Arkadaşlarınızla mı sevgili olmayı tercih edersiniz.?!?

Arkadaşlarınızlamı çıkmayı tercih edersiniz yoksa hiç tanımadınız veya biriki selamlaştınız biriylemi sevgili olmayı tercih edersiniz biz arkadaşız arkadaş olamayız ben sana o gözle bakmıyorum klasik bir yalan mı? çünkü ben erkek olmama rağmen tanıdığım biriyle çıkmayı sadece beğendiğim için hiç tanımadığım biriyle çıkmaya tercih ederim yani arkadaşlarımla çıkmak daha mantıklı geliyor bana siz ne düşünüyosunuz bu konuda.?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• tercihe göre olmuyor. kalbine söz geçiremiyorsun. tanımadıgın birine de aşık olabilir yıllardır tanıdıgın arkadaşına da

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu ısler kısmet ne zaman ne olcagı bellı olmaz buyuk konusmammak lazım

0|1
    0|0
  • ben arkadaşım olan biriyle çıkmak çok isterdim yada şöylede denebilir sevgilimle arkadaş gibi olmayı ama bana öylesi denk gelmedi yada bu gönül hep tanımadığı birine gidip aşık oldu

0|1
    0|0
  • gönül bu ne olcağı belli olmaz

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarınızla deyince çoğul oluyor, sorunun mantığı kalmıyor sayın Ali.

0|0
    0|1
  • büyük konişmim ama ben arkadaşla çıkmaya biraz karşıyım çocuk herşeyimi biliyo gibi düşünürüm yabancı daha iyi ya.

0|0
    0|0
    • kızlar genelde böyle düşünüyor erkeklerde tam tersini kızların neden böyle düşündünü tam olarak anlatırmısın yani nedir olay

• sonuçta o kişiyle ben arkadaştım olmaz yani bana ters arkadaş aşkı o benim önceki çıktıklarımı biliyo belki tanıştırmısımdır rahat edemem zayıf noktalarımızı biliriz kullanırızda olmaz yani tabi çok büyükde konişmim bellimi olur arkadaşıma felan aşık olurum :p

• sevgili olacaksam ilk 5 saniyede karar veririm arkadaşım demişsem artık o benim alo omzunu getir ağlıyacağım dediğim biridir

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşın omzunda ağlanmaz bu nekadar saçma bişey ya bende mi bi sorun var bilmiyorum

• şu sitede bir kişi anlasın beni efendi efendi yorumlar yapmazsam ne olayim

• sen eğer erkek değilsen kendini iyi ifade edememişsin demektir burda hatalı yada yanlış anlaşıyacak bi durum yok sen yazdını bidaha oku istersen

Erkekler Ne Diyor 2

• Her ikiside olabilir tabiiki.

0|1
    0|0
  • İnsan olsun yeter fark yapmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...