Terk edilen kızlar terk eden erkekler okusun lütfen

kızllaaar veya basına bole olay gelen erkeklerr ayrıldıktan terkedıldıkten sonraa sevdıgınızz kısıye yaptıgınız sacmalıklar var mı gorusmek mesajı veya baska baska seyler gıbıı cunku ınsan terk edıldıkten sonra hıc normal olamıyoo not: cocuk sevemedgını ve baglanamadıgı ıcın terk ettıgını soledı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iste kafayi bozdum pskologa gittim kizin yüzünden ve hayatim raydan cikti

okulda kötülestim sonra bi is edince basimdan asaya bulasdirir oldum sakarlasdim yani

uykum gitti günde 1 saat anca uyuya biliyorum

5 ay gectii sanirim ölesiye kadar benim gönlümde kalacak bu cici kiz napalim yazimiz aci cekmekse cekerizz

0|0
    0|0
    • bılıyorum cok zor benım zaren akıl saglıgım pek yerınde deıldı ııce ucup gıttım ben artık gerı donmesınıde ıstemıyorum okuluna gıtmeden once sadece bı gun gorusmek ıstıyorum sevmedıgını soledıı ama yınede yuzsuzluk gurrusuzluk onursuzluk var sevgım ozlemım hepsının onune gecıyo sence ne yapmalıyım mesaj atayım mıı şu ankı durumu ne onuda bılmıyorum sadece onunla bıraz vakıt gecırmek ıstıyotrum

• Ozaman gecir / ama benimkisinde umut yok artik ben zaten bu aciyla cok yasiycami samiyorm / intar etsem boku bokuna ölecem onu yediremiyorum askerligide tehirlettim 2015 e ozama kadar vekleyemem sehit olsam desem / tablettin sarji bittiyor geri yazmam taa yarin akadar cünkü doldurucu bozuldu ve yarin yenisi alicam

• sennkının sebebını mrk ettım ama neyse eger konusmak ıstersen mesaj att grosuuruz

Erkekler Ne Diyor 6

• anlaşmalı mısınız herkes aynı şeyleri yazıyor da, tarikat falan mısınız :D

0|0
    0|0
  • valla benim ayrıldığım kız ayrılığın üzerinden 4-5 ay gibi zaman gecmesine rağmen halen bulunduğum mekana gelip cam cerceve ne varsa indiririm diye tehdit ediyodu...gönül rahatlığıyla sacmalık yapabilirsin.rahat oll :))

0|0
    0|0
    • :))) su konuda yuzumu guldurdun bılıyo musun cocugun benım hakkımda kotu dusunmesınden cok korkuyorum aslında cok kırgındım ama sevgım dolup tasıyo bır hafta sonra ankaradan gıdıcek gıtmeden onunla gorusmek ıstıyorum ama ses seda yok hıc..

• :)) artık cocuk dıceek tam sülük ibi yapıstı dıe ınsan hıc bsy demez mı ya bak mesela sen bole dıyosun ama baska erkekler sayıp sovuyoo

• sövüp saymak mantıksız.sonuçta o noktya kadar gelmiştirki bitmiştir.ısrar anlamsızdır.sende etme bence.unutamıyorum gibi savsatalarlada kendini kandırma bence...fikrimm..

• hee evet yaptım ben

0|0
    0|0
  • mesaj ve arma nöbeti diye birşey var.

kafan atıyor.arayıp mesaj yazıyorsun.

kafan atıyor.hiçbişey yapmıyosun.

bunlar sürekli tekrar ediyor ve aynı içerik.

0|0
    0|0
  • Bitmezsiniz bitmez

0|0
    0|0
  • 1 kişiyle 2 senedir görüşüyoz hala.. diğer 4 ü evlendi..biri 3 yıl aradan sonra mail atıp mutsuz olduğunu söyledi.

benim pişman olup iletişim kurmaya çalıştığım biri gelinliki resmini koydu cevap olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Iliski boyunca hic yanima yakistiramadigim, gelecek gormedigim, asik veya hayran olmadigim, ve mutlaka birgun biteceginden emin oldugum kisi beni terk etti :D Resmen sanki benden once davranir gibi davrandi. Durust olmaliyimki terk edilmek cok boktan bisey. tamamiyle ego meselesi. Eger egolarinin kurbani olursan, onu tekrarr elde etmek icin turlu seyler yaparsin. Bende ilk ayrildiktan 1 ay sonra konusmak istedim falan. Sonra da fark ettim konusup ne yapacaktim ki? Bu cocugu basindan beri bende istemiyordum ve yeniden onunla birlikte olmak? Sacmalikti. Vazgectim.

Oyle iste.. En iyisi hic birsey yapmamak inan bana. Kimsenin kahrini cekmene gerek yok. Dogru insan seni sevicek ve hic birakmayacak.

0|0
    0|0
    • ıannır mısın ne kdr sevsemmde aynı dusuncelerıı bende paylasıyodum pekı ya ozledıgınde naptın ben bunu durduramıyorum zaten gelse de dedıgın gıbı hıc bsy aynı olamaz benım saf duygularım bıttı ama cok ozluyorum benı terk etmesı veya benım terk etmem deıl mesele keske olay bundan ıbaret olsaydıı ondan hıc bı sekılde haber alamıyorum ve hıc duymadıgım kdr ozlem duyuyorum cunku ayrı sehırlerleydeydık tam gelecegı vakıt bunu yaptı benım ıcıme benımsedıgım her sey oturdu hayallerım yapmak ıstedıklerı

• Bazen ne yaptigini bilmemek, bilmekten daha iyidir. Suan senden ayrildi ve buyuk ihtimalle kendi hayatina tam gaz arkasinda bagli oldugu bi sevgili faktoru olmadan devam ediyor. Hatta belki yeni biriyle gorusmeye baslamistir bile. Gayet keyfi yerindedir, seni umursamiyordur bile... Bak haber alsan inan bana bu soylediklerimin fazlasini duyarsin, eksigini duymazsin. Seni uzer ondan haber almak ve sensiz gayet iyi oldugunu bilmek. Birak.. Madem bitti tam bitsin

• ınananır mısınnn bende aynısını oldugunu dusunuyorum cok da guzel acıkladın yanı o yuzdenn hıc sallamıyo cocuk beenıı her ıhtımalı dusundum şu an zaten tatılde her gununden ayrı zevk alıyodur bılıyorum en ıyısı o zaten bu gdısılede ole olucak o gıdene kdr zaten ona ulasamazsam veya ondan haber gelmezse tamamıyle bırakıcam

• artık önüne bakacaksın dahası olmamalı ..

0|0
    0|0
  • biz terk etmeyide , ayrılmayıda beceeremedik, bu nedenle tam cevap veremem. birbirimize hakaret ederdik. yada canını yakacak sözler söylerdik.

halada kopamıyoruz, ben başkasıyla görüşüyorum şimdi , muhtemelen oda başkalarıyla görüşüyordur. sanırım bu sefer oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...