Davranış değişikliğinin sebebini çözemiyorum

bir bay var ve yeni tanıştınız size ilk başta çok yakın sevecen ve komik davranıp size yakın olmaya samimi olmaya çalıştı ancak siz utangaçlıktan herhangi bir tepki ve ya karşılık veremediniz kısaca o yaptığıyla kaldı ancak siz daha sonra ona samimi davranmaya çalışıp çekingenliğinizi atmaya çalıştınız bu seferde o size soğuktu arkadaşınız siz ona bakmazken size gülümseyerek baktığını ve size bakarak daldığını söyledi ancak siz kafanızı kaldırdığınızda o size soğuk ve cidddi bir ifade bürünüyordu ve son zamanlarda size kusurlarınızı yüzünüze çarparak söylemeye başladı.

birden bu davranış değişikliği neden olabilir ya da neden siz ona bakmazken gülüpte siz bakarken ciddidir? ya da neden başta samimi olurda sonra dan olmaz ben çözemedim. lütfen yorum yapın :)

Güncellemeler:
lütfen yorum yapınız :)
bu arada ilk başta samimi olmaya çalışan birisinin kusurlarınızı yüzünüze çarpma sebebi nedir peki?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• başka birini bulmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sanirim senin ona karsi ilgi göstermedigini görüp sana karsi soguk davranmaya karar vermis.

1|0
    0|0
    • sebebi cok acik senden elektirik alamadigi gibi senin onu red edeceginden emin

• yorum için teşekkürler :)) umarım görüşlerini değiştirebilirim :)

• eh sen sicak davranmaya devam et.Eger onunda sana karsi birseyler hissettiginden eminsen degisir.

• silerler bunu

0|0
    0|0
  • Kişiliği tam oturmamıştır

1|0
    0|0
  • sen soğuk davranırken iyiydi ama

0|0
    0|0
  • Dokunmuştur ilk başta tepkisiz kalman :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...