Bugün günlerden GALATARARAY üyeler ne der ki ?

melonun tükürmesini tasdik etmiyorum ama sizce nasıl bir maçtı ?

Güncellemeler:
dentinho ne biçim çirkef çıktı meloyo geçer bence

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• ben meloyu gecen sene cok sevıodm hatta formamın arkasında adı yazar ama bu sene faydası yok bosa takımda bugunku olaydada tukurduyse hakem sonuna kadar haklı ama tukurmedıyse hakem cezalandırırmalı

2|3
    1|0
    • evet haklısın melo oyundan cok çirkefliğiyle ön planda . Ağızından tükürüyomuş gibi gözüküyodu ams belli olur yakında ne oldugu

• tesekur ederm

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• 27 Ocak 2013 Galatasaray Beşiktaş maçının 61. dakikasında, rakiplerin yüzünün içine kadar girdiği pozisyonda 'tükürdüğü' iddia edilerek linç edilemeye başlandı.

Sezon başından beri, ne olursa olsun bazı kesim tarafından Melo günah keçisi ilan ediliyor.

İlk olarak Melo tükürdü deniliyor ve ağır çekimde %1.000 olarak tükürmediği belli oluyor.

Kural, "kariyerinde ilk kez kırmızı kart gören" oyuncu için de Felipe Melo için de aynı şekilde uygulanmalı. Tükürük yoksa, ceza olmamalı.

Olmayan tükürükten dolayı yüzünü silen Oğuzhan artistine en büyük ceza verilsin!

Galatasaray taraftarı; Melo'yu yedirmeyin.

Felipe Melo kendini tutmaya çalışıyor, kendini kontrol etmeye çalışıyor.

Değişmeye çalışıyor.

Ancak en iyisi olduğu ilk yarının ardından Beşiktaşlı futbolcular Melo'nun üzerine oynuyor.

Melo'da aynı maçta Johan Elmander,Sabri ve Selçuk İnan gibi maçın gerginliği ile söz diyaloglarına giriyor ve o bunu inkar etmiyor.

Ancak Oğuzhan Özyakup adında Müjde Ar'ı aratmayan güya futbolcu arkadaşımız devreye giriyor ve kırmızı kart.

Fenerbahçe lobisi bu kartın ardından durur mu? Meireles'i aklamak için yapmadıkları kalmayan adamlar, laf geçirmek için demedikleri kalmıyor.

Melo'yu neden sevmediğini bir türlü anlayamadığım bazı Galatasaray taraftarları (!) bunu fırsat biliyor.

İşte bunu yaparak Fenerbahçe lobisine izin vermeyin.

Kırmızı kart görecek hiç bir harekette bulunmayan Melo'yu bitirme kampanyasına katılmayın.

Melo'yu*et, takımımızın hakkı yendiği için bile bu oyunlara ayak uydurmayın.

Bir hata yaparsa ilk eleştiren biz olalım ama asla günah keçisi ilan etmeyelim asla!

(alıntıdır) Ama bunu yazan arkadaşla tamamen aynı düşüncedeyim.

1|1
    0|0
    • melonun yaptıkları zamanla ortya çıkacak ama oyunundan çok yaptıklarıyla konuşulması beni ilgilendirir beni fener taraftarı gibi tutup şike yapan birini savunmak gibi hatalı bir durumda bulunan kişinn hatasını bizim görüp eleştirmemiz gerekir yoksa takımda kotu olan herseyi savunsak gerisi sen dusun biraz eleştirel bakabilmeliyiz herşeye

• Yav tabi ki hatalarını göz ardı etmiyoruz.Eleştiriyoruz, kızıyoruz.Ama Melo bize gelmeden de olduğu gibi her zaman agresif.Psikopat adam bazı sorunları var.Bunu herkes biliyor.Zaten bizde onu öyle olduğu için sevdik belkide.Ama Melo'nun üzerine çok gidiliyor.Bazı konularda çok haksızlığa uğradığını düşünüyorum.Neyse hayırlısı diyelim.Bu arada son dakika 1.5+1 yıllık imzalamış Drogba :D

• onu biliyorum imzaladaıklarını sadece kendi fikrimi beyan ettim GALATASARAY ruhuna zarar vermediği surece sorun yok

• Melo kırmızı yemeseydi daha da heyecanlı geçen, zevk veren bir maç izleyecektik :) Dentinho'ya bir pozisyonda dikkat ettim, türk filimlerinde yalancıktan ölen sanatçıları geçer bunun garantisini şimdiden verebilirim.

0|2
    0|0
  • tükürmedi ya ama oğuzhanda kart gormeliydi sarı olarak

1|3
    0|0
  • Drogbayı almışız lan.

0|3
    0|0
  • yendik bjk lıların diline düşmicez ya o yeter:)

0|3
    1|1
  • melo tükürmedi üfledi. ama bu da bir suç. ister öp dudağından hepsi tahrik edici. o yüzden melo nun bu sezon beklenen oyunu vermemesi, geçen seneyi aratması, agrasif oyunu yüzünden bir galatasaraylı olarak yeni gelen toure, drogba, sneijder in olmasından dolayı melonun gitmesinden taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • kıran kırana bi maçtı

0|1
    0|0
  • mücadele gücü yüksek futbol kalitesi düşük bir derbi oldu. galatasaray çok aciz bir takım. sol bekinde hakan balta stoperinde semih adlı topçular var ki az kaldı, ilk avrupa maçında çok fena dağılacaklar.

1|0
    0|1
  • maç süperdi statdaydım :)) ama melo sabri engin galatasaryadan ayrılmalı :) futbolları ve kişilikler yakışmıyo gs ye :) şampiyon cimbom :)

1|0
    2|1
    • aynen bende oyle dusunuyom ama seyrciyide onlar ateşliyo :)

• adi herif ya rezil etti kendini tutamıyosan oynama kardeşim :) sen milyonların önünde bi gs lisin :)

• bunun farkına varamıyo adam :)

• bende diyorum ne boktan bir gün

1|1
    1|3
  • çok ballı bi gün

1|1
    1|3
    • duyanda zanneder, beşiktaş tek kale maç yaptı. üstüne üstlük 10 kişi kaldı maçı alnının akıyla hak ettide balına gs kazandı.

• Melo gibi itler galatasaraya yakışmıyor :)

0|1
    2|3
  • H-1 Oynamıştım iddaa'da yattık,benim açımdan kötü maçtı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...