaki birşeyler görüyorlarki istemiyorlar diye düşünmek mantıklı

• tabiikide aileler hayır diyorsa bir kere daha düşünmek gerekli..

• ailenin rızası olmadan yapılan evlilikte ne kadar mutlu olunabilr.. ki .. belki kaçmam ama zorlarım.. hiçkimseyle evlenmem .. onlarda ondan başkasını istemediğimi ve kötü olduğumu gördüklerinde razı olmaktan başka şansları kalmaz sonuçta :) ama inşallah öyle bişey olmaz.. Allah bütün sevenleri kavuştursun :)

0|1
    0|0
  • Kaçabilirim şimdi asla falan diye ahkam kesmek istemiyorum hayatta her şey olabilir ama tabiki ailem benim için çok çok değerli

0|1
    0|0
  • :D aılelerın onayını duasını almadan yurucenı sanmıorm evlılıklerın

0|1
    0|0
    • bencede ya yani aileler istemiyosa illaki benim göremediğim bişeyi görüyolardır

• yanı bıde senı o yasa getırıo aılen hıcmı ustlerınde hakları yok cıgnıosn

• aynen aynen birilerinin ahını alarak evlenilinmez

• Evlenmek için ailesinden izin isteyen bir adamla işim olmaz ...

0|0
    1|1
    • ailesini bir kalemde silip senin yanına gelen biri yarın öbür gün seni de tek kalemde silmeyeceğii ne malüm

• ama belirtmek isterim kimse kaçmasın ...

• yani aslında bende karşıyım

• 18 yasından küçüksem ve belirli bir gelirim yoksa yani bir işte çalısmıyorsam böyle bir aptallık yapmam ve kactıgım adamıda zor durumda bırakmam.

0|1
    0|0
    • değilsen peki işinde var ozaman?

• anladım ama yinede birilerini üzerek yuva kurmak kötü demi

• Kötü tabiki anneni babanın rızası lazımdır zaten bu işler için mutlu olmazsın

• çok sevdiğim değil güvendiğim kişiyle kaçarım...

0|1
    0|0
  • kaçmam ben hangi devirde yaşıyoruz.

0|1
    0|0
  • kaçırırım :)

0|0
    0|0
  • ben esimle öyle evlendim zaten

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tür aksiyonlara gerek yok.

0|1
    0|0
  • erkek olan o aileyi razı eder olmadı kaçırır :) öyle bir sıkıntım olmayacak çok şükür..

0|1
    0|0
  • sevdiğim kız istedikten sonra kimse engel olamaz bana

0|1
    0|0
Yükleniyor...