Astana- Galatasaray maçı sonrası hazırlanan Capsleri gördünüz mü?

Dün Astana ile 2-2 berabere kalan Galatasaray için hazırlanan capsleri görüp görmediğinizi merak ediyorum.
Astana- Galatasaray maçı sonrası hazırlanan Capsleri gördünüz mü?

Not: Galatasaray herhangi bir Avrupa takmına yenilmiş olsaydı üzülürdüm elbette ama sonuçta bir Türk takımıyla yaptığı mücadelede berabere kaldı. O yüzden bu capsleri paylaşmakta bir sakınca görmüyorum.

Not 2: Paylaşımımdan rahatsız olup kaldırmayı düşünen Galatasaraylı Mod ya da Modlar olabilir. Mantıklı bir gerekçe sunulmaksızın sırf duygusal olarak hareket edip soruyu kaldırırmamanızı ve kural koyucular olarak site kurallarına uymanızı rica ediyorum.

• Bu capsler bir harika dostum
    38% (3)60% (9)52% (12)Oy Ver
  • Hiç komik değil
    62% (5)40% (6)48% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi çok iyi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaa uzme bizi

0|1
    0|0
  • Sabri'nin Caps'i çok güzel olmuş ya.😄 Biraz dikkat etseydik kimseye malzeme vermezdik. Hatalı olan biziz.

0|1
    0|0
  • Hiç komik değil

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Gormemistim gormus oldum.

0|1
    0|0
  • Öyle deme üzüyorsun GS lileri 😃😃😃

0|2
    0|1
  • Hahahahhaha :D

0|2
    0|0
  • Dört yıldız alınca götü göğe eren 6Sboşa dememişler. "Çok böbürlenme padişahım. Senden büyük Allah var." ;)

0|2
    0|1
  • Ne çabuk unutuldu moldenin fenere 3 ün 1 ini verdiği... Komik diye paylaşmışın iyi hoş da Avrupada desteklememiz gerekirken böyle yaparsanız karşılığını da alırsınız :)

i.fotomac.com.tr/.../24_d.jpg

1|2
    0|1
    • Bir Not Daha: Fenerbahçeli değilim. Galatasaray Atletico Madrid'e yenildiğinde üzülmüştüm, Fenerbahçe Molde'ye yenildiğinde üzülmüştüm. Çünkü bunlar Avrupa takımları'na karşı yaptığı mücadeleleri kaybetti lakin şu anki durum farklı. Galatasaray'ın berabere kaldığı kulüp Avrupa kulübü değil. Tamamen Türk kulübü. O yüzden meseleyi tiye alıyorum.
      Ekstra Not: Galatasaray, Astana kulübündeki tüm oyuncuları sadece Sneijder'i satarak alabilir, üstüne 500 bin euro da kar elde edebilir. (Sneijder'in bonservis bedeli 15 milyon euro, Astana'nın toplam piyasa değeri 14.5 milyon euro)

• Avrupada ne olursa olsun takımlarımızı desteklememiz gerekir böyle alay konusu etmek hoş olmaz. Bunları yapanlar fenerliler genellikle. Onlar eşşeklik yapmış bize paylaşmak düşmesin benim istediğim o. Fenerinde Galatasarayında rahatlıkla geçeceği takımlardı aslında. Birazda futboldan mada şans gerekli. Böyle bir soru sormadığını sayıyorum kardeşim ;)

Yükleniyor...