Son zamanlarda kendimde sürekli kusur arıyorum ne yapmalıyım ?

Arkadaslar son zamanlarda sürekli kendimde kusur arıyorum örn boyum biraz daha uzun olsaydı iyi olmazmıydı ya da yüz şeklim neden yuvarlak kilolu duruyorum gibi kötü bir şey böyle düşünmekten nasıl kurtulabilirim ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bence önce sağlıklı olduğuna şükretmelisin derim. Ayrıca bunları düşünecek kadar rahat olmana da şükretmen gerekir diye düşünüyorum. Ne bayanlar tanıyorum. Bırak kendiyle ilgilenmeyi işten güçten zaman bile ayıramiyorlar kendillerine hayat şartlarından dolayı. Dolayısıyla bir şeye sahip olmak için onu istemek ve o konuda çaba sarfetmek gerekir. Bir şey istiyorsan nasıl elde edebileceğini düşünebilirsin. Eğer bu değiştiremeyeceğin bir şey ise onunla ilgili kafa yormak sadece mutsuzluk getirir. Mutlu olmak için değiştirebileceğin şeyleri değiştir, değiştiremeyeceğin şeyleri de olduğu gibi bırakmanı öneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• haline sükretmeyi ögrenmelisin.Elin ayagin saglam bir yerinde bir ariza yok degilmi.Ancak senin yerinde olmayi isteyip olmayan kac kisi var onuda düsün bir.

Sonrada kendini sev.

1|0
    0|0
  • haline şükret çok daha kötü durumda olanlar var.

0|0
    0|0
  • Beni beğenen böyle beğensin diyerek.

0|0
    0|0
  • boya kiloya takılmamayı öğrenmelisin

0|0
    0|0
  • Her güzelin bir kusuru vardır. Kusurlarını kabul etmen ve onlarla yaşaman güzel birşey. Boşver kurtulma.

0|0
    0|0
  • tibette bi manastira kapan

0|0
    0|0
  • Ne yani arıyon da Bulamıyon mu ?

0|0
    0|0
  • bildiğin depresyondasın sen geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Kusurların var ki demek kusur arıyorsun

0|0
    0|0
  • zaten ölmicen mi?

0|0
    0|0
  • neyse ossun mırıldaman bosa deişmez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Esas canını sıkan nedir ?

1|0
    0|1
    • esas sorun diye bir şey yok sadece mükemmelliyetçi bir yapıya sahibim sanırım benden iyisini görünce aynanın karşısına geçip kendimi inceliyorum sürekli kusur buluyorum bunlarda beni rahatsız ediyor

• Kimse kendini istediği gibi yaratmadığı için olduğun gibi kabul et kendini ,kendinle barışık olursan mutlu olabilirsin , kendinle bile dalga geçebilmeli insan ...

Yükleniyor...