Sporla bacaklarim nasil duzelir?

20 yasinda 172 boyunda 48 kiloyum bacak catim cok ayrik ve diz kapagimda ice donukluk var kilo alsam bacaklarima gidermi duzelirmi bilmiyorum hangi egzersizleri yapabilirim :(

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oncekikle ilk etapta biraz kilo almalisin daha sonra yuruyus ve squad yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Squad yapiyorum agirlikla birlikte ancak kilo alma problemim var cesitli vitamin kullandim ama hicbir faydasi olmadi

• Sporu biraz daha artir kas kutlesi agir oldugu icin vucudun sekillenerek kilo alabilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• O görünüşü Sporla kilo alarak bir nevi düzeltebilirsin, Squat, Lunge, Dumbell squat, makinede Ön bacak ve arka bacak hareketleri sana yeterli olacaktır. Ayrıca kilo alma işi sadece sporla olmaz, Yaptığın sporu beslenme ile desteklemelisin. bu işin %70i beslenme. Protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • Hardline progainer kullan düzenli kullandiginda kilo aldığını göreceksin kilo aldığın zaman vucudunun neresine sekil vermek istiyorsan oraya press yap net bilgidir kendimden örnek veriyorum

0|0
    0|0
  • squat yap

0|0
    0|0
  • resmini ataydın iyiydi

0|0
    0|0
  • kilon çok düşükmüş. önceliğin kilo almak olmalı. sporla beraber.

0|0
    0|0
    • Nasil kilo alinacagini da yazsaniz keske :)

• vitaminler kilo aldırmaz. comlex karbonhidratlar grubundan olan yiyeceklerle beslenmelisin. ayrıca bol protein ve spor.

• Bakıyım bacaklarına öyle yorum yapıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koş koş. yani run la la run...

0|0
    0|0
    • Lisansli hentbolcuyum zaten 9 yildir aklina gelen her kosuyu sporu hoplamayi ziplamayi kol hareketini yapiyorum :)

• uff. hentbolu bırak o zaman:):)

• Duz mantik hayat kurtarir diyosun :) tesekkurler

Yükleniyor...