Sayın erkekler soruma bakın.

Evet biraz tuhaf bir başlık oldu. Ama önemli değil. Siz 2 kere çıktığınız bir kızla duygularınız karşılıklı olursa ya da olmazsa 3. kere çıkar mısınız?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap veren çoğu kşiye katılmıyorum.. ben mesela sadece 1 kşide tekrar tekrar ilişkiyi başlatma olayını yaşadım. Hepsindede sorun bendim 1.sinde herşey yolundaydı bi şeklde benm huylarımdan kaynaklanan bi sebepten ayrıldık ama gerçekten seviyordum onunda beni sevdğni biliyordm. 2.sinde kendmi düzeltmeye çalştım beceremedim ayrıldık. 3.sünde ve 4.sünde de aynı şekilde :\ Hala seviyorum onu 5 ide zorlarım ama onu üzmek istemyorum daha fazla .. tekrar tekrar dönülen kız ya kaşarın önde gidenidir yada gerçekten kazanılmak istenyordur yani sonuç :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunun ikisi veya üçü yok elektrik alıp hoşlanma veya hoşlanmama olabilir. Elektrik aldığım halde eğer birinci çıkmamızda o elektriği yok etmişse bir daha çıkmam. Bir sürü bahaneler yaratırım kırmadan ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra alışkanlık haline geleceği için 4. ve 5. kezde çıkardım. Ama duyguların karşılıklı olsa yada olmasa derken ne demek istiyorsun ?

0|0
    0|0
    • Karşındakinin sevip sevmediğinden emin değilsin demek istedim.

• Pişman olmayacağın şekilde davran derim. Sen sevginden emin olan tarafsın yoksa 3.kez evet demeyi düşünmezdin; ya o? Sana her defasında niye döndü? Sevgisinden mi yoksa 'yanlız kalma' korkusundan mı ? Seviyorsan devam et ama seni yıpratmasınada çok izin verme derim...

• Duygular karşılıklı ise ilk 2 ayrılık neden yaşandı? Ya da yaşansın ki? Nikahın imamını da bas, hükümetini de. Tatlıya bağlansın olay.

0|0
    0|0
  • valla benim arkadasim 4 kere aynı kızla çıktı oha diyeceksin ama oyle cık cıkda bitiremedi her ayrıldıgındada o kız zaten kaşardı derdi insan degildi yani

0|0
    0|0
  • 1 aşk olur 2 acaba hata bendemiydi ondamıydı unutamadım bi şans daha evresi olur 3 açıkca söylemek gerekirse cinsellik varsa ve boşta kalmaktansa hiç olmazsa takılırız evresidir ama doğru olan ilk seferde olmadıysa uğraşmamaktır.

0|0
    0|0
  • o kadar da tuhaf değil, küçükken annemin gününe gelen kadınlara sayınlar dememi hesaba katarsak :D çıkmam bir kere ayrılan bir daha bırakır onunla mı uğraşıcam ciddi olsa kararlı olsa hiç ayrılmaya yeltenmezdi.

0|0
    0|0
  • bi kere cıktıysam ona dua etsn 2. olmaz bnde. sen 3 ten bahsediosun yuh :D

0|0
    0|0
  • Allah'ın hakkı 3'tür..

bu yüzden çıkmam..

0|0
    0|0
  • çıkarım güzelse

0|0
    0|0
  • Allahın hakkı 3 tür ama ben çıkmam

0|0
    0|0
  • ben daha hi,ç bi kızla ayrıldıktan sonra bidaha çıkmadım :D

0|0
    0|0
    • zaqten ayrıldıktan sonrada tekrar diyemem çıkalım diye

• başlık değil de sorunun ilk cümlesi daha tuhaf :D, soruya gelince bişeyler hissediyorsam yapabilirim

0|0
    0|0
  • ayrılma sebebime baglı

0|0
    0|0
    • İlkinde "sıkıldım" dedi, sonraki belirsiz.

• belki özledigi içindir ama sıkıldım diye ayrıldıysa hemen bence barışma süründür biraz şahsen ben sana öyle yapsam tekrar barışsam sonra yine ayırılıp yine gelsem derim bu kız benden vazgeçemez istedigimi yaparım kolay lokma oldugunu belli etme oda korksun ayrılıktan erkekler zor ilişkileri sever ondan hemen barışma bence yoksa snn için kötü olabilir sevmiyorsanda bnce hiç geri dönme :)

• S*kecek başka birisi yoksa para vermemek için katlanırım :p

0|0
    0|0
  • benim gibi, 4 ayda ilgisizlikle karşılaşan, 6. ayda herşeyin yalan olduğunu öğrenen, 7. ayda da, kızın hayatındaki hiç bi şeyle kızın arasına giremeeycek kadar basit bi erkek olduğunu farkeden başka bi salak erkek daha var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çürük bir iple kuyuya inilir mi annem ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...