".... olsaydı bugün evlenirdim" dersiniz?

Evliliğe hazır mısınız, beklentiniz veya eksik bulduğunuz şey nedir, ne olsaydı bugün evlenirdiniz?

İyi anlaştığım bir sevgilim olsaydı, bugün evlenirdim... Peki ya siz?

0|0
30|31

En İyi Kız Görüşü

• evlenceğim kişiyi buldum bir de iş bulsam hemen bu hafta yıldırım nikahı yaparız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• ben evlenemezdim; iyiki yok diyelim :)

0|1
    0|0
  • ikimizinde düzenli işi olsaydı yarın evlenirdim. bunun için 1-2 sene daha gerek :(

0|1
    0|0
  • sağlam bi işi olsun, sağlam karekterli olsun bi de içim ısınsın bugün evlenirimmmm.

0|2
    0|0
  • İstediğim gibi birini buldum evleniyorum...

Allah herkese hayırlı eşler nasip etsin.(amin)

3|2
    0|0
  • Zor ya... Bir insana katlanmak onu her türlü kabul etmek sürekli yanında isteyebilmek... Sonsuz güvenmek... Aşkımdan kör olmam lazım... Ama Allah göstersin tabi dogru kişiyle olursa kim istemez:) Ama cok zor..

0|1
    0|0
  • şimdide çok erken kimseye guvenlmyr

0|2
    0|0
  • kendıımı evliliğe hazır hissetmedgm için kralı gelse evlenmem

0|1
    0|0
  • sevgilim çok sinirli olmasaydı ve benimle evlenmek isteseydi hemeen yemek yapmayı öğrenir evlenirdim :):)

0|1
    0|0
  • evlenmek kolay değil ya çok ayrıntısı var

1|1
    1|0
    • Ayrıntıları ne kadar çeşitlendirirsen o kadar zorlaşır...

• aman en rahatı ya geçen bi konusunu açayım dedim annem o kadar ciddiye aldı ki iki gün uyuyamamış tamam sakin ol evlenmiyorum deyp kapattım konuyu da kadın rahatladı

• Uni bitmis olsaydi elimde diploma olsaydi isim olsaydi simdi hemen evlenirdim ama malesef :(

0|1
    0|0
  • Güzel bir ilişkim var ama en az 3 sene sonra evlenmeyi düşünüyoruz.

0|1
    0|0
  • param olsa hiç beklemezdim ...

0|2
    0|0
  • param olsa dakikasına evlenrdim :D

0|2
    0|0
    • Parayı neden herkes hayatının ilk sırasına koyuyor?

• canım para önemli bişey hem aşkı güncel tutmak için hemde ihtiyaçlarını karşılamak için düşünsene borçlarla evlendin onun için didinceksin paran olsa g,t kocanla veya karınla bi tatile aşkın tazelenmezmi yani şöyle paramı aşkmı diyolarla para aşkı güncel tutmak için çok önemli o yüzden para :)

• :) Anlaşıldı :))

• bana sadık olacak yalan sölemyeck yawsak olmyck ağır başlı brni bulduğum an ewlnrm:D:D:D:D

1|1
    0|0
  • Hayat bu kadar acımasız olmasaydı ben bugün evlenirdim

0|1
    0|0
  • Aileme uyucak bi damat adayisa neden olmasin :D

0|1
    0|0
    • Aile kriterleri her ne kadar yüzeysel görünse de buz dağının bir de görünmeyen yüzü olur :)

• Tuğrul han

0|1
    1|0
  • istediğimi bulsamda evlenmezdim

0|1
    0|0
  • Birayı agzıyla acabilen bi sevgilim olsaydı evlenirdim.

0|1
    0|0
  • Onun ailesinin aileme ve bana saygısı olsaydı bu gün evlenirdim.

Para olsaydı bu gün evlenirdim.

0|1
    0|0
  • aşık olsa bana bende adamı begensem birazck bdie evlenme teklf etse hemen evlenrdm

0|1
    0|0
    • Kim o teklif beklediğin şanslı kişi :)

• ben hiç karsılasmadm,reelde bile cok zorken insanların iletişim kurmaları ,digeri nasl olr hiç dşünmedim bile..ilginç

• Seni ikna etmek için uğraşmak isterdim ama şuan oldukça geç oldu ve yarın iş günü... İyi geceler...

• öğrenciyim,henüz ayaklarım yere sağlam basmıyor,kimseye güvenemem ..

0|1
    1|0
  • aynen bende evlenmeyi çok istiyorum bıktım bu okuldan :D

0|1
    1|0
  • Babamı ikna ede bilseydim bu gün evlenirdim

0|1
    0|0
  • işim olsaydı evlenirdim. bu devirde erkeklerde işsiz kız istemiyorlar.

0|0
    0|0
  • Sen o tiple nefes bile alma.

0|0
    0|0
  • Evleninde görün gününüzü sanki cok iyi birsey :D

0|2
    0|0
    • Ahaha evlilik aşkı öldürür diyorlar ya, hah işte tam da ben, benimle ölecek birini arıyorum :D

• Soran arkadaşın ilk yorumuna +1 veriyorum :D

• İkinci yorumuna da "+1" veriyorum, toplamda iki puanla haftayı tamamlıyor :D

• 1 aylık evliyim iyiki evlenmişim :)

0|2
    0|0
  • Mafya bir sevgilim olsa evlenirdim sedat peker gibi :(

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 31

• düzenli bir gelirim olsaydı. sevgilimle evlenirdim

0|1
    0|0
  • Küçükken yaş 18=evlilik diye bilirdim kafamda :) ama 20yi geçtim daha bekarım :) evliliği cidden isterim çünkü 3 sene boyunca gördüğüm bir aile vardı. çok mutluydu ve ben mutluluğu hep evlilikte aradım :) yani insanın bütün yükünü paylaşan sevdiği birinin olması neden güzel olmasın ki :) üni son sınıftayım. imkanım olsaydı üni 1de de evlenirdim de anca olcak gibi. anneme birini bul diyecem yakında. ünş bitene kadar konuşur tanışırım :) maddi olarak en uygun zamanda da evlenirim inş :)

0|1
    0|0
  • evlenmek icin askerlik , saglam bir iş para başini sokucak bir ev lazim

daha yolun basindayim Allah izin verirse hepsini tamamlayip sevdigim kızı helalim yapicam ...

Allah herkesi sevdigine bağışlasın ...

0|1
    0|0
  • okulu bitiriyim askeri bitiriyim iş buluyum hayırlısıyla :D haha :D yaş kaç oluyo lan o zaman :D 23 oluyomuş. iş bulana kadar 2 yıl geçse 25 iyidir :D

0|1
    0|0
  • tabiki para..

0|1
    0|0
  • Güzel bir soru olmuş.. İyi bir işim yani dolayısıyla param olsa hemen evlenirim =)

0|1
    0|0
  • sevdiğim kızla evlenmedikten sonra evlenmek benim için ev yada arabaa sahibi olmak gibi bişey şu an için

1|1
    0|0
  • bugün dün olsaydı, yarın ewlenirdim :p :D

yok aga ağzıyla kuş tutabiliyor bile olsaydı bugün ewlenmezdim :D

0|0
    0|1
  • ciddi biri olsaydı şimdi zaten evliydim

0|1
    0|0
  • Prensesi bulur bulmaz ... :)

0|1
    0|0
  • "Seni Seviyorum Soyadını İstiyorum Seninle Ölmek İstiyorum Diyen Biri ... "

0|1
    0|0
  • hayat kısa geri kalanıda ne kadar yaşıcamız belli değil sınırları boşver kendine birini buldunmu için ısındınmı birazda karşındaki mantıklı biriyse arkana bakmadan evlen kaçırma :)

0|1
    0|0
  • benim gibi evlenmek isteyen güzel bir kızla tanışsam hemen şimdi evlenebilirim

0|1
    0|0
  • Hazırdım istiyordum böyle düşünüyordum yanılmışım istemiyorum sanırım hiçte evlenmicem o kadar sıcak bakarken

0|1
    0|0
  • çok param olsaydı bugün evlenirdim

0|1
    0|0
  • aklı başında bi kız olsaydı bugun evlenirdim :) çünki işim var askerligimi yaptım :) hayatın zorluklarını yaşadım çocuk dehilim artık :))

0|1
    0|0
  • bende dostum aynen

0|1
    0|0
  • holdingim olsa :D

0|1
    0|0
  • daha dur yeni mezun oldum evlilik öncesi volvo s60 arabam ve 2+1 de evim olmalı

0|1
    0|0
    • Allah gönlüne göre versin...

• O yukarda bahsettiklerin bir anda olmuyor da ondan dedim :D Tabi aileden torpilliysen hemen de olur :DD

• S60 alamazlar ama iyi bir araba için yardımcı olurlar çorum ve amasyada honda, Hyundai ve Peugeot ana bayipliğini bayiliğni babamın amca uşakları yapıyor ya inş müh yeni mezunum çok gayretli ve heyecanlıyım

• Evleneceğim insana ve doğacak bebelerime rahat ve güzel bir hayat sunabilmek için İlk hedef işimi gücümü garantiye almak olmalı. Gerisi ALLAH, Yürü ya kulum derse hepsi olur :)

1|0
    0|0
  • Asla hiçbir şekilde evlenmem,Tarzım değil,Evlilik çok aptalca

0|0
    1|1
  • Para olmasın nahh evleniriz :D

0|0
    0|0
  • Evlilik o kadar kolay mesele değil malesef aynı düşünme olayı tamam ama aynı evde yaşamak bambaşka birşey en ince ayrıntılardan bile sorun çıkma ihtimali var çünkü bambaşka dünyalar birleşiyor kolay değil

0|0
    0|0
  • emelie voe olsun hayır demezdim anlaşmak sıkıntı değil :D

0|0
    0|0
  • param olsaydı sabahı beklemez imama koşardım:)

0|0
    0|0
  • hiçbir koşulda evlenmezdim. seviyorsam devletin buna onay vermesi gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • ancak azgın kişi evlenebilir.

0|0
    0|0
  • zengin olsun nasıl olursa olsun evlenirim..

0|0
    0|0
  • Beni ben olduğum için seveni bulursam evlenirim

0|1
    0|0
  • Evim ve param olsaydı hemen evlenirdim :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...