Sneijder ve Muslera Ocak Ayında Galatasaray dan Ayrılıyormuş Ne Düşünüyorsunuz?

Sneijder kendisinin Gsde anlaşabileceği bir oyuncunun olmadığı ve kulübün politikası yüzünden İnter ya da Machastera gidecek. Muslerada kesin Machastere gidecekmis Bu Dursun herkesi kaciracak gibi

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Melo gidecekti.. gidebilecegi en ucuz rakama dek beklendi son anlarda fiyat iyice artinca gonderildi.. blof tapiyordu yonetim gordu.. muslerada wesleyde cimbomda mutlu.. cok buyuk. parakar verilmesi lazim.. o zaman zaten satilmayacak oyuncu yoktur.. piyasalari kuvvetli oyuncular bunlar.. ki ocagi belki yonetim goremez..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok yalan haber cok çıkıyor böyle haberler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Olabilir , adamlar avrupada 10 maçtır galip gelemeyen takım yerine başarılı olacak takımları tercih etmeleri gayet doğal

0|0
    0|0
  • Tamam gizli hatta chedcou balta burak poldi yasin selcuk flnda gidicekmis :)

0|1
    0|0
  • Kümede kalırsınız inş.

1|0
    0|0
  • kurtuluyoruz desene

0|0
    0|0
    • Sneijder ve Muslera gidiyor diye seviniyormusun? Sen cidden Gsli misin

• yok FENERBAHÇELİYİM ama birgün gsli olacağım oda ölürken bir fbli öleceğine bir gsli ölsün diye

• Tamamda neden kurtluyoruz dedin ki o nu anlamadim

• Hiç biyere gitmiycekler kimse merak etmesin..

0|0
    0|0
  • Gs ne yapmaya çalışıyor biri açıklasın artık

0|0
    0|0
  • İkiside bu takımlara gidemez şu an hayal almazlar. Sneijder belki Inter ama bir tık üstü olmaz

0|0
    0|0
    • Van Gaal Sneijderi istiyormuş hatta Mourinho bile Sneijderi alabilirmiş Drogbayi aldığı gibi Mancini zaten ısrarla istiyor

• 36 lık Drogbaninda Chelseayi gideceği beklenmiyordu ama gitti. Mourinho Sneijderi çok seviyor Sneijder ayrilacagim dese hemen devreye girer. Ayrica Juventusta geçen sene Sneijderi istemisti ama Gs satmamisti

• Ben almayacaklarını düşünüyorum. Drogba gitti ama Chelsea efsanesiydi o yüzden gitti. Sneijder'i tabiki sever ama şu anki formu iyi mi? Bence iyi değil Sneijder'in de Muslera'nın da. Bu form grafikleriyle de gidememe ihtimalleri artar

• alperenlere mi geçiyomuş
    dasda BBP :D

0|0
    0|0
  • galatasaray yönetiminde salak adam çok

0|0
    0|0
  • adamlar haklı

0|0
    0|0
  • LÜTFEN DİKKAT DENGELER BOZULMASIN!!!(DENGE DENGEOĞULLARI)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...