3 temmuz şike sürecinin sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben fanatik bir Fenerbahçe taraftarıyım. O zamanlar medyasından sokağına kadar herkes bize saldırmıştı. Şike sanki tek başına yapılan bir suçmuş gibi gösterildi hatta. Adeta kendi kendimize şike yapmış gibiydik. Bir tek Fenerbahçe konuşuluyordu çünkü. Diğer 17 takımın taraftarı da sosyal medyada, siz şikecisiniz diyordu. İnsan ister istemez soruyordu. "Biz kiminle şike yaptık lan?" diye. Bu gerçekten acı verici bir süreçti. Futbol takımı diyip geçmeyin beyler, burada bir aidiyet olgusu mevcut. Ve öyle manipüle edildi ki süreç izlediğim maçlar olmasa ben bile kabul edebilirdim o zamanlar şike yaptığımızı.. Olmayan para sayma görüntüleri, yapılmamış şike pazarlıkları , ortada uçuşan milyon dolarlar.. Ulan sanki 2 kere son maçta şampiyonluk kaybeden takım bizim takım değil? En çokta sahada ter döken futbolcularımızın hakkına girildi. Bende maçları izlediğim için hiçbir zaman inanmadım zaten. Ve süreçle ilgili en akılda kalan söz Aziz başkanın " ne şikesi, memleket elden gidiyor" sözü oldu. Sonuç olarak haklıydık ve kazandık.. Bugüne baktığımızda o zaman saldıran kim varsa bugün komplo dedi. Rasim ozan kütahyalı çıkıp özür diledi. Geçenlerde bir trabzonlu taraftar twitter'a "bizi kandırmışlar, fenerbahçeden özür diliyoruz" yazmış. Hoşuma gitti. Bize bu çamuru atan savcı zekeriya öz bugün savcı değil. Hakim mehmet ekinci görevden alındı. Bunların medya tetikçisi mehmet baransu en son gözaltına alınmıştı.. Fenerbahçemiz de şampiyonluğun yine en büyük adaylarından. Şöyle bakınca Allah herkese hakettiğini vermiş gibi.

Velhasılı dostlar bu sureçten taraftarıyla, başkanıyla, futbolcusuyla birlik olarak çıktık. Bence bu içinde bulunduğumuz terör belasına da birlik ve beraberlik olgusu adına müthiş bir örnek teşkil ettik. Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldirım in cezaevinden cikisinda karsilamaya gittim ve o kalabalikta elini öpmeyi basardim. Cemaatin bize oyunuydu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçenin şike yaptığı belgelendi

0|0
    0|0
    • kim belgeledi? :)

• Teşekkürler sizi de duygusalliginiz ile baş başa bırakıyorum allah kimseyi bu kadar kör yapmasın

• Kör mü? Ya asıl sen gör gerçekleri abla. Askerleri terörist ilan eden de aynı savcılardı , hakimlerdi la, bu nasıl bir düşmanlık allah aşkına ya :)

Evet bu ülkede bir aziz yıldırım düşmanlığı var. Buna güvenerek zaten bize bu çamuru attılar ama unutmayın bu ülkede düşmanı kadar da seveni var bu adamın. Adam soruşturulmuş, içerde tutulmuş sonuç olarak bişey çıkmamış, siz gelmişsiniz aziz yıldırım yapmaz diyebilir misin? diyosun. YAPMAZ tabii. Yapsa bugün onu da feneri de ne hale getirirlerdi tahmin edebiliyor musun? Hepsini geçtim hala başkan olabilir miydi ya? Az mantık , az izan.. Lütfen ablacım, tamam he siz haklısnız. Hadi size iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...