Lütfen üşenmeden okuyun :(

bir kızla bulusuyosunuz ama hep kız aradı sordu, sonra yenı yılınızı kutladı cevap atmadınız kız niye cevap atmadın diye sorunca niye hesap soruyosun gibisinden konustunuz kız peki deyince sustunuz. bi kaç gün sonra kız bi ortak tanıdıgınızın numarasını istediğinde cevap atmadınız. aradan 3 hafta geçti napıyosun küs müyüz yazmıyosun dediğinizde sizin konusmaya degecek biri olmadıgınızı söylüyo ve onu feysten sileceğinizi söylediginde keyfın bilir diyo size ve siliyosunuz. (mantıken uyumsuzsunuz kız lise, cocuk ünili.) bu arada kızın numarasını da siler miydiniz? aklınıza gelir miydi, bir de bu durum nasıl düşündürürdü sizi?

Güncellemeler:
yalnız konusmaya degecek biri olmadıgını kız söylüyo kız tersliyo

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• derhal iletişimi kes. ciğeri beş para etmez havalı züppenin teki

0|0
    0|0
    • yalnız konusmaya degecek biri olmadıgını kız söylüyo kız tersliyo

Erkekler Ne Diyor 2

• Anladığım kadarıyla erkek görüşmek istemiyor ki bu nedenle ilgisiz davranıyor. Ama ben olsam madem görüşmek istemiyorum en azından bir müddet telefonumda kayıtlı kalırdı telefonu. Aradığında açmamak için... Sonuçta ilgisizim ve telefonunu silersem bir süre sonra aradığında numarayı tanımayacağım için açarım ve ilgisiz olduğum bir kişiyle konuşmak zorunda kalırım. Aslında en mantıklısı bayanla konuşup ona karşı bir ilgi beslemediğini söylemek ve arkadaş olarak kalmak...

0|0
    0|0
  • bu nası bir şey ya. direk kes muhabbeti. allah aşkına napıyorsun? senin kendine hiç mi saygın yok?

0|0
    0|0
    • yalnız konusmaya degecek biri olmadıgını kız söylüyo kız tersliyo

• bu erkegın egosu yıkılmıs mıdır? pek sanmıyorum ama..

• bende sanmam

Kızlar Ne Diyor 1

• çocuk takmyo işte boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...