".... olsaydı bugün evlenirdim" dersiniz?

Evliliğe hazır mısınız, beklentiniz veya eksik bulduğunuz şey nedir, ne olsaydı bugün evlenirdiniz?

İyi anlaştığım bir sevgilim olsaydı, bugün evlenirdim... Peki ya siz?

0|0
3031

En İyi Kız Görüşü

• evlenceğim kişiyi buldum bir de iş bulsam hemen bu hafta yıldırım nikahı yaparız

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 31

• düzenli bir gelirim olsaydı. sevgilimle evlenirdim

0|1
    0|0
  • Küçükken yaş 18=evlilik diye bilirdim kafamda :) ama 20yi geçtim daha bekarım :) evliliği cidden isterim çünkü 3 sene boyunca gördüğüm bir aile vardı. çok mutluydu ve ben mutluluğu hep evlilikte aradım :) yani insanın bütün yükünü paylaşan sevdiği birinin olması neden güzel olmasın ki :) üni son sınıftayım. imkanım olsaydı üni 1de de evlenirdim de anca olcak gibi. anneme birini bul diyecem yakında. ünş bitene kadar konuşur tanışırım :) maddi olarak en uygun zamanda da evlenirim inş :)

0|1
    0|0
  • evlenmek icin askerlik , saglam bir iş para başini sokucak bir ev lazim

daha yolun basindayim Allah izin verirse hepsini tamamlayip sevdigim kızı helalim yapicam ...

Allah herkesi sevdigine bağışlasın ...

0|1
    0|0
  • okulu bitiriyim askeri bitiriyim iş buluyum hayırlısıyla :D haha :D yaş kaç oluyo lan o zaman :D 23 oluyomuş. iş bulana kadar 2 yıl geçse 25 iyidir :D

0|1
    0|0
  • tabiki para..

0|1
    0|0
  • Güzel bir soru olmuş.. İyi bir işim yani dolayısıyla param olsa hemen evlenirim =)

0|1
    0|0
  • sevdiğim kızla evlenmedikten sonra evlenmek benim için ev yada arabaa sahibi olmak gibi bişey şu an için

1|1
    0|0
  • bugün dün olsaydı, yarın ewlenirdim :p :D

yok aga ağzıyla kuş tutabiliyor bile olsaydı bugün ewlenmezdim :D

0|0
    0|1
  • ciddi biri olsaydı şimdi zaten evliydim

0|1
    0|0
  • Prensesi bulur bulmaz ... :)

0|1
    0|0
  • "Seni Seviyorum Soyadını İstiyorum Seninle Ölmek İstiyorum Diyen Biri ... "

0|1
    0|0
  • hayat kısa geri kalanıda ne kadar yaşıcamız belli değil sınırları boşver kendine birini buldunmu için ısındınmı birazda karşındaki mantıklı biriyse arkana bakmadan evlen kaçırma :)

0|1
    0|0
  • benim gibi evlenmek isteyen güzel bir kızla tanışsam hemen şimdi evlenebilirim

0|1
    0|0
  • Hazırdım istiyordum böyle düşünüyordum yanılmışım istemiyorum sanırım hiçte evlenmicem o kadar sıcak bakarken

0|1
    0|0
  • çok param olsaydı bugün evlenirdim

0|1
    0|0
  • aklı başında bi kız olsaydı bugun evlenirdim :) çünki işim var askerligimi yaptım :) hayatın zorluklarını yaşadım çocuk dehilim artık :))

0|1
    0|0
  • bende dostum aynen

0|1
    0|0
  • holdingim olsa :D

0|1
    0|0
  • daha dur yeni mezun oldum evlilik öncesi volvo s60 arabam ve 2+1 de evim olmalı

0|1
    0|0
    • Allah gönlüne göre versin...

• O yukarda bahsettiklerin bir anda olmuyor da ondan dedim :D Tabi aileden torpilliysen hemen de olur :DD

• S60 alamazlar ama iyi bir araba için yardımcı olurlar çorum ve amasyada honda, Hyundai ve Peugeot ana bayipliğini bayiliğni babamın amca uşakları yapıyor ya inş müh yeni mezunum çok gayretli ve heyecanlıyım

• Evleneceğim insana ve doğacak bebelerime rahat ve güzel bir hayat sunabilmek için İlk hedef işimi gücümü garantiye almak olmalı. Gerisi ALLAH, Yürü ya kulum derse hepsi olur :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...