Üvey abiniz olsa sever misiniz.

babanızın ilk eşinden bir üvey abiniz var diyelim tavrınız ne olurdu severmiydiniz o çocuğu abi olarak görürmüydünüz. unutmayın babanızın ilk evliliğinden olan çocuk.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Tek çocuk olduğum için ne öz ne de üvey bi abla,abi,kardeş istemiyorum böyle iyiyim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne zaman çıkmış üvey abim ortaya ha bu yaşlarda çıkmışsa , pek yüz göz olmam arasıra görüşürüm gerektiğinde ...

0|0
    0|0
  • olmuşartık yapacak bişey yok böyle durumlarda çocuklara düşmanlık kadar saçma sapan bir davranış olamaz. severdimm canım gibi

0|0
    0|0
  • Tanımaya calsırıdım en azından

0|0
    0|0
  • her ne olursa olsun severdim diye düşünüyorum. tabi allah izin verirse, bütün bunların hepsi kader çünkü...

0|0
    0|0
  • nasil bir insan olduguna bagli . bana iyi ve saygili olursa bende öyle olurum ama egerki ters davranisa sogurum ve uzak dururum

0|0
    0|0
  • zamanla alışırım :/

0|0
    0|0
  • Asla bu yastan sonraaa ? Onumu dert edicem karısık bana huzursuzluk falan ay istemem eksik kalsın

0|0
    0|0
  • Abi olarak görürüm

0|0
    0|0
  • Sevmek zorunda değilim ama problem de çıkartmazdım.

0|0
    0|0
  • abi olarak görürdüm, saygida gösterirdim ama bir öz abi gibi sevemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı babadan sonuçta severdim, ama davranış şekli ve karakteride önemli, biz erkekler ne arkadaşlarımızı öz kardeşimiz gibi seviyoruz, bence bi bayan için bu biraz daha farklı olurdu

0|0
    0|0
  • babamın oğlu değil mi? severim tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...