Bir haftada 6 kilo verdim?

Merhaba arkadaşlar bugün spora başlıyalı tam 1 hafta oldu tartıya çıktığımda şoke oldum 6 kilo sadece 1 haftada ilaç falan hiçbişey kullanmadım nerdeyse günde 1kilo sağlıkla ilgili bir sıkıntı yaşarmıyım?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Günde 1 kg vermek iyi değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk haftalar öyle olur. Önemli olan aylık sonuçlar.

0|1
    0|0
    • İnşallah kas kütlesi gitmez iyice gerçi sürekli yoğurt süt ile besleniyorum.

• 113.4 - 137.7 gram diye hesapladım günlük protein ihtiyacını ama daha fazlasını alıyorum gün içinde.

• Ağır antrenman da yaparsan sorun olmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• nasıl verdin ne yedin ne yemedin hangi tür sporu yaptın kankaa bana da söyle :D

0|0
    0|1
    • Kardeşim vallahi ful salatalık yedim acıktığımda kaloriside baya düşük bide koşu bandı aldım 30 dakika yürüş şınav falan filan ama çok terliyorum böyle giderse kavuşucam istediğim kiloya galiba :)

• sadece olur mu günde 6 öğüne çıkarttım yediklerimi karnım acıktıkça salatalık yedim sabah kalkınca yaptığım ilk iş soğuk bir su içmek oluyor metabolizma hızlansın diye öğledede 1 kase yoğurt akşam yemeğindeyse marul ve domates yiyorum ama hiç tuz koymadan

• helal olsun valla benimde var bira kilo da ben tembelim biraz spor salonuna yazılsam herşey düzelecek ama

Yükleniyor...