Az makara yapalım :D Evinizde bir yangın çıktı, önce kimi kurtarırsınız?

Evinizde bir yangın çıktı içeri de annenizle eşiniz var ve teker teker çıkarabilirsiniz.Önce kimi kurtarırsınız_?

Güncellemeler:
sizin ben millet p*rnoyla sevişmeyle ilgili soru sorar gider altına çatır çatır yorum yaparsınız yadırgamaz yargılamazsınız bana etmediğiniz laf kalmadı:(
annemi kurtarırdım tabi ki :D

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• makara yapmak için yangın çıkarıyorsun. bide sinirli olsan hepimizi ipe götürürsün vallahi :)

2|0
    2|4

Erkekler Ne Diyor 38

• Türlü türlü komediler aklıma geliyor ve gülüyorum:

Sanırım o anda yapılacak çok fazla bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü gelin kaynananın bir birlerine laf atışmasından orada ateş bile çok fazla dayanamaz, kendi söner.

Kapının azındasınız ev cayır cayır yanıyor siz hangisini kurtaracağım diye düşünür ken içeriden bir ses geliyor "Herif herif, gene elin boş geldin dimi eve, sana elli kere dedim ama dinletemedim. Neyse şuradan iki odun kap gel de şu kış gününde biraz daha ısınalım"

Yada "Herif bak sonra deme anamı soğuklarda bıraktın, üşüttün diye, anan ısınsın diye evi bile yaktım"

"Herif, koş köşede kazancıdan büyük boy kazan kap gel, hazır ateşi bulmuşken kaynanayı kazana atayım"

Ya o sırada Anneniz neler yapardı kim bilir:

"Oğlum bak sana elli kere dedim bu kızdan adam olmaz, ya seni yakar ya evi. Yürü yürü evi yaktı senin başını yakmasın"

"Oğlum ben sana demedim mi bu kız çok ateşli, bu kızın ateşini sen söndüremezsin diye. Gördün mü ateşi evi de yaktı.

Şaka bir yana her ikisinin yeri insanda çok ayrıdır, Her ikisi de hayatını bizlere adamış kişilerdir. Biri sizi 9 ay karnında taşır, diğeri evladınızı 9 ay karnında taşır, her ikisinin de yeri ap ayrıdır.

Bir erkek olarak soruna yanıt vermek çok zordur. Ama illa bir seçim yapılacaksa, sanırım durumu ağır olan öncelikli olarak belirlemeli.

1|0
    0|0
  • Soru başlığını ve içeriği 3-5 kez okudum Makara kelimesini MAKARNA diye okuyorum. Diyorum makarna ve gelin kaynana muhabbeti ne alaka :D Sanırım karnım aç :D

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı annemi kurtarırdım da eşim olunca bir seçim yapmak gerçekten de zor direk annemi kurtarırım diyemicem eşimi nasıl bırakırım orda. Oda ne ben karar verene kadar ikiside yanmış :D

1|0
    0|0
  • Ana gibi yar olmaz derler doğru derler. Ama şu felsefe de geçerli olabilir;

İlk önce çocuklar ve yaşlılar. E hanımda sonraya kalıyor. Ölürse yapacak birşey yok :)))

1|0
    0|0
  • zor bir soru ne desem boş..

1|0
    0|0
  • Bu ne biçim soru ya, ufak çocuklara anneni mi yoksa babanı mı daha çok seviyorsun diye sorar gibi... İkisinin de yeri benim için ayrı olur. O nedenle seçim yapılamaz. O anki şartlar itibari ile tehlike durumuna göre öncelik verilir ama sevgi kıyaslaması yapılamaz.

0|0
    2|2
  • Allah korusun ikisinde biri öleceğine ben öleyim daha iyi.

1|0
    0|1
  • ana gibi yar olmaz.

ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.

hem annem elmalı kurabiyeyi daha güzel yapıyor.

2|0
    1|3
  • annemi kurtarırım

1|0
    1|2
  • annamı kurtarrım

1|2
    1|2
  • Eşime, annemi nasıl çıkarması gerektiğini anlatırım o ateşlerin içinde. Onlar birlikte çıkarken ben de yanarım. Ben yanarken onlar çıkmış olur.

2|0
    2|3
  • Önce kendimi...Sonra da Ateşi söndürürdüm...

1|0
    1|0
  • yanıma bir adam daha bulurum çıkartırız. beyin bedavaa !

1|1
    1|2
  • sen yap ben katılırım :D annne mi tabi

1|0
    0|0
  • naber

1|0
    0|0
  • Önce anne sonra sonra eş tabiki..Doğarken yanımdamıydı eşim?

1|0
    1|2
  • küçükken annem bu soruyu bana sorduğunda suratıma çok fena bi şaplak yemiştim :D

1|1
    1|2
  • babamla annem yansa , annemi kurtarmayı tercih ederim.

1|0
    0|1
  • ayın güzelmiş artık sivilceli sorularda sormuyosun geçti herhalde

1|0
    0|1
  • sıradaki başlığı şöyle birşey aç o zaman " sevgiliniz eski sevgiliniz ve adriana lima sizi bekliyor, sadece bitanesiyle yatabilirsiniz hangisi olsun" hey allahım ya..

0|0
    0|1
    • oglum ben az once senı en ıyı cevap secmıstı ne dyosn sen sımdı oldu mu_? :S

• annemi sırtıma alırım esimide bedenimle korur cıkarırım cocugum varsa koluma alırım o anki korkuyla guclenirim;)

0|0
    2|1
  • önce annemi kurtarırım elin kızı yansın dısarıda kızmı yok

1|2
    5|4
  • annem herhalde :S

1|0
    1|1
  • ben çıkarmam onlara çıkın diye haykırır bende çıkarım.

1|0
    1|2
  • Kapıya en yakın mesafede kim varsa öncelik onundur. Ölüme kim çare bulmuşki.

1|0
    1|2
  • annemi - annemi

1|0
    1|2
  • Atarlı ergenin makara ile imtihanı.

1|0
    2|2
    • bi dahakine tangayla ilgili soru sorarım ona paşa paşa cevap verirsin hemde hiç ergen demezsin!

• dedeni ;) cevap uzun yada kısaymışmış

1|0
    1|3
  • eşimle birlikte annemi çıkarırız kerata böyle zor sorular sormayın

0|1
    2|2
  • diurduk yere niye yangın çıkartayım manyakmıyım ben :D

1|0
    1|3
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 12